• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
čauky
28. říj 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berryl čauves... :slight_smile:) :wink:
28. říj 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky šijete adventní kalendáře dětem?
28. říj 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berryl Já myslím že to teprve začíná být takové moderní... dneska si maminky hodně začínají věcičky vyrábět... i tady na koníkovi jsem našla inspiraci...
28. říj 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě pořád zvažuji
28. říj 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvestra2 jj jsem z Ostravy. ALe nejde o to že hodně lidí fičí na FB. U mě to tak není, já hold patřím už mezi pracující maminky :grinning:
29. říj 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
pracujících je nás tu víc :grinning:
i když my už druhý týden čučíme doma a ještě další máme před sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka ..
@fender No to já taky brzo zase budu.... je to síla co?? pak už není čas na nic.. vidím to u kámošek... už nemají ani čas sejít se s dětma na kávičku... holky tak držím pěsti, ať někdy míáte čas aspoň samy na sebe.. já uvidím od ledna.. do práce a pokud se zadaří tak budu makat tak, že se s tatínkem uvidíme asi jen v noci :slight_smile:)))))))))) ale strašně se těším, že budu dětem vzácnější.. jsou až moc zvyklé, že já jsem tady pořád..
Holky jak to zvládáte.. museli se zapřáhnout tatínci co,? :slight_smile:
29. říj 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvestra2 náš tatínek není příliš doma, takže ten se moc nezapřáhl :grinning:
jako velká změna mi o až tak nepřijde, holt teď netrávíme celý den s prckem spolu, ale polovinu z něho každý někde jinde :sweat_smile:
29. říj 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender to je fakt pak mi bude i malá chodit do školky.. i když teda ta bude chodit až od září... do září se budeme s tatínkem a dědečkem střídat... malý ten do školky už chodí, až s ním bude chodit i Sabi tak to bude lepší...
a plánuješ že by bylo někdy i druhé mimi?? :slight_smile:))
29. říj 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no někdy určitě ano, ale že bych něco plánovala, tak to ještě ne :slight_smile:
29. říj 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sylvestra2 no tak já se toho mojeho děcka nezbavím ani na půl dne :grinning: a u nás funguje tatínek. Dany chodí do jeslí tak ho musí vyzvedávat a v noci chodí do práce :grinning:
29. říj 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka luci :grinning:
jinak my tedy zítra ráno dojedem, ale jen se vyblejsknout a pofičíme zpět, máme to povolené tak se aspoň konečně trochu provětráme, už mi z toho pomalu hrabe :zipper_mouth:
29. říj 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fender jo v poho dorazte. Já to nahlásím holkám že se přijedete vyfotit. Jo a ještě jsem se dívala kdy to začíná a fakt je to od 8.00 pro ty sourozence atd. :wink:
29. říj 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zofinecka jj, už jsem mluvila s Den. Malej už na mě zkoušel že půjde aspoň pozdravit Táničku se Simonkou a děti :sweat_smile: ale musela jsem mu to zarazit. Chjo, bobek :sweat_smile:
29. říj 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender božátko malé. HOld se musíte prvně vyléčit a pak šupky dupky za náma :grinning:
29. říj 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zofinecka a jaké to je v jeslích... ? chválíš si to??
29. říj 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvestra2 já si nestěžuju a Dany si zvyká. Hold jiné řešení není
29. říj 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka a kolik má ročků? a ty jsi byla na dva roky na mateřskou?? moje Sabi ta jak vodíme syna do školky, tak by tam strašně chtěla zustat... věřím že by i vejslích byla spokojená :slight_smile:))
29. říj 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka jj, dalo se to čekat, že to tak dříve nebo později dopadne, držel se docela dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: tak si holt hned napoprvé užijeme hned tři týdny doma, ať to stojí za to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale už se těší. moc se mu tam líbí, tak jsem ráda :dizzy_face:
29. říj 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sylvestra2 Dany bude mít 2,5 roku a RD ještě pobírám :wink: Dany taky jak jsme vodili Eli do školky tak v poho a když jde do jeslí, tak ráno řev, ale nevzpírá se a jde sice s brekem, ale jde. Ale jak se zavřou dveře tak za chvilku je klid
29. říj 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zofinecka tak to je fajnnn zvykne si... tak držím pěsti...

holky a jak se chystáte na vánoce už nakupujete???
29. říj 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvestra2 já mám pro malého nakoupeno :grinning: měla jsem ještě dva dárky co mi zbyly z jeho narozenin (má na konci září) a pak jsem objevila stránky http://hracskyraj.cz/ kde mají milion věcí pro kreativní tvoření, malování a podobné činnosti.... takže jsem zbytek nakoupila tam a mám hotovo. ale jinak teda bída, ani nevím, co komu :sweat_smile:
29. říj 2012 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender teda dík tak to nakouknu... :slight_smile:)))))))))))))) taky mám něco nakoupeno ale ještě musím něco dokoupit a snad letos v listopadu budud mít vše... a ak nesmím koukat na akce ... :slight_smile:))) ale stejně, s dětičkama jsou vánce nádhernééééé těším seee..
29. říj 2012 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak já se taky na vánoce moc těším a dárky kupuju už od léta :grinning: .Samo,že jenom pro prcka....Zbytek rodiny nějak odbydu :grinning:
31. říj 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eunka klasika :grinning:
31. říj 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fender ahoj, jdete v pondělí do školky nebo k nám na kafe?:slight_smile:
10. lis 2012 ve 23:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám "vtěrnout"?? :grinning:
12. lis 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Já teda vánoce zatím moc neřeším, kluci dostanou málo dárků, však o množství vánoce nejsou, hlavně že bude stromeček a my u něj :slight_smile: pro Domču nemám zatím nic. Jak jsou dva kluci, tak prostě nevím, všechno má po starším :sweat_smile: Pro muže a mamku mám vymyšlený jeden dva dárky, čekám na možnost jít je sehnat. Jinak se sourozenci a druhými rodiči si moc nedáváme, ale pro druhé rodiče letos taky máme jeden. Vánoční úklid bude jen letem světem a cukroví pár druhů snadných.
12. lis 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@smuffynka Jasně :slight_smile:
12. lis 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek