• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
nazdárek, tak mě už se ta pohodička doma krátí. V pondělí mě čeká nástup do práce, ale zatím tam děti nebudou, ty tam budou až 3.9. :grinning:
25. srp 2012 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zofinecka tak coooooooooooooooo :slight_smile: jaký jsou první dojmy :slight_smile: co malej, jak to zvládl?
27. srp 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender no dojjmy jsou jen pracovní. Je tam práce jak na kostele a já si jji jueště přidávám. Dany dneska šel s krávalem,a le to se dalo očekávat a ani nejedl, ale doma snědl to co dostal v jeslích. Hold to bude trvat než si zvykne
28. srp 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobek malinkej :sweat_smile: :unamused:
28. srp 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, snad si daneček brzy zvykne a bude spokojený. Určitě to brzy hezky zvládne, je šikulka.
jinak dneska proběhlo focení se Zuzkkkaaa ( s tetou zuzankou-jak říká nikuška) a bylo super. Nikuška byla hodně spokojená a ukázkové fotky co jsme dostaly jsou moc hezké a nemůžeme se dočkat ostatních fotek. můžeme jenom doporučit
29. srp 2012 ve 23:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se jdu přidat s chválou na tetu Zuzku :grinning: @zuzkkkaaa
focení bylo super, hrozně jsme se s Míšou nasmáli a fotky bezva :dizzy_face:
4. zář 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@denaxm @fender holky díky moc, jsem ráda, že jste spokojené :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zuzkkkaaa Zuzi fotky velká poklona,že bych se vnutila s pupíkem a kočičkama mojima ? :slight_smile:
9. zář 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
maminky moc Vás pozdravuji :slight_smile:, mohla bych se tady vetřít podobně jako Zuzkkaaa :grinning: a mohla bych Vás poprosit o zapůjčení dětí :grinning: k focení? :slight_smile:))) budu vděčná za každou novou zkušenost, focení dětí mě absolutně pohltilo, děkuji
25. zář 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lukabo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jasnéééééé :grinning:
a odkud z ovy jsi?
25. zář 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukabo jééé, já taky zapůjčím ráda :grinning:
25. zář 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
vážně??? supéééér !!!!! jsem z centra (Komenského sady mám kousek) ale jsem mobilní (tedy MHD :slight_smile:, a ráda si za Váma zajedu :slight_smile: pokud budete chtít - těším se, venku je nádherně, tak bych toho určitě chtěla využít - kdy prosím máte maminky časík? :slight_smile:
25. zář 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já bych se nebála, že bys tady nenaplnila diář až po vrch :wink: :grinning:
25. zář 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
děkuji Verunce21 za dnešní super odpoledne s Adámkem :grinning: mám spoustu moc krásných fotek, Verunko byli jste super, a Adámek je úplně nejlepší chlapeček <3<3<3, jednu fotku jsem dala k sobě do alba - snad se na mě nebudeš zlobit :slight_smile:
6. říj 2012 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lukabo já bych klidně nabídla svoje děti..to by byla rozvička a trénink :grinning: ale teď jsme byli nemocní. Chtěla bych nějakou fotku společnou s dětma, na dárek pro manžela, tak třeba až bude přát víc počasí, tak se domluvíme.
Fotka jako ukázka je moc hezká, povedla se :dizzy_face:
7. říj 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lukabo Nemáš vůbec zač, my se zase někdy "půjčíme" rádi :grinning: .
7. říj 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka super, focení dětí je úžasné - hned jak se zlepší počasí tak toho ráda využiju, Verunko těším se na Vás s Adámkem moc !!!!!!! a fotky budou, jen u ségry nemám program který mi vyhovuje tak musím pár dní počkat než budu mít svůj PC, a ještě jednou moc děkuji !!!! jako rozcvička a zkušenost focení s Adámkem k nezaplacení
7. říj 2012 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, prosím nemáte zkušenost s focením dětí u www.monikafoto.cz nebo www.tomasdrozd.cz ?
chtěli jsme jít ke Katce Hurníkové, ale i když myslela, že bude půl roku po porodu zase fotit, situaci přehodnotila a prý nejdříve příští rok :cry:
9. říj 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. jj bude fotit až na jaře. Taky jsem s ní mluvila a chtěla jsem teď na pozim venkovní focení a nejdeto. Tak počkáme do jara :wink:
11. říj 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka já do jara čekat nechci, malý měl teď rok, tak chci, aby měl památku, navíc starší byl taky u fotografky v roce a ještě nemají spolu žádné společné fotky. Zkusím tu monikufoto, snad to bude dobrý...
11. říj 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. tak my tyto roční fotky už máme za sebou, ale na jaro budeme nechávat fotit děcka pro babičku. Brácha čeká v lednu mimčo, tak pak už budou mít naši 3 vnoučata, tak chceme jim udělat společné foto vnoučat :wink:
11. říj 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli venku s @lukabo, no doufám, že tam kromě šedé šmouhy po tom mojem torpédu bude i něco solidního :sweat_smile: to by trénink teda :grinning:
13. říj 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj Kači (@andelka) :slight_smile:, fotky jsou úžasné !!!! moc se povedly, a některé obzvlášť, nemám ještě svůj PC - tak nemůžu pořádně upravit, ale nemohla jsem alespoň narychlo některé fotky přidat - nevím jak se dává sdílet, ale mám fotky u sebe v albu :slight_smile:, snad se budou líbit tak jako mi
14. říj 2012 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
má být ještě krásně, tak maminky jestli máte odvahu :slight_smile:)) nechat dělat cvak cvak :slight_smile:)) tetu Luci :slight_smile:)) budu jen ráda, těším se moc
15. říj 2012 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lukabo jééj, tak to je super :dizzy_face: opravdu se ti povedly, jsi dobrá, když si uvědomím, že to dítko nevydrželo vteřinu na místě :grinning: focení bylo moc příjemné :slight_smile:
15. říj 2012 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zdravím všechny maminky a mám jen jednu otázku - nemá některá z Vás prosím z Ostravy zítra čas ? a nechtělo by se jí zajít když je tak krásně někam do parku a udělat super fotky? postát mi modelem - respektive nechat "přirozeně" pózovat dítko? pro jistotu nechávám svůj mobil - klidně i SMS kdy kde v kolik (přimlouvala bych se na cca 14-15 hodinu) moc se těším Lucka (732233325)
20. říj 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,hlásí se k Vám další Ostravanda :grinning:
22. říj 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
zdravím... holky Ostravačky pojďme tady pořádně rozjet pokec... :slight_smile:)) :slight_smile:
28. říj 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sylvestra2 že by? Už není tolik času co bývalo :grinning:
28. říj 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zofinecka to věřím a taky hodně lidí fičí na Fb... je to škoda... tak snad možná se povede.. :slight_smile:)) a ty jsi z Ostravy?? :wink:
28. říj 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek