• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
prudo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já mám už žaludeční vředy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
co nikči je? byli jste na těch stěrech?
16. bře 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn ale nakonec to dobře dopadlo. My jsme taky marod. Máme průjem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
16. bře 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi já budu tak šťastná až ty nervy budou za mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: si ani představit neumíš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
obě mrňata? teď navíc řádí chřipky do toho.... prý i hodně se zvracením. :rolling_eyes:
16. bře 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dany je taky marod, asi střevní chřipka. Napřed v noci zvracení, teď druhý den průjem, teplotu nemá. A já ode dneška asi poslíčkuju nebo co..nebo rodím :sweat_smile: vtipné, no.
16. bře 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej tu střevní chřipku měl minulý týden :frowning2: .Nejdřív začal v neděli navečer šíleně zvracet i v noci a od pondělí do čtvrtka měl fakt brutální průjem :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Tekla z něj jen voda.Chtěli nás hnát na kapačky.Tak jsem si koupila 20ml stříkačku a furt jsem do něj lila sladkej černej čaj s rýžovým odvarem.Ještě jsme dostali Smectu a Hylak.Ale bylo to hrozný.Pořád brečel,protože ho už pálila celá prdelka.A to jsem ho pokaždé sprchovala a mazala.Já tohle vůbec neznám.Ty virózy začínají být čím dál agresivnější.
16. bře 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender neboj dobře to dopadne :wink: jj oba ale Eli je na tom hůř :frowning2:
@tystynka jj je to hnus.. Eli taky jednou zvracela a pak byl klid a pak začaly průjmy a jen jeden den a pak jeden den klid a zase :frowning2:
16. bře 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tystynka my máme na průjem Nutrolin B :wink:
16. bře 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka Nutrilon B?Mě doktorka řekla ať mu dávám Nutrilon AR a bylo to ještě horší :frowning2: .A když jsem večer volala na pohotovost,tak mě vynadali,že žádný mlíko , a jak mi prý mohla paní dr. doporučit tohle mlíko.Takže jsem byla vyřízená i z dr.,protože na tu člověk spoléhá,že ví co děla :angry: .Tak vám také přeji brzké uzdravení :slight_smile: .
16. bře 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tystynka je to děs. Dany naštěstí normálně pije, i jí (rohlík, rýži, mrkev, banán..), dneska jsme dali probiotika. Po mlíku se "ptá" ale nedostane.
16. bře 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ženy nestrašte mě, se zavřem doma a nevystrčíme nos :stuck_out_tongue_closed_eyes: malej má teplotu sice ale to má od zubu....
16. bře 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka tak to buďte ráda :slight_smile: .On nechtěl ani nic jíst.Koupila jsem mu tu nemléčnou rýžovou kaši a násilím jsme to museli dávat.Nechtěla jsem za žádnou cenu skočit v nemocnici :stuck_out_tongue_closed_eyes: .A to mlíko je nejhorší.Prý ta bílkovina v něm dráždí ten trávicí trakt a proto se z toho člověk nemůže dostat.Taky bez něj potom trpěl :unamused: .Ty probiotika jsou vynikající.Kamarádka mi je pro něj doporučila a myslím si,že mu taky pomohly.Já jsem si je s manželem nasadila radši preventivně,protože jsme začínali mít taky žaludky na vodě a úspěšně jsme to ustáli.Oni je doporučují i po antibiotikách.
16. bře 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender No oni ten hlásaj,že řádí chřipková epidemie a ta střevní taky.Ale to je prý ve vzduchu,tak je to jedno :grinning: .
16. bře 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, letos to kvůli zimě přišlo později než obvykle :unamused: snad to brzo zase odezní, konečně začlo být venku snesitelně :slight_smile:
16. bře 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tystynka ne nutrilon B ale Nutorlin B to je probiotický sirup :grinning: a je to právě na průjem a je lepší než Smecta http://www.zbozi.cz/vyrobek/nutrolin-b-sirup-60-ml/ tady toto dávám na průjem.
17. bře 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka Aha :grinning: .Špatně jsem četla :grinning: .Tak to si to hned koupim,aby jsme byli pro příště připravení.A to je i pro dospělí?To je super.Malej na atopický ekzém také trpí.O tom jsem vůbec nic neslyšela.Díky moc za radu :slight_smile: .Divim se,že mi to nedoporučila dr.
17. bře 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tystynka jo tak pro dospělé to asi není,a le určitě když se zeptáš v lékárně tak něco budou mít. Moje děti naštěstí atopický ekzém nemají, ale za to já na něj trpím a poslední dobou hrozně a je to nevydržitelné :frowning2:
17. bře 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tystynka http://www.modrykonik.cz/shops/jine-pro-maminky-a-tehotne/pbcs/ok-omega-prirodni-pomoc-pri-ekzemech/ tady na to jsem se taky už dívala že bych to vyzkoušela na atopický ekzém. Už jsem slyšela hodně dobrých ohlasů
17. bře 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak to je super.....malé se nám narodí do super období............. nikuš ta už se lepší, kašel máme pořád, ale už ne bolavý, že by po každém zakašlání začala plakat, rýma taky slabší, ale co nechápu zas měla dneska kolem 38°C..... donutit ji ležet je nadlidský úkol a co je na houby, nechce nám nic jíst, což je super, když je taková "tyčka". jsme si dneska s davim říkali, kdyby byla alespoň baculatější apod. tak to není tak hrozné, ale takhle. ....
17. bře 2012 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denaxm nic si z toho nedělej. ELi jak byla nemocná taky nejedla a taky je vyžle
18. bře 2012 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka to se teto řekne, já se bojím, aby nakonec z ní nebyla vychrtlina, ikdyž teď možná sní celý koblížek............. sice s obědem bude asi houby, ale alespoň něco. zofi do školky půjdete, já to vidím tak do středy u nás nehrozí, ikdyž už je to zase o kus lepší, ale beztak by hned odpadla.
18. bře 2012 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denaxm ELi půjde až ve středu. U nás je to taky už lepší,ale nechám ji doma ještě pondělí a úterý :wink:
18. bře 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka No vypadá to zajímavě,ale aby to opravdu účinkovalo.Malej je ještě ke všemu alergik (aby jsme toho neměli málo :grinning: ).Tak to zkus a dej vědět,jak to dopadlo :slight_smile: .Letos se mu to zatim ještě tolik neprojevilo.Má zatim asi 3 malinký flíčky,tak to promazávám tím červeným Lipolotio a zatim dobrý.Spíš se nám začíná projevovat alergie.Jaro už se hlásí :frowning2: .Zatim se spouští rýma a teče mu z očí :unamused: .Nejhorší je,že on k tomu má zvýšený teploty až do 37,8.Takže fakt bomba :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
18. bře 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tystynka no tak to u mě se už teda projevil a docela drsně. :frowning2: Mám narukách šílené a obrovské červené fleky a strašně to svědí. Já na to mám momentálně konopnou mast, ale i tak valí ve středu k dr, ať se na to podívá, protože to je fakt hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka no to si radši dojdi.Teď toho přibývá čím dál víc a i v dospělosti.Člověk byl jako dítě v poho a teď to začíná :grinning: .Už asi stárneme :grinning: .
18. bře 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tystynka já to měla i na střední a pak to přešlo a pak se mi to objevilo po porodu Eli ale to už měla kolem roku a pak bylo v těhu s Danečkem zase klid a teď je to nesnesitelné. Já nemůžu ani namočit do vody ruce a na bazén taky nemůžu, jelikož mi nedělá dobře voda :frowning2:
19. bře 2012 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka Tak to máš teda hrozný :unamused: .Tak zkus to od té paní a schválně uvidíš.Za zkoušku člověk nic nedá :wink: .A pokud to jejímu prckovi pomohlo,tak to třeba pomůže i tobě :slight_smile: .Kamarádce na atopický ekzém pomohla nějaká vazelína od Mary Kay.Schválně se jí zkusím zeptat.
19. bře 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jakpak si užíváte ranní chlad a odpolední vedro.... u nás jsou kolotoče a malá by tam nejraději byla od nevidím do nevidím. jinak u nás nic nového.... :(
27. bře 2012 v 17:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ještě nic nového ani zítra, jo, ať můžete jít s náma :grinning: jsme dneska byli na těch "labutích" a Míša na vláčku a zítra má ještě od tatínka slíbený autodrom :slight_smile:
27. bře 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikuška chtěla jít taky na autodrom,ale tam bych ji nejradši poslala s davim... ale uvidíme. jinak máme rády draka, mořské koníky, pidi manéž aj autíčka :slight_smile:)) kdyžtak uvdažuji, nevím co nemáme rády :D
28. bře 2012 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,nevíte jak koupit nějaké hezké věci na sebe?Je to tady sám butik, navíc je všechno drahé a má to celá Ostrava...není tady nic speciálního.Chodím někdy do Pastelky (na Kuřím rynku), někdy na eshopech anebo na přehlídkách a prodejních akcích.Slyšela jsem, že má být zase v Ostravě další ročník Kreativní ženy 21.4....prý to má být francouzská móda pro děti, ale nevím víc informací...nevíte někdo něco?Já mám info jen z facebooku.
29. bře 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek