Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
eunka
12. lis 2012
@andelka My dárky pro rodiče nějak nehrotím.Dohodli jsme se,že si dáme jen maličkost.A cukroví budu mít koupené,ale perníčky,linecké a rohlíčky upeču. 😉
smuffynka
12. lis 2012
:o) No nás čeká stěhování za necelé dva týdny,takže dárky na Vánoce budou na poslední chvíli :o)
andelka
13. lis 2012
@eunka no já budu péct akorát ty perníčky linecké a rohlíčky 😃 plus kuličky a úlky, nepčenené a tím cukroví hasne :-N
denaxm
15. lis 2012
andelko u nás je to podobné, máme dvě holky a "chudák" mladší má hodně věcí zděděných........... ale taky se něco najde. udělali jsme vánoce "účelně", ne moc dárky, ale smysluplné. raději at se dají peníze dokupy a koupí jedna věc co bude k něčemu než 50 pitomostí.
andelka
16. lis 2012
@denaxm přesně tak, u nás se budem skládat na Duplo, pak od každého (rodiče, prarodiče, babička) jeden dárek a hotovo. NA rozbalování dárků vzhledem k režimu nebude moc čas, po desátém dárku stejně už neví co dostal a je toho moc.
denaxm
17. lis 2012
my jsme ji to rozdělili, něco si rozbalila hned a trošku měla na ráno. letos to udděláme asi taky tak. lego duplo budeme také asi kupovat, ale jenom tu popelku s kočárem nebo něco takového, tech ostatních má celkem dost. pro natulku něco vymyslet už je horší ,ale pomalu se to také skládá, i když ona bude mít největší radost z balícího papíru a maliček.... 🙂
zofinecka
17. lis 2012
já už mám dárka pro děti nakoupené a já s manželem si nic nekupujem 😃 my budeme mít předvánoční dáreček a docela velký 😃
andelka
17. lis 2012
@zofinecka jo a co? 🙂 my si asi nadělíme parní hrnec 😃

@denaxm tak to vidím taky, pro Domču budou nej světýlka a balicí papír 🙂
zofinecka
17. lis 2012
@andelka to ten náš dárek bude mnohem dražší a větší 😃
denaxm
18. lis 2012
jinak pro Natuli vybírá dárky z hračkových katalogů Nikuš. "to by se Naty líbilo, to taky, tohle ne....................". Má v tom celkem jasno😃 Naštěstí je Nikča rozumná, tak někdy sama řekne, že tohle by se ji líbilo, ale už podobných hraček má hodně a nechá to ostatním dětem🙂 u natušky začíná uplatňovat to samé 😃
denaxm
30. lis 2012
Nikuš už dva dny teplotu, sice ne moc vysokou, ale skoro pořád . nic ji nebolí, nekašle, nemá rýmu.............nic........ donutit ji ležet, nebo odpočívat občas nadlidský úkol.............................. 😞
denaxm
16. pro 2012
tak dárky pro holky v pátek úspěšně a celkem rychle zařízené. 🙂 ted ještě chybí pár drobností a je to v suchu🙂 zítra du vázat diplomku - tak na mě myslete, at se zas něco nevyto.....
andelka
17. pro 2012
@denaxm super, mi ještě pár věcí chybí :-N na vázání držím palce..a užij si tu cestu do školy na odevzdání. Já jsem ji vezla vlakem a byla to super cesta..úplně jsem se vznášela a furt jsem ji muckala 🙂 Taky jsem se s ní drbala dva roky :-S
denaxm
17. pro 2012
@andelka to já udělám, až budu mít pokudmožno i obhájeno, neb o alespon kladný posudek 😉
andelka
17. pro 2012
@denaxm to jo, pořádně to pak oslav. Já jsem byla tehdy už v klidu, vedoucí by mě to nenechal svázat, kdyby to nebylo dobré. Krásný pocit.
denaxm
18. pro 2012
@andelka tak u mě také ne, ale nečetl to celé a člověk jak je nervozní naplácá chyby všudemožně, toho se bojím, at mi sedí procenta, počty, navazuje to.,.....kontrolovala jsem to, ale stejnak.....
na 99% ke státnicím jdu ,ale 100% to bude až budu mít posudek
andelka
18. pro 2012
@denaxm budu držet palce x-) ať je posudek co nejlepší a státnice na jedničky 🙂
zofinecka
18. pro 2012
@denaxm ještě že už to mám za sebou
denaxm
19. pro 2012
:tak ono to má i své "kouzlo", akorát ho ted nevidím 😃DD jen je mi smtutno po te moji třídě-byli jsme už dobře sehraní...
kolinka3
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
denaxm
9. led 2013
ahoj, jakpak se máte a jakpak si užíváte namrzlé chodníky, cesty a v podstatě všechno ? 🙂 malá - velk se chudák ráno vymlela hned 2x. jaképak byly vánoce. U nás holky byly spokojené- tak jsem měla radost🙂)
fender
9. led 2013
my se ještě léčíme, hlavně teda já :-p
denaxm
9. led 2013
@fender jsme na vás dneska právě myslely, zda už jste v pořádku, že by jste došli. včera už jste vypadali celkem v pohodě-nebo předevčírem,ale asi to ještě není 100%. Míša už dobrý - v pondělí šupajdí do školky?? nikuš se mě včera nebo kdy ptala, proč tam není.
fender
9. led 2013
jojo, malej už je dobrej, má jen klidový týden po ATB, v ponděí už by měl jít..... já jsem ještě pěkná socka :-p
denaxm
10. led 2013
@fender kdybys náhodou něco potřebovala, tak dej vědět. pokud budeme moci pomůžem!!!!! at třeba nemusíš do obchodu atd.
fender
10. led 2013
@denaxm to jsi hodná, děkuji 🙂 ale nic nepotřebujem. občas i ven vylezu, ať se trochu provětrám, bo by mě doma jeblo.
denaxm
10. led 2013
@fender to víme, jsme vás potkaly🙂 ale kdyby náhodou - tak víš 🙂
denaxm
23. led 2013
týden do státnic a posudek nikde 😞(( ještě k tomu nemocná a umřel nám domácí mazlíček............. tomu se říká "ideální stav"......
denaxm
30. led 2013
potřebovala bych hodiny, na kterém se dá posouvat čas (přidat například 24hodin). nemáte někdo??

Začni psát odpověď...

Odešli