• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
@bohuli - je to supr nápad, moc se mi to líbí. My máme chlapečka, a čekáme holčičku nejspíše, takže určitě bychom pak využili..Zkusím rozšířit mezi místní známe :dizzy_face:
9. čer 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blandik a dostala ses tam? nevím jestli se tam dá dostat bez pozvání.
9. čer 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bohuli - dala jsem žádost a byla přijata, takže jsem ve skupinoě..jen nevím, jak se pak dostat na ty fotky, jak jsi psala, že jedna maminka přidala fotky - tak jestli ty fotky jsou nějak v té skupině..nebo jak to poznám (ale jsem facebookový analfabet, moc tam nechodím...).
9. čer 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bohuli my máme něco podobného v klubu maminek, ale už končí a s dvěma prckama nevím jestli tam budu moct chodit. Tak určitě mrknu. Bohužel teď toho moc nemám, po starším dědí mladší a zas to půjde dál v rodině. Ale něčeho mám fakt moc i tak.
9. čer 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blandik najeď v liště na fotky a jsi tam :slight_smile:
9. čer 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak se klidně přidej, bude to chtít čas než se to rozjede :slight_smile: budem rády za každou maminu :slight_smile:
9. čer 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bohuli - aha, děkuji - já tam najela předtím...no, teď už chápu, tři krát si poskočím :confounded: :grinning:
9. čer 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blandik je to členěné podle pohlaví a velikostí, ještě sae budou přidávat další alba : kojenecké potřeby, kočárky, autosedačky, větší velikosti, každý může přidat své fotky a v popisu fotky napíše komentář a cenu, pokud bys chtěla svou fotku smazat, maže se tak, že rozklikneš fotku a jsou tam možnosti, kde dáš odstranit, kdybys něco nevěděla, ozvi se :slight_smile:
9. čer 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bohuli - děkuji moc, určitě využijeme, potřebujeme autosedačku, šátek na nošení apod., řekli nám holčičku, tak ještě počkám na další UTZ, jestli to potvrdí, ať pak nemáme prodáno klučičí oblečení a kluka v růžové:o) Děkuji za návod.
9. čer 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky sháním fotografa/fku na těhu focení v Ostravě....nevíte o někom dobrým?
10. čer 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaruschk http://www.angelsphotostudio.com/ tady ta je výborná. Byli jsme u ní 2x s dětičkama, ale nevím zda teď fotí. Má malé mimiško :wink:
11. čer 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka to by mě zajímalo, chtěli bysme se jít fotit na podzim, ať máme na vánoce fotky. Škoda že je to v těch vítkovicích, asi budem muset někoho ukecat ať nás vezme autem. S Danym jsme jeli MHD, ale se dvěma...

Neznáte někoho dobrého v Porubě?
11. čer 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. čer 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka osala mi maila, že bude tuším fotit už přes léto,a le nevím to jistě. KLidně ji napiš. Já se chystám na focení na podzim, ale venku :grinning:
11. čer 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka byli jsme p. Hurníkové na podzim a říkala, že na jaře rodí a že fotit začíná od září, zároveň bude spouštět nové netové stránky, kde bude info, odkdy začíná..
11. čer 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi díkes:slight_smile: a ostatním taky díky za odkazy mrknu,no my chcem právě tak za měsíc za 2,těsně před porodem,se Sofi jsem se byla fotit 14dní před porodem...ale to bylo až ve Studéncetedkom bych brala nejlépe Porubu
11. čer 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pokud víte o někom, kdo hledá podnájem, tak nabízím byt 1+1 v Moravské Ostravě, 10 min. od centra, volný od července. Kdyby měl někdo zájem o bližší info, napište mi do IP. Díky :wink:
24. čer 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Ahojky kočeny jak se tu vám vede,po delším odmlčení se zase hlásím, ale už 2v1 :wink:
1. črc 2012 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, hledám pro svého syna nějakého parťáka, nebo parťačku, a pro sebe kamarádku :slight_smile: Syn má 15 měsíců. Jsem z Ostravy-Poruby, napište mi prosím zprávu, kdyby se někdo našel. Dík :wink:
6. črc 2012 v 19:44  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
23. črc 2012 ve 12:44 • olga1805
Ahojky ostravandy, nechce některá 2 voucher na power plate- 4 lekce, vouchery jsou 2, jeden ta 250,-, možná sleva:slight_smile:, kdyžtak do ip, jsem mimo ovu a nechci ať propadnou:frowning2:
1. srp 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, začínám fotit a ráda bych si vyzkoušela nové tváře než moje děti. Kdybyste měl někdo zájem o focení zdarma, tak pište do IP. Místo Ostrava Poruba, U Oblouku. :wink: Děti, Těhulky. :wink:
7. srp 2012 v 05:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zuzkkkaaa jé, zrovna si říkám, kam bysme se šli fotit, aby to bylo blízko :slight_smile: bydlíme u Hlavní třídy
7. srp 2012 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka Klidně si vyber nějaký místo, který se ti líbí, jinak bysme se pofotili u nás na dvoře joo? :grinning: To pozadí stejně nebude moc vidět :wink:
7. srp 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkkkaaa klidně, stačí když bude vzadu něco zeleného :slight_smile: my jsme třeba svatební fotky fotili v parku u Panoramky, hlavně že byla tráva a nějaké křoví :grinning:
7. srp 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chodím pravidelně každé ráno plavat na čapkárnu. Nechtěla by některá z Vás chodit semnou ??
Samotné se mi nechce, a ani mě to tak nebaví :grinning:
7. srp 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkkkaaa my jsme taky z poruby. dítě k focení půjčím :grinning: neposedí, nepostojí, na trénink ideální kousek :grinning:
14. srp 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kykynka gratuluji :slight_smile: taky jsme 2v1 :slight_smile: kdy máš termín ??
23. srp 2012 v 00:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendik22 Mám termín v rozmezí 16-30.12 ofic mám 24.12 :slight_smile: vánoční miminko...
23. srp 2012 ve 03:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek