Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zofinecka
25. srp 2012
nazdárek, tak mě už se ta pohodička doma krátí. V pondělí mě čeká nástup do práce, ale zatím tam děti nebudou, ty tam budou až 3.9. 😃
fender
27. srp 2012
@zofinecka tak coooooooooooooooo 🙂 jaký jsou první dojmy 🙂 co malej, jak to zvládl?
zofinecka
28. srp 2012
@fender no dojjmy jsou jen pracovní. Je tam práce jak na kostele a já si jji jueště přidávám. Dany dneska šel s krávalem,a le to se dalo očekávat a ani nejedl, ale doma snědl to co dostal v jeslích. Hold to bude trvat než si zvykne
fender
28. srp 2012
bobek malinkej :-N :-|
denaxm
29. srp 2012
ahoj, snad si daneček brzy zvykne a bude spokojený. Určitě to brzy hezky zvládne, je šikulka.
jinak dneska proběhlo focení se Zuzkkkaaa ( s tetou zuzankou-jak říká nikuška) a bylo super. Nikuška byla hodně spokojená a ukázkové fotky co jsme dostaly jsou moc hezké a nemůžeme se dočkat ostatních fotek. můžeme jenom doporučit
fender
4. zář 2012
já se jdu přidat s chválou na tetu Zuzku 😃 @zuzkkkaaa
focení bylo super, hrozně jsme se s Míšou nasmáli a fotky bezva x-)
zuzkkkaaa
5. zář 2012
@denaxm @fender holky díky moc, jsem ráda, že jste spokojené :-p
kykynka
9. zář 2012
@zuzkkkaaa Zuzi fotky velká poklona,že bych se vnutila s pupíkem a kočičkama mojima ? 🙂
lukabo
25. zář 2012
maminky moc Vás pozdravuji 🙂, mohla bych se tady vetřít podobně jako Zuzkkaaa 😃 a mohla bych Vás poprosit o zapůjčení dětí 😃 k focení? 🙂))) budu vděčná za každou novou zkušenost, focení dětí mě absolutně pohltilo, děkuji
fender
25. zář 2012
@lukabo 😃 😃 😃 😃 jasnéééééé 😃
a odkud z ovy jsi?
werunka21
25. zář 2012
@lukabo jééé, já taky zapůjčím ráda 😃
lukabo
25. zář 2012
vážně??? supéééér !!!!! jsem z centra (Komenského sady mám kousek) ale jsem mobilní (tedy MHD 🙂, a ráda si za Váma zajedu 🙂 pokud budete chtít - těším se, venku je nádherně, tak bych toho určitě chtěla využít - kdy prosím máte maminky časík? 🙂
fender
25. zář 2012
já bych se nebála, že bys tady nenaplnila diář až po vrch 😉 😃
lukabo
6. říj 2012
děkuji Verunce21 za dnešní super odpoledne s Adámkem 😃 mám spoustu moc krásných fotek, Verunko byli jste super, a Adámek je úplně nejlepší chlapeček ❤❤❤, jednu fotku jsem dala k sobě do alba - snad se na mě nebudeš zlobit 🙂
andelka
7. říj 2012
@lukabo já bych klidně nabídla svoje děti..to by byla rozvička a trénink 😃 ale teď jsme byli nemocní. Chtěla bych nějakou fotku společnou s dětma, na dárek pro manžela, tak třeba až bude přát víc počasí, tak se domluvíme.
Fotka jako ukázka je moc hezká, povedla se x-)
werunka21
7. říj 2012
@lukabo Nemáš vůbec zač, my se zase někdy "půjčíme" rádi 😃 .
lukabo
7. říj 2012
@andelka super, focení dětí je úžasné - hned jak se zlepší počasí tak toho ráda využiju, Verunko těším se na Vás s Adámkem moc !!!!!!! a fotky budou, jen u ségry nemám program který mi vyhovuje tak musím pár dní počkat než budu mít svůj PC, a ještě jednou moc děkuji !!!! jako rozcvička a zkušenost focení s Adámkem k nezaplacení
ia.
9. říj 2012
ahoj holky, prosím nemáte zkušenost s focením dětí u www.monikafoto.cz nebo www.tomasdrozd.cz ?
chtěli jsme jít ke Katce Hurníkové, ale i když myslela, že bude půl roku po porodu zase fotit, situaci přehodnotila a prý nejdříve příští rok 😢
zofinecka
11. říj 2012
@ia. jj bude fotit až na jaře. Taky jsem s ní mluvila a chtěla jsem teď na pozim venkovní focení a nejdeto. Tak počkáme do jara 😉
ia.
11. říj 2012
@zofinecka já do jara čekat nechci, malý měl teď rok, tak chci, aby měl památku, navíc starší byl taky u fotografky v roce a ještě nemají spolu žádné společné fotky. Zkusím tu monikufoto, snad to bude dobrý...
zofinecka
11. říj 2012
@ia. tak my tyto roční fotky už máme za sebou, ale na jaro budeme nechávat fotit děcka pro babičku. Brácha čeká v lednu mimčo, tak pak už budou mít naši 3 vnoučata, tak chceme jim udělat společné foto vnoučat 😉
andelka
13. říj 2012
Tak jsme byli venku s @lukabo, no doufám, že tam kromě šedé šmouhy po tom mojem torpédu bude i něco solidního :-N to by trénink teda 😃
lukabo
14. říj 2012
Ahoj Kači (@andelka) 🙂, fotky jsou úžasné !!!! moc se povedly, a některé obzvlášť, nemám ještě svůj PC - tak nemůžu pořádně upravit, ale nemohla jsem alespoň narychlo některé fotky přidat - nevím jak se dává sdílet, ale mám fotky u sebe v albu 🙂, snad se budou líbit tak jako mi
lukabo
14. říj 2012
má být ještě krásně, tak maminky jestli máte odvahu 🙂)) nechat dělat cvak cvak 🙂)) tetu Luci 🙂)) budu jen ráda, těším se moc
andelka
15. říj 2012
@lukabo jééj, tak to je super x-) opravdu se ti povedly, jsi dobrá, když si uvědomím, že to dítko nevydrželo vteřinu na místě 😃 focení bylo moc příjemné 🙂
lukabo
20. říj 2012
zdravím všechny maminky a mám jen jednu otázku - nemá některá z Vás prosím z Ostravy zítra čas ? a nechtělo by se jí zajít když je tak krásně někam do parku a udělat super fotky? postát mi modelem - respektive nechat "přirozeně" pózovat dítko? pro jistotu nechávám svůj mobil - klidně i SMS kdy kde v kolik (přimlouvala bych se na cca 14-15 hodinu) moc se těším Lucka (732233325)
eunka
22. říj 2012
Ahoj holky,hlásí se k Vám další Ostravanda 😃
sylvestra2
28. říj 2012
zdravím... holky Ostravačky pojďme tady pořádně rozjet pokec... 🙂)) 🙂
zofinecka
28. říj 2012
@sylvestra2 že by? Už není tolik času co bývalo 😃
sylvestra2
28. říj 2012
@zofinecka to věřím a taky hodně lidí fičí na Fb... je to škoda... tak snad možná se povede.. 🙂)) a ty jsi z Ostravy?? 😉

Začni psát odpověď...

Odešli