• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
no, ono jich je kvalitních dost, ale přesně tak, jsou většinou drahé jako prase :confounded:
31. kvě 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaruschk
@fender jj, něco je fakt dražší, ale zas toho člověk koupí a sežere míň.
31. kvě 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaruschk no tak Dany má 2 roky a když jedem někam na výlet tak vyberu vždy něco co mají. A neřeším když to jsou hranolky nebo párek v rohlíku. Oni mají občas párek i hranolky doma :wink:
1. čer 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender dobré párky s obsahem 85% maqjí v lídlu. Jsou to vepřové párečky a jsou naprosto super :grinning:
1. čer 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zofinecka já mám zas ráda klobásu ze Sparu, tam je masa tuším 94% :dizzy_face: šunku beru též 90%. Do Lidlu se moc bohužel nedostanu, je z ruky trochu (bez auta).
1. čer 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kupuju uzeniny normálně v Hrušce,a jí mi to vpohodě....včera večer jsme grilovali,a malá se narvala klobásama a křídlama,a byla spokojena....
by mě zajímalo,jak to řešíte na dovolené,kde na pláží je většina věcí smažených....
1. čer 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme u moře s malým ještě nebyli, chystáme se letos poprvé. a docela určitě na pláži nebudem kupovat vůbec nic, ani smaženého, ani vařeného, ani syrového :wink:
a pokud jedeme někam jinam, vždycky se dá najíst někde tak, aby to bylo aspoň trochu podle našich představ :slight_smile: dokud byl Míša malej, brávala jsem mu jídlo do skleničky nebo skleničku, teď si už vždycky něco vybereme.
myslím, že to není o tom, zda by to děti jedly nebo nejedly, ale o tom, jak se celkově kdo stravuje :wink: každý máme jiné priority a jiný životní i stravovací styl :slight_smile:

@zofinecka díky za tip, asi někdy vyrazíme :grinning: občas mívají i 85% párky ve sparu, pokud má člověk štěstí.
1. čer 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fender:Tak jasně....ale zas nic se nemá přehánět.... :wink:
1. čer 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak to každopádně :grinning:
1. čer 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender a navíc je budou mít od příští čtvrtku slevněné :grinning: Je jich docela hodně v balení a já je mám v mražáku
1. čer 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky,dneska bylo na prozeny.cz recenze o párcích,po přečtení,nevím nevím,zda některý tedy ještě strčím do pusy....jsou to hnusy,teda,z čeho je to dělané....
1. čer 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaruschk právě proto my je moc nejíme - opravdu jen nad 80% masa, jinak ani náhodou :sweat_smile: :zipper_mouth:
bohužel to je tak se vším :confounded: čtu složení na kdečem a kolikrát se člověk nestačí divit :rolling_eyes:
1. čer 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaruschk my teda v Hrušce nekupujem žádné uzeniny, i ta jejich dětská šunka je příšerně slaná a brzo z ní teče voda :stuck_out_tongue_closed_eyes: i jiné šunky tak vypadají. Salámy nekupujem vůbec, tak ty nevím jaké tam jsou. Kdysi jsme kupovali tam paprikáš a to teda též nic moc.
Jinak teda my jsme na dovolené ještě nebyli, řeším i to blbé ZOO :sweat_smile: ale na výlety beru jídlo s sebou, i celodenní. Nebo se snažím vybrat co jde. Smažené teda ani omylem a už vůbec ne u stánku a pod. To nejím ani já.
@zofinecka které párky to jsou?ty vepřové z Lidlu? jaká to je značka prosím tě? taky bych vzala do mrazáku. Sem tam mám chuť :slight_smile:
1. čer 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka jsou to vepřové párečky značky Pikok tuším
1. čer 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka dík :slight_smile: vyzkouším
2. čer 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z lídlu je nejlepší schwarzlwaldská šunka,ta je mňamozní....
andělka:Já tam právě kupuji uzeniny,jelikož to tam mají slušně nakrájené,všude jinde to krájejí jak pro prasata....taky Globus má dobré uzeniny,ale ten máme z ruky a je to tam drahé..
2. čer 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaruschk já miluju na tyhle věci Interspar, sýry, saláty, šunky, i uzeniny..pěkně nakrájené a kvalitní :slight_smile: Z globusu kupuju celosvalovou krůtí šunku (tuším,už jsme tam dýl nebyli) a tu jejich sekanou.
2. čer 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka:Jo spar je taky dobrej,já miluju sýry jakékoliv....:slight_smile:
2. čer 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně přijde právě globus snad nejlevnější :sweat_smile: resp. v porovnání s tescem a intersparem :sweat_smile:
interspar je drahý strašně, tesco je levnější, ale kvalita obecně nic moc.... globus má právě celkem dobré kvalitní věci a za slušnou cenu. my už na velké nákupy jezdíme prakticky jenom tam.
2. čer 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender no, my preferujem Spar, protože tam dojdem pěšky, nákup hodíme pod kočár a mají kvalitní věci. A je tam i DM :slight_smile: Do Globusu jezdí manžel, když si něco vyberu podle letáčku. Do Tesca nechodíme vůbec. Je to blbý, když mám malé děti, nemám měsíčník a nemáme auto. Tak aspoň že ten Spar je v dochozí vzdálenosti a občas mají taky něco dost levnější, z toho co kupujem. Nejlevnější mi přijde Kaufland, ale nemám ho moc ráda. Občas tam sjede mamka a vezme mi co chci.
2. čer 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky chodíme na běžné nákupy přes týden většinou do sparu, protože to máme asi tři minuty od domu :grinning: ale na víkendové teda jezdíme do globusu. mají tam i největší výběr, tím, jak je to obrovské :slight_smile: do kauflandu též nechodíme..... a do tesca jedině když jdem zrovna i na poštu :grinning: :sweat_smile:
2. čer 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fender u nás to taky jistí globus. Mě se tam nejlépe nakupuje. Nemůžu si pomoct. Ale do sparu taky chodím
2. čer 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zofinecka jj. taky mi to tam přijde nejlepší, a takové nejpříjemnější prostě. a grepový staropramen tam mají o tři koruny levnější než kdekoli jinde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@fender na mě je globus moc velkej :sweat_smile: a manžel nakupuje zásadně podle lístku a ještě mi během nákupu volá a musím ho navigovat. Sám od sebe by tam asi toho moc nenakoupil a ani by nevěděl jestli je to dobrá cena nebo drahý.... :sweat_smile:
2. čer 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já všeobecně nesnáším nakupování potravin,radši kupuji něco jiného....Dneska jdem se Sofi k zubajdě,tak snad nebude řvát.....
4. čer 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, hlasuji taky pro Globus, interspar nemám moc ráda, raději skočím do hrušky. když se de na velký nákup tak do globusu, aj na oběd jedeme většinou tam. interspar se aj ve vaření zhoršil :( i když už se něco zase spravilo.
4. čer 2012 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v Globusu mají ty jídla fakt dobré,ale jak už jsem tu jednou psala máme to z ruky,a tak tam jezdím jen s našima,kteří tam jezdí pravidelně na nákupy,tak se snima svezu....Jinak my moc velké nákupy neděláme,raději zajdu denně do "šopu" pro čerstvé....
4. čer 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky ( příp. budoucí maminky ) z Ostravy, na FB vzniká skupina mamin, kter mají nepotřebné oblečení nebo naopak nějaké shání. Myšlenka je, že systém bude fungovat na principu osobního odběru v rámci Ostravy. Pokud máte zájem : http://www.facebook.com/groups/254410554660592/ Musíte najet do fotek, kde jsou alba podle pohlaví a velikostí, každý zde může nahrát fotky. Celé je to ještě v plenkách, ale čím víc lidí se zapojí, tím dřív se to chytne!
9. čer 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender - souhlasím s tím jídlem, taky nekupujem a osobně jsem přehodnotila i to, že si prostě třeba kofolu nebo chipsy nedám, protože mi příjde nefér říct miškovi - to si nemůžeš vzít, ochutnat...takže i když je doma oslava, nekupuji to, co nechci, aby jedlo dítě...Ad párky - ty doma nejíme, jen když opékáme (což je pár krát za léto), tak si malý dá z ohně..

a jsem taky pro Globus, maso mají vlastní a uzeniny taky, ta jejich šunka Globus je supr chuťově a předtím jsme kupovali šunku z Alberta - Prosuto cotto...jinak uzeniny moc nejíme. A navíc tam mají vždy vozík autíčko k disopzici. Pak tam berem ten dýňový chleba a taky celožitný a grahamové housky..Tesco a Kaufland nepovažuji za kvalitní obchody - tedy co se týče masa a ovoce a zeleniny...

@bohuli - to je úžasný nápad:o) jdu tam juknout. Díky.
9. čer 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blandik je to založeno teprv ve čt, zatím tam nahrála fotky jen jedna mamina :slight_smile:, já se na to xhystám v příštím týdnu, bude to chtít čas než se to rozjede, ale sháním maminy, které by měly zájem
9. čer 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek