• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahoj.
Tak jsem byla dneska s petříkem na ušním na kontrole a ujistily mě v tom že na levé ucho opravdu neslyší (křivka byla špatná). Operace nás nemine asi po novém roku půjdeme na tu stypulu. Co nám měli dělat a nedělali. :confounded: To mame radost za měsíc zase na další křivku.
Jinak vam přejí hezky den. :slight_smile:
3. říj 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zanet neboj ono to všechno dobře dopadne. Buď ráda že se na to přišlo teď a ne až později a že jsou ochotní s tím něco dělat. :wink:
3. říj 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme byly venku v obchodě a není to tam zas hrůza docela to jde :slight_smile:
3. říj 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofi- já se už ani nebojím :unamused: já jsem u dr.jako doma a s tím že něco dělají. Tak to není zase tak pravda. Petřík má zaněty od roku a půl. Tympano křivky měl první už minuly rok na podzim ( byly špatne). Tento rok měl už 2 ty křivky. Na mandle jsme čekaly půl roku a teď budeme zase čekat až nam udělají tu stypulu. Po novém roce ale neřekly kdy vůbec......přijde mi to zdravotnictví postavené na hlavu :angry:
3. říj 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zanet, držíme palečky, určitě to bude v pořádku!!! Jinak my dnes byli v MC, Míša si dopoledne opět hezky užila....
3. říj 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to teda jo Žany. Ale já mám taky už své zkušenosti. Byla jsem na ortopedii na fakultce, jelikož mám špatné klouby a dr. mi řekl, že na můj věk to mám strašné,ale že se s tím nedá nic dělat a prášky mi tež nepředepíše. :frowning2: No ale pak byla babi na výměnu kloubu v Kroměříži a zmínila se primáři o mě a on si mě pozval a něco mi napsal a bylo to v poho. No teď to brát nemůžu, ale musím zaklepat že mám zatím klid, ale stejně nevím co mě čeká. :frowning2: :wink:
3. říj 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak říkam to naše zdravotnictví stojí za H...o. Já třeba jsem pro ať se platí poplatky ale ať jde aspoň vzhůru a stojí za něco :angry: SAKRA
3. říj 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany držíme vám palce, ať to dobře dopadne. Nikuška má ode dneška náušničky a strašně moc ji sluší a aj dr.mi potvrdil, že čím později tím je to pro mimčo horší. víc ho to bolí, déle se hojí atd. vyfotím a vložím :wink: :slight_smile: :slight_smile:
3. říj 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute holky tak jsem zase tu po dlouhé době :slight_smile: mám malou nemocnou chudáček má rýmu musíme vytírat nosík je docela protivná fak tza trest chytla to ode mě :frowning2:
6any držím taky pesti at vám vse dobre dopadne a Deny vloz fotky nikolky jsem zvedavá uz se taky teším az dáme Káji náušničky :slight_smile:
3. říj 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele holky nesledujete nekdo nic než pravda?jsem se dneska dívala na ten díl z pondělí psali o tom i jak tam byla ta jehovistka no a fakt jako že drsné u jehovistů už není bo ji vyloučili a svoji dceři tam rekne ze by ji nechala umrít než ji dát transfuzi no psycho jsem se u toho rozčílila co tam všechno mluvila :angry: co to je za matku
a jaktože tu dnesk anikdo není?
3. říj 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
O nic než pravdě ani nemluvte ,měla jsem takové nervy jako u tohodle pořdu ještě né :zipper_mouth:
A ten moderátor Šiška,je pěkně vždycky drtí :grinning:
Malá at se brzy uzdravý :wink:
3. říj 2008 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad to rychle zabere protoze je fakt protivná :unamused: no taky jsem se nervla u toho a jeste ted pri pátku :grinning: no jsem si to po sobě četla trosku víc preklepů no to je tak kdyz se snazím psát rychle a písu toho víc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, rýma je pro prcky vždy utrpením, protože nemůžou bobci dýchat přes nosík. Pamatuju si, jak poprvé chytla rýmu Miška. Měla něco kolem tří měsíců a já se bála použít odsávačku, tak jsem jí jen nosík vytírala. No a po třech dnech jsem teda odsávačku použila a zhrozila jsem se, jakou nudli jsem jí z toho nosíku vysála - fakt hrůůůza!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tu noc konečně mohla bobek dýchat..... Jenže čím jsou prcci starší, tím je to s odsávaním horší. Teď už aspoň umí trošku smrkat, ale i přesto jsme teď u rýmy taky odsávali. Ale je to teda boj!!!! :confounded:
3. říj 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to je v pohodě,já píšu taky rychle a mám taky někdy překlepy :grinning: my jsme taky nemocní,teda malý už to má za sebou,ted jsem kašel od něj chytla zase já a je to hrozné,už aby to bylo zamnou :confounded:
i to počasí nic moc
3. říj 2008 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zany já tu odsávačku teda používám ale ze by mi to s ní slo :unamused: to se říct nedá no budu muset cvičit :grinning: na té moji chudince nic jiného nám nezbyde aspon že mi i s tou rýmou prospí celou noc jako vzdy bo jinak nevím nevím
3. říj 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, jojo, je to tím počasím. Letos podzim začal strašně brzo. Jinak my máme za sebou taky rýmu. Já už jsem v poho, ale Míša už má více než týden plný nosík......
3. říj 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, taky mi to nešlo..... Teď už má člověk zmáklé skoro všechno :grinning: U miminka jsem používala tu hadičkovou, ale jak sebou začala mlít, tak jsem jí píchla do nosíku až tekla krev a tak letěla do koše. Od té doby používáme tu na ten vysavač a spokojenost. Jen Míša už řve při zapnutí vysavače :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany,to je fakt minulý týden nebo kdy to bylo,jsme chodili v zimním,protože byla zima jak hrom,tedka se to zlepšilo,ale má se prý zase ochlazovat,lepší to už nebude za chvíli zima.Hrůza jak děti trpí,hlavně rýma to je pro ně hrozné a pro nás taky,hlídat to :frowning2:
3. říj 2008 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, koukám, že máme stejně staré dětičky a snažíme se stejně o druhé mimi :sunglasses: Náhodička že???
3. říj 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to počasí je fakt hnus ven se nedá to já mám uz po rýmě skoro ale kašel mi nějak začal snad nechytne ještě ten :confounded: holky uz to tu bylo řečeno ale nějak se mi nechce hledat ohledně plavání kojenců kde se plave už od tří měsíců?já koukala na ten atom ale tam až od šesti
a já už bych ráda tak od těch tří jenže se mi nechce až do poruby jezdit bych ráda něco bližšího
3. říj 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co tu děláte? a bezemě? :astonished:
3. říj 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra mám konečně volné dopoledne, Mišku bude hlídat babička a tak si aspoň kapku odpočinu - potřebuju to jako sůl :sweat_smile:
3. říj 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, myslím, že i v Porubě se plave až od půl roku. Do půl roku jsou ty vany. Maji, tak ty příjdeš a já odejdu.... Uvolňuju křeslo manžovi...... já si jdu dát čajík a čučet na telku....
3. říj 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám nějakou co musím zmáčknout pak dát do nosu a pustit jenze to udelá vzdycky nějaký hrůza zvuk :grinning: malá se lekne a je řev na vysavač ani neznám?to jako přímo na vysavač s kterým doma vysáváte?? :grinning: :confused:
3. říj 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jo jo, je na klasický vysavač. Trvá to max. sekundu a je po odsávání... http://www.detatko.eu/zbozi/3386/Odsavacka-hlenu-Arianna-BABY-VAC-3386.htm
3. říj 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ta na ten vysavač je prý super segra to zná od švagrové poprvé jsme to pomluvily jak to je brutální protože jsme to nevyděly pak to segra vyděla koupila ukázala naší třetí segře a jsou nadčené,já už nepotřebuju páč malá si ten nos sama vydlube :grinning: ,ale je to prý fakt dobré.Zany to je škoda že jdeš já mám manžu na pivku takže pohodááá
3. říj 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany,jj náhoda :slight_smile:
Tak to je fajn,třeba se sejdem i v porodnici :grinning:
My se snažíme od června a pořád nic,jsem z toho už špatná,chtěli bychom co nejmenší rozdíl (věkový)mezi dětma
3. říj 2008 ve 20:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha fakt taky ve vanách tak to je vsude až od půl roku v bazéně?na vany se mi nechce vanu máme doma :grinning: ach jo tto jako tak dlouho ještě budem čekat :angry: hmm taky bych chtěla volné dopoledne
3. říj 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No už jsem tu přes čas :D Moni, my se snažíme od dubna...... Tak se tu mějte, fičím!!!
3. říj 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek