• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
No, záleží, co jsou "hezké věci", každý máme jiný vkus :slight_smile: já tu taky moc nenakupuju, ani pro sebe, ani pro malýho.... většinou všechno přes internet.
29. bře 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, pokud byste měly některá v úmyslu jít do milky baru v porubě, tak upozorňuju, že tam už není dětský koutek - a ani neplánují, že by udělali nový.
2. dub 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender jaktože není? To je blbý teda...ale zas je to venku pro děti, tak jak bude hezky, tak budem chodit tam. Uvnitř to bylo někdy stejně drsné, když jsme tam byly s kamarádkama a děcka tam vřískaly a běhaly do 19h :sweat_smile: venku to bude lepší
2. dub 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prý to nesplňovalo nějaké normy nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fender asi ty, že když otevřely okno, děcka se do něj při lezení hore bbouchaly a při jízdě dolů to napálili do stěny do matrace...málo místa....a co vím neuklízely to, nedesinfikovali nic....škoda
3. dub 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek věřila bych tomu :sweat_smile: :zipper_mouth:
Je to ale škoda, určitě by tam šlo dát aspoň něco malého, třeba jak je v Labužníkovi.... místo toho tam dali už další tři boxy a slečna servírka mi říkala, že koutek už dovnitř neplánují žádný. Pro nás to tudíž už vůbec nemá smysl tam chodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
3. dub 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsme v sobotu šli do Milky baru a byli jsme nemile překvapeni. Vím, že se to tu někde probíralo, ale je tady v Porubě ještě něco s dětským koutkem kromě Labužníka?
4. dub 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werunka21 myslím, že ne Milky bar leda venku hřiště
4. dub 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunka21 není to úplně přímo v porubě, ale na pustkovci Bílý Kartáč má malý dětský koutek uvnitř.....
http://www.kartac.cz/bily/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
4. dub 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunka21 ještě byl koutek v Maledě, cukrárně nahoře na Hlavní, ale už jsem tam dýl nebyla.
4. dub 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak Maleda je zrušená, ale prý se stěhuje do fakultní nemocnice i s dět.koutkem.
4. dub 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

malý dětský koutek mají i porubském v intersparu, občas tam chodíme s @denaxm na kafe :slight_smile:
4. dub 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jj všimůa jsem di. Je to škoda tam to bylo super a měli jsme to kousek od školky, ale jestli to bude na FN tak to máme hned naproti školky :grinning:
4. dub 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje háčkování :wink:
4. dub 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zofinecka jj, prý přímo ve FN. Kde chodí malá do školky? Já bych chtěla dát Danyho příští rok v září, tak snad to vyjde.
4. dub 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka asi potřebuju takovou čepici jako má danýs, jen ne modrou, ale jednu se zeleným... takovou nějakou rozumnou zelenou, do khaki..... a jednu s červeným :sweat_smile: :zipper_mouth: jsem ti chtěla už psát na fb, ale když to tu tak inzeruješ :grinning:
4. dub 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fender až se uvidíme tak si vybereš barvy a udělám
@andelka eli chodí na MŠ B. Němcové. Je to ve dvoře hned naproti FN a taky tam bude chodit Míša od fen :grinning: :grinning: Náš Dany jde do jeslí už od zéří a příští rok v květnu už do školky :wink:
4. dub 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zofinecka Ok tak se domluvíme někdy v příštím týdnu na ten OBĚD a já is při té příležitosti vyberu barvy :sunglasses:
4. dub 2012 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka a nemáte to z ruky? a do jeslí bude chodit kam? Já spíš uvažuju že bych dávala Danyho na těch pár hodin týdně do MC, jestli bude od září místo.
5. dub 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender no jo, vždyť chodím kolem něho poměrně často :grinning:
5. dub 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka je to zruky lae já tam pracovala a od září tam nastupuju do práce zpět, tak proto tam budu mít i děti. A do jeslí bude chodit Dany k nám do třebovic, ale jsou to soukromé jesle :wink:
5. dub 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka to je monty nebo ještě jiné?
5. dub 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender ne monty to není. To je až dole http://www.jesleostrava.cz/ tady toto
5. dub 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zofinecka aha, no já si říkala, že je to dálka. Tak to budeš mít bezva, taky jsem chodila do školky kde pracovala mamka, byla jsem i v její třídě, děti se měnily, jen já zůstávala :sweat_smile:
Ty jesle vypadají dobře, sakra ale tolik peněz..nám by stačilo jednou týdně, ale 2300+strava je dost, no.
Ještě to musíme pošpekulovat.
A Dany bude chodit jak? celodenně?
5. dub 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. dub 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka no dany bude chodit na celý den, jelikož já budu dělat ranní odpolední a manžel dělí noční. A navíc nemáme nikoho kdo by hlídal. No sice tchýně je v důchodu,ale na tu není spoleh, tak dany musí do jeslí a bude tam jen do konce dubna a pak už bude ve školce :wink: JInak já své děti budu mít vedle ve třídě :grinning:
5. dub 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka já byla taky vedle ve třídě (teda dole, mamka nahoře), ale zdrhala jsem jim za mamkou tak to asi po týdnu vzdali :grinning:
aha, to je ale pěkná pálka, co?
Já bych fukla malého hned někam, kdyby ale ještě nenosil plínky a nelezlo to tak do peněz.
5. dub 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no drahé to je, ale bohužel jiná alternativa není. A navíc já si dost vydělám v práci a zůstane mi RD, tak se to dá. A náš Dany má taky ještě plínky a v jeslích to vadit nebude. Chodí tam děti už od jednoho roku a ty bez plínek budou asi těžko. Já chci přes léto dany už nechat chodit bez plínek, tak snad se to brzo naučí :wink:
5. dub 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě naučí, však už bez plenek běhal, kdyby nebyl nemocný, tak už to má dávno zmakaný :wink:
on je boží jak ti pózuje jak modelka :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ty jestli jsou furt o polovinu levnější než monte :rolling_eyes: děs :confounded:
5. dub 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek