• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
@andelka My dárky pro rodiče nějak nehrotím.Dohodli jsme se,že si dáme jen maličkost.A cukroví budu mít koupené,ale perníčky,linecké a rohlíčky upeču. :wink:
12. lis 2012 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
:o) No nás čeká stěhování za necelé dva týdny,takže dárky na Vánoce budou na poslední chvíli :o)
12. lis 2012 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@eunka no já budu péct akorát ty perníčky linecké a rohlíčky :grinning: plus kuličky a úlky, nepčenené a tím cukroví hasne :sweat_smile:
13. lis 2012 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
andelko u nás je to podobné, máme dvě holky a "chudák" mladší má hodně věcí zděděných........... ale taky se něco najde. udělali jsme vánoce "účelně", ne moc dárky, ale smysluplné. raději at se dají peníze dokupy a koupí jedna věc co bude k něčemu než 50 pitomostí.
15. lis 2012 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@denaxm přesně tak, u nás se budem skládat na Duplo, pak od každého (rodiče, prarodiče, babička) jeden dárek a hotovo. NA rozbalování dárků vzhledem k režimu nebude moc čas, po desátém dárku stejně už neví co dostal a je toho moc.
16. lis 2012 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme ji to rozdělili, něco si rozbalila hned a trošku měla na ráno. letos to udděláme asi taky tak. lego duplo budeme také asi kupovat, ale jenom tu popelku s kočárem nebo něco takového, tech ostatních má celkem dost. pro natulku něco vymyslet už je horší ,ale pomalu se to také skládá, i když ona bude mít největší radost z balícího papíru a maliček.... :slight_smile:
17. lis 2012 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
já už mám dárka pro děti nakoupené a já s manželem si nic nekupujem :grinning: my budeme mít předvánoční dáreček a docela velký :grinning:
17. lis 2012 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@zofinecka jo a co? :slight_smile: my si asi nadělíme parní hrnec :grinning:

@denaxm tak to vidím taky, pro Domču budou nej světýlka a balicí papír :slight_smile:
17. lis 2012 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka to ten náš dárek bude mnohem dražší a větší :grinning:
17. lis 2012 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
jinak pro Natuli vybírá dárky z hračkových katalogů Nikuš. "to by se Naty líbilo, to taky, tohle ne....................". Má v tom celkem jasno:D Naštěstí je Nikča rozumná, tak někdy sama řekne, že tohle by se ji líbilo, ale už podobných hraček má hodně a nechá to ostatním dětem:slight_smile: u natušky začíná uplatňovat to samé :D
18. lis 2012 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Nikuš už dva dny teplotu, sice ne moc vysokou, ale skoro pořád . nic ji nebolí, nekašle, nemá rýmu.............nic........ donutit ji ležet, nebo odpočívat občas nadlidský úkol.............................. :frowning2:
30. lis 2012 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
tak dárky pro holky v pátek úspěšně a celkem rychle zařízené. :slight_smile: ted ještě chybí pár drobností a je to v suchu:slight_smile: zítra du vázat diplomku - tak na mě myslete, at se zas něco nevyto.....
16. pro 2012 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@denaxm super, mi ještě pár věcí chybí :sweat_smile: na vázání držím palce..a užij si tu cestu do školy na odevzdání. Já jsem ji vezla vlakem a byla to super cesta..úplně jsem se vznášela a furt jsem ji muckala :slight_smile: Taky jsem se s ní drbala dva roky :confounded:
17. pro 2012 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka to já udělám, až budu mít pokudmožno i obhájeno, neb o alespon kladný posudek :wink:
17. pro 2012 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@denaxm to jo, pořádně to pak oslav. Já jsem byla tehdy už v klidu, vedoucí by mě to nenechal svázat, kdyby to nebylo dobré. Krásný pocit.
17. pro 2012 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka tak u mě také ne, ale nečetl to celé a člověk jak je nervozní naplácá chyby všudemožně, toho se bojím, at mi sedí procenta, počty, navazuje to.,.....kontrolovala jsem to, ale stejnak.....
na 99% ke státnicím jdu ,ale 100% to bude až budu mít posudek
18. pro 2012 v 17:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@denaxm budu držet palce :dizzy_face: ať je posudek co nejlepší a státnice na jedničky :slight_smile:
18. pro 2012 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@denaxm ještě že už to mám za sebou
18. pro 2012 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
:tak ono to má i své "kouzlo", akorát ho ted nevidím :DDD jen je mi smtutno po te moji třídě-byli jsme už dobře sehraní...
19. pro 2012 v 06:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
27. pro 2012 v 11:06 • kolinka3
ahoj, jakpak se máte a jakpak si užíváte namrzlé chodníky, cesty a v podstatě všechno ? :slight_smile: malá - velk se chudák ráno vymlela hned 2x. jaképak byly vánoce. U nás holky byly spokojené- tak jsem měla radost:slight_smile:)
9. led 2013 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
my se ještě léčíme, hlavně teda já :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2013 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@fender jsme na vás dneska právě myslely, zda už jste v pořádku, že by jste došli. včera už jste vypadali celkem v pohodě-nebo předevčírem,ale asi to ještě není 100%. Míša už dobrý - v pondělí šupajdí do školky?? nikuš se mě včera nebo kdy ptala, proč tam není.
9. led 2013 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo, malej už je dobrej, má jen klidový týden po ATB, v ponděí už by měl jít..... já jsem ještě pěkná socka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2013 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@fender kdybys náhodou něco potřebovala, tak dej vědět. pokud budeme moci pomůžem!!!!! at třeba nemusíš do obchodu atd.
10. led 2013 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@denaxm to jsi hodná, děkuji :slight_smile: ale nic nepotřebujem. občas i ven vylezu, ať se trochu provětrám, bo by mě doma jeblo.
10. led 2013 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@fender to víme, jsme vás potkaly:slight_smile: ale kdyby náhodou - tak víš :slight_smile:
10. led 2013 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
týden do státnic a posudek nikde :((( ještě k tomu nemocná a umřel nám domácí mazlíček............. tomu se říká "ideální stav"......
23. led 2013 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
potřebovala bych hodiny, na kterém se dá posouvat čas (přidat například 24hodin). nemáte někdo??
30. led 2013 v 17:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek