• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
autor
@fender magoři, mám chůvy a klape to..holky s pajdákem a jde vidět že s dětma umí...Sára je má ráda dělaj takové věci, co ani já nemám páru.....
16. dub 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maki73 já mám pefarnu kterou tady uvádíš v ostravě a nikdy bych se už na ostravskou nepřihlásila a vůbec na ten obor který jsem dělala já a na který se přihlásila ty. Přeju pevné nervy a hodně trpělivosti :wink:
@jaruschk já jsem učitelka ve školce a nikdy bych nemělnila. Je pravda že mám vystudovanou jak SŠ tak vŠ pedagogiku a svou práci miluju a už se těším až nastoupím do školky zpět.
@fender no někomu přijmou dítě a někomu ne a když ne tak se to dá zařídit a ani nemusí fungovat obálková metoda že? :dizzy_face: :dizzy_face: jo a jestli cheš dát malýho na anglinu, tak je výbprná angličtina s úsměvem. Codí tam naše eli a od září bude i dany. :wink:
@lucenek já bych si chůvu domu nepustila. Náš dany bdue chodit od září do jeslí a ty jsou taky soukromé, ale co nadělám, když mi nic jiného nezbyde
16. dub 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zofinecka já si nemůžu vynachválit, v tom případě bych musela sedět doma na prdeli nebo si najít práci nejlíp od 7-15hod....a v mém oboru asi vlasy......ty máš rodiče doma bydlíš s nima, takže půl války vyhráno, my nemáme ani jednu babičku, jen mou segru, taky pracující......o tom to je
16. dub 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek jenže moji rodiče taky pracují, takže hlídání nehrozí
16. dub 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to každopádně tak jako tak na prd. mělo by se investovat tam, kde to má smysl a ne do stopadesátého nákupního centra. i když při dnešním způsobu života se to nákupní centrum asi vyplatí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to tu asi brečím na špatném hrobě :grinning:

@zofinecka jo přemýšlela jsem o tom a taky tam je výtvarka, ne? to si myslím že by míšu bavilo..... ale tak ještě má chvilku čas :slight_smile:
teď hlavně ať už je zdravý, nebo se picnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. dub 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zofinecka ale přece jen máš je v baráku když jsou doma dá se dycky domluvit, holt když nemáš poblíž nikoho tak se to jinak nedá zařídit než se domluvit s kámoškou nebo si platit chůvu.....ty by sis chůvu do baráku nepustila, já bych zase nedokázala žít s rodiči pod jednou střechou, každý to máme jinak
16. dub 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fender neboj oni přijdou na to že z cigošů co tam lozí celej den po atrakcích živi nejsou a budou to prát...lidi nebudou mít za co utrácet...míst kde utrácet je požehnaně, ale musíme se sakra otáčet.....aby to tak šlo...
16. dub 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek a ségra už ale nedělá ve větrníku, že? jsem ji tam neviděla ani nepamatuju.
16. dub 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fender občas jo, minimálně dělá spíš provozní věci okolo, objednávky dohlíží na mladé a má svou práci, takže taky jede jak fretka
muž stále ve fakuli? se tam dějou pěkné věci, jsme ráda, že jsem fuč.... :sweat_smile:
16. dub 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek tak že chceme zpátky ty dobré ovocné dorty :grinning: ty byly jednu dobu naprosto luxusní a teď tam je zas prd :zipper_mouth: :sweat_smile:
jj, z větší části pořád tam..... ale ty jsi zůstala v oboru, ne? :confused:
16. dub 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka to jsi mi úplně dneska připomněla, že musíme někdy domluvit ten oběd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink: :dizzy_face:
16. dub 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucenek no jak se to vezme. Mamka dělá ve škole, takže chodí domů jak kdy. Byly časy kdy chodila domů až v šest. A taťka ten dělá u soukromníka a jak se stavěla karolína tak chodil domů taky v šest, takže mnohdy pomoc opravdu není. Ono u nás jedná o to aby byl dany zajištěný na dopoledne. Odpoledne už se to nějak dá, ale dopoledne to rostě nejde a navíc manža dělá noční
16. dub 2012 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě - musíme!!! ty školky jsou šílené, pro mě ten čas před zápisem byl jako super dieta, nebýt jednoho hodného človíčka, který to má u nás schováno tak nám malou nevezmou, nebo vezmou do jiné a v září by nám ji ředitelka zase vyřadila....
17. dub 2012 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@fender ovocné dorty vyřídím :grinning:
17. dub 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zofi:Jak už jsem psala,že obdivuji,učitelky a učitele všeobecně,já jsem strašný nervák,a mezi tolika dětma bych asi nevydržela,na to člověk musí mít povahu,kór v dnešní době,když jsou děcka rozežrané a drzé jak opice....Já si zkrotím svoje,a mám klid,a taky ta zodpovědnost....veškolce kam chodí malá mají anglinu od začátku,pak dále flétnu,každý rok lyžák,školku v přírodě,dost aktivit,jezdí do Dinoparku,a různé výlety,takže my jsme max.spokojení
Mě každé úterý malou hlídá tchýně,je to takový jejich rituál,jinak taky všechny babky a dědci pracujou,takže máme taky omezené možnosti s hlídáním....to si člověk nevybere,ale cizímu člověku bych je nesvěřila,snad ani kamaradce:slight_smile:
17. dub 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tož to buďte rády, že to nemusíte řešit až budete holky makat tak myslím budete zpívat jinak, ale hlavně jak budou děcka spokojené :grinning:
17. dub 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jaruschk u nás v mš je taky angličtina, ale až pro starší děti :wink:
@lucenek já mám jediné štěsytí že eli je ve školce kde budu pracovat a pak tam bude i daneček :grinning:
17. dub 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek:Já jsem pracovala od 1 roku,jak bylo malé,chvílema to bylo náročné,ale co by člověk neudělal pro to,aby se měl trochu líp:slight_smile:teď bych taky brala něco na doma,když jsem na neschopence,ale takovou robotu co jsem dělal,už neseženu:slight_smile:takže se musím spolehnout na manžela a socku:-/ což je almužna,z toho nezaplatím ani Sipo
zofi:a kde děláš ve školce?jj ta anglina je dobrá,myslím,že je to už i na všech ZŠ od 1.ročníku ne?
17. dub 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaruschk já dělám na MŠ B. Němocvé. Je to v porubě naproti FN :wink: tuším že ve škole už ke povinná od 1. ročníku, ale nevím to jistě.
17. dub 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi:Tak to máš fajn,aspoň tam můžeš mít děti sebou ne?
To počasí je hnus,já jsem celej den proválela,nic moc se mi nechtělo:slight_smile:
17. dub 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaruschk právě proto pracujem ať se máme líp a nejsem na socce a její almužně.....
17. dub 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zofinecka dneska byla ta schůzka, jsem nadšená :dizzy_face:
17. dub 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaruschk eli už tam chodí. Jinde do školky by mi ji loni při zápise nevzali :grinning: a dany nastoupí až příští rok
@fender já jsem úplně zapomněla že to bylo dneska a co se probíralo?
17. dub 2012 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě je smutno z té korupce a kupčením s místy..... pracující mamina prostě nemůže protože se docpe jiný jiného a známý známého a sedí doma s miminem
18. dub 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
lucenek:Já bych touto dobou ještě taky chodila do práce,ale okolnosti mě donutili jít na nemocenskou,spíš tedy zaměstnavatel:-/zacož mu děkuji,jelikož jsme přišla o 3 měsíční příjem,který by mnohé vyřešil,ale cesty osudu jsou nevyspytatelné,a jsem ráda,že budu mít zdravé mimi,co víc si přát,že.
Cestou ze školky,semnou jela mladá maminka,s postiženou dcerou,jeli do Sanatorii Klimkovic,jsem si říkala,přoč je život tak krutý,že tak mladá a pěkná maminka má tak nemocné dítě,tohle mě vždycky dostane,já to nemůžu vidět,takové případy....a každý den se modlím,že moje děcko je sice rozežraný smrad a pacholek,ale furt lepší takového draka,než takového chudáka na vůzku
Korupce je všude,to není nic nového v tomto korupcí prolezlém státě....
zofi:To máš fajn,aspoň ji máš celej den pod kontrolou,a jaké to je mít dvě děti takhle hnedka za sebou,já se uplně děsím toho,jestli to s dvěma dětma zvládnu,ale nic jiného mi zbývat nebude,jelikož nemám tak nikoho,kdo by mi pomáhal,jako tčeba babičku v důchodě apod.
18. dub 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaruschk nikdy už bych tak brzo po sobě děti nechtěla. Jenomže já tehdy netučila že zapadnu napoprvé a hned po vysazení antikoncepce, když na eli jsme čekalai 2 roky a ještě nám dr. pomáhal abbych zapadla :grinning: teď když je eli ve školce tak už je to lepší ale jak jsou doma oba tak jsou někdy na zabatí, ale i přesto je mám ráda. A to já ještě v loni doděšlávala ke všemu výšku. A nebýt našich tak ji ani nedodělám. Naši si berou děcka vždy třebo odpoledne jak přijdou z oráce a teď dokonce pro eli chodí do školky děda a já nemusím.
@lucenek e to hnus, ale když je děcko narozené třeba v zaří a mamina jde do práce a už předem vím že ji ho do mš nevezmou tak proč bych se nepřimluvila když to jde :wink:
18. dub 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zofinecka tak vidíš včera že ti nikdo nepomáhá a ted píšeš jinak... :confused:
18. dub 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka no tak nakonec je to asi dobře, že si na další mimčo musíme počkat, já bych chtěla druhé hned, ale vyhrála škola. Já mám obrovskou výhodu v tom, že mám ještě dost aktivní vlastní babičku a to je zaručené hlídání převážně dopoledne, takže se nemusím stresovat a můžu si jít v klídku na denní studium a další mimčo za ty tři roky po bakalářce, asi to bude taky ok, ten rozdíl kolem 3-4 let, podle toho, kdy se zadaří, představovala jsem si tak dva roky, ale co už...
18. dub 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaruschk já bych si na děti brzo po sobě taky netroufla, nemít zázemí. Stačí mi že jsem s nima sama 3-4h denně a jsem pak ráda, že někdo přijde. :sweat_smile:
Loni jsem taky dodělávala školu a to by bez každodenního hlídání nešlo vůbec.
Taky jsem nečekala že zapadnu i napodruhé hnedka.
Teď čekám až se projeví ty výhody věkově blízkých sourozenců :grinning:
18. dub 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andelka tak pak je napiš.... :grinning:
18. dub 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek