Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
eunka
12. lis 2012
@andelka My dárky pro rodiče nějak nehrotím.Dohodli jsme se,že si dáme jen maličkost.A cukroví budu mít koupené,ale perníčky,linecké a rohlíčky upeču. 😉
smuffynka
12. lis 2012
:o) No nás čeká stěhování za necelé dva týdny,takže dárky na Vánoce budou na poslední chvíli :o)
andelka
13. lis 2012
@eunka no já budu péct akorát ty perníčky linecké a rohlíčky 😃 plus kuličky a úlky, nepčenené a tím cukroví hasne :-N
denaxm
15. lis 2012
andelko u nás je to podobné, máme dvě holky a "chudák" mladší má hodně věcí zděděných........... ale taky se něco najde. udělali jsme vánoce "účelně", ne moc dárky, ale smysluplné. raději at se dají peníze dokupy a koupí jedna věc co bude k něčemu než 50 pitomostí.
andelka
16. lis 2012
@denaxm přesně tak, u nás se budem skládat na Duplo, pak od každého (rodiče, prarodiče, babička) jeden dárek a hotovo. NA rozbalování dárků vzhledem k režimu nebude moc čas, po desátém dárku stejně už neví co dostal a je toho moc.
denaxm
17. lis 2012
my jsme ji to rozdělili, něco si rozbalila hned a trošku měla na ráno. letos to udděláme asi taky tak. lego duplo budeme také asi kupovat, ale jenom tu popelku s kočárem nebo něco takového, tech ostatních má celkem dost. pro natulku něco vymyslet už je horší ,ale pomalu se to také skládá, i když ona bude mít největší radost z balícího papíru a maliček.... 🙂
zofinecka
17. lis 2012
já už mám dárka pro děti nakoupené a já s manželem si nic nekupujem 😃 my budeme mít předvánoční dáreček a docela velký 😃
andelka
17. lis 2012
@zofinecka jo a co? 🙂 my si asi nadělíme parní hrnec 😃

@denaxm tak to vidím taky, pro Domču budou nej světýlka a balicí papír 🙂
zofinecka
17. lis 2012
@andelka to ten náš dárek bude mnohem dražší a větší 😃
denaxm
18. lis 2012
jinak pro Natuli vybírá dárky z hračkových katalogů Nikuš. "to by se Naty líbilo, to taky, tohle ne....................". Má v tom celkem jasno😃 Naštěstí je Nikča rozumná, tak někdy sama řekne, že tohle by se ji líbilo, ale už podobných hraček má hodně a nechá to ostatním dětem🙂 u natušky začíná uplatňovat to samé 😃
denaxm
30. lis 2012
Nikuš už dva dny teplotu, sice ne moc vysokou, ale skoro pořád . nic ji nebolí, nekašle, nemá rýmu.............nic........ donutit ji ležet, nebo odpočívat občas nadlidský úkol.............................. 😞
denaxm
16. pro 2012
tak dárky pro holky v pátek úspěšně a celkem rychle zařízené. 🙂 ted ještě chybí pár drobností a je to v suchu🙂 zítra du vázat diplomku - tak na mě myslete, at se zas něco nevyto.....
andelka
17. pro 2012
@denaxm super, mi ještě pár věcí chybí :-N na vázání držím palce..a užij si tu cestu do školy na odevzdání. Já jsem ji vezla vlakem a byla to super cesta..úplně jsem se vznášela a furt jsem ji muckala 🙂 Taky jsem se s ní drbala dva roky :-S
denaxm
17. pro 2012
@andelka to já udělám, až budu mít pokudmožno i obhájeno, neb o alespon kladný posudek 😉
andelka
17. pro 2012
@denaxm to jo, pořádně to pak oslav. Já jsem byla tehdy už v klidu, vedoucí by mě to nenechal svázat, kdyby to nebylo dobré. Krásný pocit.
denaxm
18. pro 2012
@andelka tak u mě také ne, ale nečetl to celé a člověk jak je nervozní naplácá chyby všudemožně, toho se bojím, at mi sedí procenta, počty, navazuje to.,.....kontrolovala jsem to, ale stejnak.....
na 99% ke státnicím jdu ,ale 100% to bude až budu mít posudek
andelka
18. pro 2012
@denaxm budu držet palce x-) ať je posudek co nejlepší a státnice na jedničky 🙂
zofinecka
18. pro 2012
@denaxm ještě že už to mám za sebou
denaxm
19. pro 2012
:tak ono to má i své "kouzlo", akorát ho ted nevidím 😃DD jen je mi smtutno po te moji třídě-byli jsme už dobře sehraní...
kolinka3
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
denaxm
9. led 2013
ahoj, jakpak se máte a jakpak si užíváte namrzlé chodníky, cesty a v podstatě všechno ? 🙂 malá - velk se chudák ráno vymlela hned 2x. jaképak byly vánoce. U nás holky byly spokojené- tak jsem měla radost🙂)
fender
9. led 2013
my se ještě léčíme, hlavně teda já :-p
denaxm
9. led 2013
@fender jsme na vás dneska právě myslely, zda už jste v pořádku, že by jste došli. včera už jste vypadali celkem v pohodě-nebo předevčírem,ale asi to ještě není 100%. Míša už dobrý - v pondělí šupajdí do školky?? nikuš se mě včera nebo kdy ptala, proč tam není.
fender
9. led 2013
jojo, malej už je dobrej, má jen klidový týden po ATB, v ponděí už by měl jít..... já jsem ještě pěkná socka :-p
denaxm
10. led 2013
@fender kdybys náhodou něco potřebovala, tak dej vědět. pokud budeme moci pomůžem!!!!! at třeba nemusíš do obchodu atd.
fender
10. led 2013
@denaxm to jsi hodná, děkuji 🙂 ale nic nepotřebujem. občas i ven vylezu, ať se trochu provětrám, bo by mě doma jeblo.
denaxm
10. led 2013
@fender to víme, jsme vás potkaly🙂 ale kdyby náhodou - tak víš 🙂
denaxm
23. led 2013
týden do státnic a posudek nikde 😞(( ještě k tomu nemocná a umřel nám domácí mazlíček............. tomu se říká "ideální stav"......
denaxm
30. led 2013
potřebovala bych hodiny, na kterém se dá posouvat čas (přidat například 24hodin). nemáte někdo??