• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
@fender super :confounded: zatím jsem ho taky nikde nenašla....
18. led 2012 v 17:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender tetooooo a co kdybych byla mooooc na Tebe otravná a něco chtěla???? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :wink: :slight_smile:
18. led 2012 v 17:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denaxm tož přijde na to, co by to bylo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender víš já mám takové tušení jako by se váš kočárek chtěl projet do ostravy...... :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. led 2012 v 17:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zkus mrknout tady, je tam psaná pobočka na poštovní, jestli ho tam nemají.

http://www.bambino-kocarky.cz/prodejci-obchodni-partneri/
18. led 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to vypadá, že tam mají jenom věci pro dvojčata :confused: můžu se domluvit s jirkou až se vrátí, že bychom ho převezli, ale počítám, že mě s tím pošle někam :grinning: :zipper_mouth:
leda že byste si udělali výlet do VM a koukli se tam přímo na prodejnu :wink:
18. led 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender tak ten váš by se hodil, kdyžby se chtěl na něj davi jenom podívat a neřešila by se barva, ale kvůli barvy budem muset stejnak někde do prodejny. ale ten kočárek jsem v sortimentu našla, akorát když dám tu adresu do hledáčku tak mi to najde jinou prodejnu, kde to na kočárky moc nevypadá...
takže Jirku zatím určitě nehon, jinak máte pěknou fotku :slight_smile:
18. led 2012 v 19:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender ikdyž do prodejny jsem se zatím nedostala, takže předpokládám, že mají věci jenom dvojmo
18. led 2012 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denaxm :slight_smile: kdybyste chtěli tak ti to pak domluvím ve VM přímo s tou naší známou :wink: už tam takhle pro něj jeli ode mě dva lidi takže je zvyklá :grinning:
18. led 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě napadá, jak dlouho to trvá do VM. to není dlouho, ne??
že bychom si udělali výlet ... :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. led 2012 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denaxm si to vyhledej na mapě :wink:
18. led 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no slabou hodinku..... :slight_smile:
18. led 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fender fen, má to někde "zabudovanou" pláštěnku - nějakou kapsičku??
19. led 2012 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denaxm pláštěnka k tomu je, i taška a síťka, ale že by to mělo nějakou úplně spešl kapsu na to, to nemá.
19. led 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdepak jste to měli schované vy??
19. led 2012 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender at to kdyžtak uzavřem, koupili by jste ho znovu?? pokud projde přes daviho, tak ho bereme :slight_smile:
19. led 2012 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender zlatko, ještě tě budu otravovat, co názor na sporták - našla jsem pár špatně hodnotících recenzí na sportak, píchlá kola
19. led 2012 v 15:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denaxm :grinning: :grinning: :grinning: den, my jsme s ním spokojení , jak s hlubokým tak se sporťákem a budem ho určitě mít i na druhé prtě.... jednou jsme píchli, ale to je riziko všech nafukovacích kol.
jinak jsme s nim neměli jedinej problém, ale vím, že je hodně negativních recenzí a hodně lidí si stěžuje že s ním měli problémy..... my ne :grinning: jediné co trochu vadilo mi, že by mohl být lehčí (ale pořád je lehčí než třeba takko, kerý jsem chtěla původně) a že malej rychle vyrost lz vajíčka, ale to byl spíš problém malýho a jeho výšky :grinning: než autosedačky..... korba je veliká hodně....
jestli bychom ho teď kupovali znova to nevím, protože teď nemám vůbec přehled co je za ty dva a půl roku nového na trhu, můžou být mnohem lepší kočárky...... nicméně kdybych kupovala tehdy znova tak bych do něj klidně zase šla.... jen možná do té hnědé barvy :grinning:
19. led 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
my na oxfordu taky píchly. váha je +- schodná jako jiné kočárky. řekla bych to asi tak, úplně 100% špatné recenze moc neberu, protože 100% špatného není na ničem. ale třeba jak jedna ženská psala, že by ho znovu nekoupila na 80%, protože to a to, ale že třeba dobré je toto a onoto. že umí říct i +. navíc tam někdo aj psal, že to co vytýkaly, tak už je vychytané a mnohem lepší.
- ve sportáku normálně seděl, hezky ne-co si pamatuji.
- kde jste vozili pláštěnku?

v neděli se vracíte, dáme pak spicha, nebo dojdete "na Bobu" :slight_smile: máte tu ještě dárek k narozeninám :D
19. led 2012 v 15:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
spicha určitě dáme :wink: mohly bychom třeba ve čtvrtek odpo ještě s @zofinecka do té cukrárny, ne? jinak určitě můžem my dojít kdykoli dříve, nemůžem jen v úterý dopo.... nika už půjde do školky?

jj, seděl úplně normálně, proč? a pláštěnku jsme měli buď v tašce nebo v tom košíku pod kočárkem.
19. led 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender nezabírala pak moc místa?? nebo je v "nějakém" sáčku - jak bývají např.ty skládací deštníky? protože některé ženské psaly, že jim tam špunt spíše ležel, než-li seděl, ale to byly asi 2-3.... nikuška už asi půjde do školky, nevím jestli rovnou i na spaní - to uvidíme podle prvního dne
19. led 2012 v 16:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to myslíš, ležel? tak si asi nezvedly záda do sedu, ne? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: hele však stejně se na něj určitě pojedete někam podívat, tak si to všechno zkus, i poskládat, rozložit atd.....

s tou pláštěnkou už fakt nevím jestli v něčem byla nebo ne, ale že by mě nějak obtěžovala na to si nevzpomínám :grinning:
19. led 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender no, že jim to nějak nešlo, nebo prostě ta konečná poloha byla ještě v polosedě.... nevím, bylo to napsáno dost "zmateně".
19. led 2012 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu jde vidět, jak to jde zvednout :slight_smile:
19. led 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender neje se dovolat? to já nikdy nemela problém teda,tak ti nevím. Jj pizzu dováží snad přímo z italie, je moc dobrá :-ú me tam chutnaji i ty toastiky
19. led 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barulina no když jsem volala na to číslo, co je na webových stránkách, tak mi to v životě nikdo nezvedl :sweat_smile: :grinning:
19. led 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender třeba jsi jenměla smůlu :slight_smile: bývá tam celkem fofr :slight_smile:
19. led 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno!!! :slight_smile:
20. led 2012 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denaxm teta, tak my jsme doma!!!! zítra nemůžem, ale út + st + čt odpoledne klidně....... :slight_smile: kdyžtak st + čt i dopo.
22. led 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fender ahoj teto, no huráááá - vítej :slight_smile:)) zítra odpoledne můžeme, po 3tí - asi, ael nejlépe ta středa, akorát nikuška je ve školce............tak podle toho, kdy se vám to bude hodit více, nebo zajdem do větrníku???? ráno na kafe..... stáhnem aj zofi, pokud bude moci....
23. led 2012 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek