• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
@denaxm bueh, my už máme ve středu odpoledne program.... :unamused: co ten čtvrtek? nebo ev. ten zítřek, ale to bych ti napsala zítra dopo smsku...... jinak dopo můžem út i st (malej vstává tak po 8, takže třeba kolem 9... nevím od kolika tam mají vlastně otevřeno :sweat_smile: )
23. led 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak třeba zítra ráno?? od 9ti by už mohli, ne.... kdyžtak chvilku přečkáme u vás či u nás :slight_smile:
24. led 2012 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přišla jsem k Vám na radu. Čekám první mimčo a ráda bych zjistila, zda některá nedoporučíte pediatra. Jsem z centra OV.
Předem díky
31. led 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bohužel neporadím, my máme pediatra až ve ValMezu :grinning:

den, super fotka :sunglasses:
31. led 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slucky tak to neporadím My máme pediatra v Porubě :wink:
31. led 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky máme dobrou doktorku, ale rovněž poruba...
2. únor 2012 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender ahoj, to je fotka ve 3m. když jsme čekali Nikuš, jsem tam s Dixinkou-ona byla můj "trenažér" na mimi :wink: :grinning: už není, umřela 3m.po narození nikutky
3. únor 2012 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,strááášně dlouho jsem tu nebyla,Deny ty čekáš druhého prcka?Moc gratuluji,nám se taky po skoro dvou letech zadařilo,a v září čekáme druhého prďola,doufám,že to bude synek:slight_smile:
28. únor 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaruschk njn denďa už to má za pár :grinning:
28. únor 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát furt čekám, kdy bude mít to břicho :grinning:
29. únor 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jj,se má já už se nemůžu dočkat,a kde je do září....
29. únor 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender má ho ale malé :grinning:
@jaruschk neboj to uteče jak voda. Já bych si to těhu hned zopakovala a vše to kolem :grinning:
29. únor 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, omlouvám se, že vám sem ,,lezu" ... Neporadily by jste mi dobrého kožního dr...resp doktorku v Ostravě pro starší dceru? Nemáte třeba zkušenosti? Chodili jsme do Havířova, bohužel k dr a dcera k němu už nechce.
1. bře 2012 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi:no já se musím přiznat,že ani druhé těhu není ideální,teda co se zvracení,motání hlavy,a takových těch běžných příznaku týče,ale musím říct,že je to lepší než poprvé,kdy jsem půl roku blila od rána do večera: :slight_smile:
1. bře 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaruschk no tak zvracení u prvního těhu neznám a u druhého jsem zvracela, ale jen díky tomu že jsem pořád chytala nějaké virusy :-P
@daluri já chodím na hornickou polikliniku, ale nevím jak se dr. jmenuje a je super. Mám astopický ekzém a teď jsem si pořídila konopnou mast a teprve ta mi pomohla. Jinak jsem se apsolutně nemohla sprchovat a o koupání nve vaně s pěnou jsem mohla jenom snít. A na bazéně jsem trpěla a to jsem se nemohla ani umýt obyčejným mýdlem. Vůbec jsem nemohla mýt nádobí a taky mi dělalo problém mýt si hlavu šampónem. Až mi fakt pomohla ta konopná mast. Jinak jsem měla celé ruce rudé a vůbec to nebylo pěkné :confounded:
1. bře 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka Díky moc, na Hornic. polikliniku chodí mamka a je taky spokojená..
Už jsem ale dceru objednala k Radnici, jak je Diagnostické centrum...tak snad tam bude taky dobrá dr. :wink:
1. bře 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak především břicho mám možná trošku menší než by bylo normální, ale stejnak si připadám jak kdybych snědla maxi kopačák. je to koule,sice menší(alespon tak), ale pořád koule.
daluri: já aj Nikutka chodíme na mephacentrum(nebo jak se to teď jmenuje) - resp.stará poliklinika v Porubě, už tam byl aj manžel, hodná paní dr., a co nám dala/ doporučila tak zabralo. Ale uvidíš, třeba budete spokojeni tam kam jdete - držím palce
1. bře 2012 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaruschk taky velká gratulace, já ze začátku taky moc moc chtěla kluka, ale nakonec je mi to fuk.hlavně, aby vydržel alespon ještě týden tam kde je..... a já zvládla všechno nachystat
1. bře 2012 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slucky škoda,že nejsi z Poruby,to bych věděla....
1. bře 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
denčo a kdy máš termín?Já padám únavou sotva ráno vstanu z postele,mě je to samo taky jedno co to bude hlavně ať je to zdravý,má to jednu hlavu,2 ruce a nohy a všechno tak já mít,nic víc nic miň :slight_smile: včera jsem byla na poradně,a konečně viděla toho ufouna malého,no celej fotr:grinning:
2. bře 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slucky Nevím, jestli je ta otázka na pediatra v centru ještě aktuální, ale koukni na webovky znamylekar.cz, pokud budeš vědět pár jmen pediatrů v okolí, kde bydlíš, tak tam by sis mohla zjistit reference od lidí, co k nim chodí. Jinak my chodíme tady na Fifejdy k dr. Salzmanové (jestli nejsi někde poblíž), předtím tam byla dr. Losová, taková starší paní, byla fakt super, radila nám, co dělat s mimi a tak... ale teď ta mladá taky není špatná, ale je pravda, že kromě takových těch obyčejných rým, chřipek a tak nám ještě nic moc nebylo :slight_smile: Uvidíme, jak nám to teď u ní půjde s druhým mimi :slight_smile: ale zdá se fakt příjemná
2. bře 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karchinka no právě že na znamylekar.cz jsem nenašla na pediatry v Ostravě žádné recenze, ani když jsem zadávala dětský lékař.
Já bydlím u Nové radnice, takže to bychom asi měli na Fifejdy trošku z ruky
2. bře 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pardon že vám tady lezu...ale napadlo mě, že byste mi mohly poradit :dizzy_face: nevíte kde v Ostravě je největší výběr kvalitních dětských přileb? Kam zajet? Děkuji :dizzy_face: :wink:
2. bře 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cara.m Největší je myslím SAMBABY na Těšínské ul. Slezská Ostrava.
2. bře 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaruschk ahoj, no termín až 5.4., ale dr.říkala, že to bude 100% dříve - možná i o dost....tak uvidíme... jen si říkám,aby se mu to neodrazilo nějak na zdraví atd. ale prý už by měl mít vše hotové.... jenom bude holt menší....
3. bře 2012 ve 14:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denaxm denis náš Daneček se taky narodil v 37 týdnu a v poho :wink:
3. bře 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka ahoj, doufám, že do toho 37 dojdeme..... v úterý chci zvládnout alespoň tu jednu zkoušku. chtěla jsem stihnout všechny, ale to asi nic no....:( co dany, bobek taky padl :( a eli - zlepšila se, alespoň ona ????
3. bře 2012 v 17:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denaxm nebij ti ještě vydržíte :wink: No dany padl už taky, má zánět průdušek, ale v začátku :frowning2: , tak snad to nebude tak hrozné. Eli už je na tom dobře. V pondělí jde na kontrolu :wink:
3. bře 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme se byli mrknout v tom milky baru na mepha centru.... není to tam špatné, ale ten koutk pro děti je teda fakt malý, jak se jich tam sejde víc, je to clekem problém (hlavně když tam jsou rozjívené starší děti, které lítají tam a zpět a nekoukají, koho při tom sejmou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). je to tak ideální pro čtyři malé prcky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, zdravím všechny. já jsem pořád 2v1, ikdyž už jsem myslela, že budem doma 4,ale furt nic....:( tak jsem zvědavá, kdy se uráčíme. jakpak si užíváte krásného počasí, my jsme marodi, takže na něj koukáme akorát z okna.... jinak všem, které příští týden čeká zápis do školek......... jééé, jak já vám nezávidím, když si vzpomenu na loňský rok
16. bře 2012 v 16:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek