• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
zany kdy zajdem na ten bazén s cácorkama?
3. říj 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji :grinning: se máš škoda že si ho malá tež ještě nevydlube :grinning: si jeste počkám no asi si to teda pořídím když je to taková rychlovka :slight_smile: a šup do koše s tou moji gumovkou
teda holky preji vám at se vám ty mimča druhé co nejdřív povedou .....ale popravdě já už nechci ani slyšet po tom porodu mojim :frowning2: asi nikdy.....né ještě jedno jo ale tak za čtyři pět let dřív fakt né
3. říj 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé a byla jsi u dr.?Tak at se brzy podaří,páááá :slight_smile:
3. říj 2008 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak ja mam rymu jak vrata....
doufam, ze jak rychle prisla taky odejde
luci tak az se budes do Havirova chystat, tak dej vedet.
Jinak jezdime ted 2x tydne do poruby na rehabky do stacionare, nechcete nektery den pokocarkovat?
a ohledne masazi batolat v lotosu, my byli a bylo to fajn, doporucuji
3. říj 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
leninnek
Děkuji,moc si druhé přejeme a zatím nic,ale možná je to i stresem,že to nejde.Je ted plno práce a starostí,tak uvidíme.Já a porod hrůza,ale za ty 2 roky a půl jsem na to zapoměla,ted kámoška porodila chlapečka,skoro 4 kila a ani jí nenastřihli,říkala že trpěla jak hrom,že řvala celý den bolestí a jak přišlo přímo na porod tak úplně si myslela,že umře a neměla ani epidurál.
3. říj 2008 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpátky :sunglasses: Manžílek byl tak hodný a půjčil mi noťas.... Maji, no teď v té kose se mi moc na ten bazén nějak nechce, ale snad se tedy brzy domluvíme.... :wink: Moni, u doktora jsem nebyla, o Míšu jsme se snažili celý rok, tak teď to asi nebude lepší.... no nechci to radši zakřiknout! Luci, taky jsme chodili do toho stacionáře, Míša nechtěla lézt, po čtyřech začala až 14dní před rokem...
3. říj 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany a pomohlo to cviceni tam?
3. říj 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany
aha,no já k dr.taky moc nechci lézt.Jen možná později,kdyby pořád nic pro vitamíny i tatínkovy,prý u něj je dobré když bere vitamín e.Tak uvidíme.Nějak to neřeším až to příjde tak to příjde,kéž by brzy,mnoho štěstí :slight_smile:
3. říj 2008 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, myslím že jo. Jinak by asi lezení přeskočila. Je fakt, že jsem jí dřív posazovala - což se nemá, ale to já nevěděla. Každý mi říkal, dej pod ní polštáře ať ti sedí, bude na tebe vidět atd.... No a ona pak už neměla potřebu lézt :rolling_eyes: No ale tím cvičením všechno dohnala a v 15-ti měsících už běhala jak drak..... Nevím s čím tam chodíte vy?
3. říj 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, taky ti držím palečky, uvidíš, brzy se zadaří!!!! Jen musíme asi myslet na něco jiného!
3. říj 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame problem od narozenim maly netocil hlavicku na pravou stranu, vubec. ted uz je to lepsi, ale porad to neni ono. no a hrozi nam mozna operace, tak uvidime, jestli se tim cvicenim neco zlepsi
3. říj 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ SNAD JO :slight_smile:
NO NA TO NEMYSLET SE NEDÁ,CELÝ MĚSÍC NA TO NEMYSLÍM JAK SE MÁ DOSTAVIT MS JSEM NAPNUTÁ :grinning: A PAK ZKLAMANÁ :unamused:
3. říj 2008 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci aha, tak držím palečky!!! a cvičíte přímo vojtovku? Třeba se to zlepší!!!!
3. říj 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuji, no protahujeme ruzne ten krcet a vojtovku
3. říj 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, to známe......
3. říj 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky od poloviny srpna držím dietu, zhubla jsem 7kilo a dnes už jsem to nevydžela a sežrala polovinu balení oplatek disko :angry: Jsem na sebe nasr..... jak nic. Ale co, opět nastartujem na novo metabolismus a snad to půjde zase rychleji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, s tím snaže ním si nedělejte těžkou hlavu. My jsme čekali dva roky než jsem otěhotněla. Ona příroda asi ví proč to tak zařídit. Je to hold osud :grinning:
3. říj 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sikovna, tak presne to bych potrebovala taky, jakou drzis, ja s prave nacpala rohlikama s pikantni syrovou pomazankou... a chystam se do suplicku pro nejakou dobrotku, dieta jak vysita :slight_smile:)
3. říj 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi, taky si to tak říkám. Hlavně že už jednu cácorka mám doma :wink: A co ty? Už to máš za pár co - jak se cítíš?
3. říj 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, pokud kojíš, tak na diety kašli.... No já si počítala denně příjem KJ, tudíš jsem jedla 5-6x denně, ale málo. No a tomu cvičení už moc teda nedám..... moc se mi nechce.
3. říj 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ JE TO TAK NĚKDO ČEKÁ,NĚKDO JE TĚHULKA HNED.MÁM KOLEM SEBE HOLKY CO TAKY ČEKAJ DLOUHO,JEN JEDNE SE TO POVEDLO HNED CO JÁ VÍM NA POPRVÉ. :slight_smile:
3. říj 2008 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky loučím se, fičím si dát vanu. Tak pa...
3. říj 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem až moc v poho. Jsem teď nějaká moc aktivní,ale dneska mi moc dobře nebylo :frowning2: ,ale už je to zase v poho :grinning: No už se těším až to budu mít za sebou :wink:
3. říj 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany nekojime, s temi stresiky co jsme meli ze startu se nejak mliko ztratilo a uz nevratilo
3. říj 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda jak já vám to cvičení závidím. Já už se těším až budu moct zase chodit cvičit a shodím nějaké to kilčo :grinning:
3. říj 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi na to vubec nemysli..
3. říj 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už se těším na tu naší princeznu a cvičení mi chybí, jelikož jsem byla zvyklá chodit cvičit :grinning:
3. říj 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci já s nutra bonou a kojením zhubla za 9.m 16kg :wink: začala jsem jí pít znovu a mám dole už ze 72kg na 67kg za měsíc tak nevím. :grinning:
3. říj 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na to nejsem, já si zajdu radši zacvičit a hlavně se musím pořádně zapotit :grinning:
3. říj 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co to je? a omezujes se v jidle hodne?
3. říj 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek