Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
denaxm
18. led 2012
@fender super :-S zatím jsem ho taky nikde nenašla....
denaxm
18. led 2012
@fender tetooooo a co kdybych byla mooooc na Tebe otravná a něco chtěla???? :-N :-N :-N 😉 🙂
fender
18. led 2012
@denaxm tož přijde na to, co by to bylo 😃 😃 😃 😃 😃 :-p
denaxm
18. led 2012
@fender víš já mám takové tušení jako by se váš kočárek chtěl projet do ostravy...... :-N 🙂 🙂
fender
18. led 2012
😃 😃 😃 😃 😃 😃
zkus mrknout tady, je tam psaná pobočka na poštovní, jestli ho tam nemají.

http://www.bambino-kocarky.cz/prodejci-obchodni...
fender
18. led 2012
aha tak to vypadá, že tam mají jenom věci pro dvojčata =-) můžu se domluvit s jirkou až se vrátí, že bychom ho převezli, ale počítám, že mě s tím pošle někam 😃 :-x
leda že byste si udělali výlet do VM a koukli se tam přímo na prodejnu 😉
denaxm
18. led 2012
@fender tak ten váš by se hodil, kdyžby se chtěl na něj davi jenom podívat a neřešila by se barva, ale kvůli barvy budem muset stejnak někde do prodejny. ale ten kočárek jsem v sortimentu našla, akorát když dám tu adresu do hledáčku tak mi to najde jinou prodejnu, kde to na kočárky moc nevypadá...
takže Jirku zatím určitě nehon, jinak máte pěknou fotku 🙂
denaxm
18. led 2012
@fender ikdyž do prodejny jsem se zatím nedostala, takže předpokládám, že mají věci jenom dvojmo
fender
18. led 2012
@denaxm 🙂 kdybyste chtěli tak ti to pak domluvím ve VM přímo s tou naší známou 😉 už tam takhle pro něj jeli ode mě dva lidi takže je zvyklá 😃
denaxm
18. led 2012
tak mě napadá, jak dlouho to trvá do VM. to není dlouho, ne??
že bychom si udělali výlet ... :-N 🙂 🙂 🙂
zofinecka
18. led 2012
@denaxm si to vyhledej na mapě 😉
fender
18. led 2012
no slabou hodinku..... 🙂
denaxm
19. led 2012
@fender fen, má to někde "zabudovanou" pláštěnku - nějakou kapsičku??
fender
19. led 2012
@denaxm pláštěnka k tomu je, i taška a síťka, ale že by to mělo nějakou úplně spešl kapsu na to, to nemá.
denaxm
19. led 2012
kdepak jste to měli schované vy??
denaxm
19. led 2012
@fender at to kdyžtak uzavřem, koupili by jste ho znovu?? pokud projde přes daviho, tak ho bereme 🙂
denaxm
19. led 2012
@fender zlatko, ještě tě budu otravovat, co názor na sporták - našla jsem pár špatně hodnotících recenzí na sportak, píchlá kola
fender
19. led 2012
@denaxm 😃 😃 😃 den, my jsme s ním spokojení , jak s hlubokým tak se sporťákem a budem ho určitě mít i na druhé prtě.... jednou jsme píchli, ale to je riziko všech nafukovacích kol.
jinak jsme s nim neměli jedinej problém, ale vím, že je hodně negativních recenzí a hodně lidí si stěžuje že s ním měli problémy..... my ne 😃 jediné co trochu vadilo mi, že by mohl být lehčí (ale pořád je lehčí než třeba takko, kerý jsem chtěla původně) a že malej rychle vyrost lz vajíčka, ale to byl spíš problém malýho a jeho výšky 😃 než autosedačky..... korba je veliká hodně....
jestli bychom ho teď kupovali znova to nevím, protože teď nemám vůbec přehled co je za ty dva a půl roku nového na trhu, můžou být mnohem lepší kočárky...... nicméně kdybych kupovala tehdy znova tak bych do něj klidně zase šla.... jen možná do té hnědé barvy 😃
denaxm
19. led 2012
my na oxfordu taky píchly. váha je +- schodná jako jiné kočárky. řekla bych to asi tak, úplně 100% špatné recenze moc neberu, protože 100% špatného není na ničem. ale třeba jak jedna ženská psala, že by ho znovu nekoupila na 80%, protože to a to, ale že třeba dobré je toto a onoto. že umí říct i +. navíc tam někdo aj psal, že to co vytýkaly, tak už je vychytané a mnohem lepší.
- ve sportáku normálně seděl, hezky ne-co si pamatuji.
- kde jste vozili pláštěnku?

v neděli se vracíte, dáme pak spicha, nebo dojdete "na Bobu" 🙂 máte tu ještě dárek k narozeninám 😃
fender
19. led 2012
spicha určitě dáme 😉 mohly bychom třeba ve čtvrtek odpo ještě s @zofinecka do té cukrárny, ne? jinak určitě můžem my dojít kdykoli dříve, nemůžem jen v úterý dopo.... nika už půjde do školky?

jj, seděl úplně normálně, proč? a pláštěnku jsme měli buď v tašce nebo v tom košíku pod kočárkem.
denaxm
19. led 2012
@fender nezabírala pak moc místa?? nebo je v "nějakém" sáčku - jak bývají např.ty skládací deštníky? protože některé ženské psaly, že jim tam špunt spíše ležel, než-li seděl, ale to byly asi 2-3.... nikuška už asi půjde do školky, nevím jestli rovnou i na spaní - to uvidíme podle prvního dne
fender
19. led 2012
jak to myslíš, ležel? tak si asi nezvedly záda do sedu, ne? :-N :-N :-N hele však stejně se na něj určitě pojedete někam podívat, tak si to všechno zkus, i poskládat, rozložit atd.....

s tou pláštěnkou už fakt nevím jestli v něčem byla nebo ne, ale že by mě nějak obtěžovala na to si nevzpomínám 😃
denaxm
19. led 2012
@fender no, že jim to nějak nešlo, nebo prostě ta konečná poloha byla ještě v polosedě.... nevím, bylo to napsáno dost "zmateně".
fender
19. led 2012
tu jde vidět, jak to jde zvednout 🙂
barulina
19. led 2012
@fender neje se dovolat? to já nikdy nemela problém teda,tak ti nevím. Jj pizzu dováží snad přímo z italie, je moc dobrá :-ú me tam chutnaji i ty toastiky
fender
19. led 2012
@barulina no když jsem volala na to číslo, co je na webových stránkách, tak mi to v životě nikdo nezvedl :-N 😃
barulina
19. led 2012
@fender třeba jsi jenměla smůlu 🙂 bývá tam celkem fofr 🙂
denaxm
20. led 2012
dobré ráno!!! 🙂
fender
22. led 2012
@denaxm teta, tak my jsme doma!!!! zítra nemůžem, ale út + st + čt odpoledne klidně....... 🙂 kdyžtak st + čt i dopo.
denaxm
23. led 2012
@fender ahoj teto, no huráááá - vítej 🙂)) zítra odpoledne můžeme, po 3tí - asi, ael nejlépe ta středa, akorát nikuška je ve školce............tak podle toho, kdy se vám to bude hodit více, nebo zajdem do větrníku???? ráno na kafe..... stáhnem aj zofi, pokud bude moci....

Začni psát odpověď...

Odešli