• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
@zofinecka a jo vlastně, budeš mít plat + rodičák, tak to se vyplatí i ta školka a jesle :slight_smile: To mně se ještě sníží rodičák, ach jo.
Taky chci učit bez plín v létě, teď by to bylo "o hubu", neměla bych na to čas ani nervy a je zima.
5. dub 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odkudpak z Ostravy jste,holky?? :D
7. dub 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera 7.4. se denaxm narodila holčička Natálka 5é cm a 3750g :dizzy_face:
8. dub 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@darushka já jsem z třebovic :wink:
8. dub 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darushka já z Poruby

@zofinecka že gratuluju :slight_smile: krásné míry
8. dub 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak sem o5 nakoukla po delší době,jéé Denča už má druhého prcka celkem cvalík,moc gratuluji hlavně zdravíčko
8. dub 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,my jsme s Deniskou z centra :D a kolik mají věše dětičky?? A jinak gratuluji k malé :slight_smile: :wink:
8. dub 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darushka Eli má 3,5 a Dany 1 rok a 11 něsíců :wink: ne bo spíše zítra :grinning:
9. dub 2012 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darushka ahojky :slight_smile: u nás má Dany 1rok a 11měsíců a Dominik 3 týdny a kousek.
9. dub 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je pěkné :D Deniska má dneska 7 týdnů :slight_smile: miminko moje :D
9. dub 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, chtěla jsem se zeptat - jak je to ted se žádáním o rodičák?? já jsem nezaměstnaná a manžel pracuje, takže urč.budeme potřebovat papír s potvrzením jeho příjmu, ne?
12. dub 2012 v 18:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jedna věc, vyřizuje se to pořád na úp v mariánkách??
12. dub 2012 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denaxm jo je to pořád stejně :wink: :wink:
12. dub 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jak si užíváte deštivou neděli??Mi nic moc..Malá dneska celý den spinká :D tak doufám,že bude spinkat i večer :slight_smile: jinak mě šlak trefí,protože se mi nechce nocovat :slight_smile:
15. dub 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: malýmu z ničeho nic vyletěly horečky nad 39... tak čekáme, co z toho vyleze....
15. dub 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,my jsme byli dneska v cirkuse v Porubě,to mě tak zmohlo,že jsem si musela jít lehnout a probrala jsem se až v 5 hodin:grinning: malá už naštěstí chrápe,zítra valí konečně do školky,jinak počasí hnus,já už chci teplo...
15. dub 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Podezření na komerci.”
15. dub 2012 ve 22:20 • eleos
@eleos monty by byla jedna z variant i pro nás, líbí se mi to hodně, i ta možnost pokračovat pak ve škole - kdyby to nebylo tak strašně předražené. 12 tis za školku mi prostě přijde už fakt úlet, bez ohledu na to, jak dobrá je nebo není.
15. dub 2012 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eleos zápis do školek už byl ne, na příští školní rok? ale je fakt že nevezmou všechny :unamused: ono někde záleží na tom, kolik dětí odchází do školy, tak tolik se může přijmout. No a když má hodně dětí odklad, tak bohužel...:-/
ty ceny soukromých jsou šílené :frowning2:
16. dub 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fender sekec co? to mi přijde taky úlet....máme každej dvě rachoty, ale to bych nedala.......
16. dub 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, mě přijde, že dneska se snad dá do státní školky dostat jen po známosti, ještě že my máme dost času, ale kamarádky když chtěly dostat děti do státní, tak jedině přes známé, jinak do soukromých, navíc když teď tolik dětí chodí do školy až v 7, ale zdá se mi, že je to trochu na hlavu a to já bych chtěla dát malou už ve 2 letech, aby byla v kolektivu pokud bude šikovná, z okolí jsou s tím samé dobré zkušenosti a úžasně společenské děti, navíc se školou nemůžu sedět doma do jejich 6 let...ale taky budeme muset dojíždět kousek, tam kde nás vezmou přes známé, ale je třeba si to místo domluvit už před zápisem, vím, že je to binec, ale co člověk může dneska dělat
16. dub 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska to funguje obálkovou metodou,takhle na mě vyrukovali v jedné školce(hnus prostě),nepomohla ani známá od tchýně,která dělá ředitelku v jedné školce v Porubě,kde jsme si dokonce platili předem,za místo aby ji vzali a nakonec se na nás vyprdli....naštěstí jsme sehnali školku ve Svinově,je to supr malá školička rodinného typu,na soukromou bohužel nemáme...Je to těžký v dnešní době,prvně to poruší ty školky a nakonec nemají děcka,kam upíchnout,berou přednostně předškoláky,a od roldičů.kteří docházejí do práce,a pokud je mamina s druhým ještě na mateřský,tak víceméně nemá šanci
16. dub 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to holt je :unamused: ono to není až tak chyba školek, jako spíš chyba systému... dětí je hodně, školky se porušily a nové nikdo nezřídí, max soukromé za strašné prachy. a přece nebudeme investovat do nové školky, když můžeme investovat do nové karoliny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na druhou stranu je logické, že má přednost někdo, kdo jde do práce, před někým, kdo je doma s druhým prckem. ve dvou mi to přijde brzy, pokud mamina není nucena se vracet do práce.... vždyť jsou malí jenom jednou......

@lucenek no to jo. i kdybych měla šest prací a mohla si to dovolit zaplatit třeba pro tři děti, tak bych je tam nedala.... přijde mi to jako těžení z toho, že nejsou místa ve školkách. přitom mi se ten koncept fakt líbí a kdyby to bylo za pětku měsíčně, tak to budu teda zvažovat, ale malýho bych tam asi nakonec dala... ale za tyhle prachy ani náhodou....
16. dub 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj pětka max jo..ale doba do 18 hod v tom případě......
16. dub 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem koukala že dokonce zdražili na 15 tis :sweat_smile: :grinning: :grinning: to už je na zasmání opravdu :grinning:
16. dub 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo se taky rozmohlo,že si hlídají maminy navzájem,tzv.domácí školky,ale myslím si že tam ty děcka nedostanou,takovou péči a vzdělání,jako v normalní školce,a kdo má nervy na to hlídat ještě třeba další 3 cizí děcka,mě stačí jak jen jak hlídám 2 od segry +jeden můj drak a mám nervy na pochodu :grinning:
16. dub 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaruschk no na to musí mít člověk asi trpělivost, ale mě by to třeba hrozně bavilo, teď jsem se přihlásila na vysokou na pedagogiku pro mateřské školy, tak uvidím, jestli tam nakonec půjdu, nemůžu se rozhodnout a přítel se bojí, že ve školce zhloupnu :D ale pokud má člověk dost nápadů, jak ty děti zabavit, tak to může být fajn :slight_smile:
16. dub 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki73:tak ve školce já bych dělat nemohla,já bych ty smrady dříve či později,musela sejmout,ale ty učitelky obdivuji,že na to ty nervy mají,i když cizí děcka,asi tak nezlobí jak ty vlastní heheh
16. dub 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky ,odkud pak z Ostravy jste ? Lucka
16. dub 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z centra :slight_smile:
16. dub 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek