• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahoj holky…z Ostravy pokud by jste měli zájem…mám nejlepší úžasnou kosm. poradkyni Lucinku MK, moc mi dobře radí co s pletí…mívala jsem problémy-ekzém, šupinky červenání atd…co používám Mary jsem uplně bez problémů :wink:
25. dub 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, kdybyte chtěly některá dva lístky na zítra (pátek) do Medrana na 17:30, dejte vědět.....
30. kvě 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Vy, které máte pro děti vlastní pískoviště, kde jste kupovaly písek v Ostravě či okolí? Díky :slight_smile:
2. čer 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov my jsme myslím kupovali někde u Polanky, ale kde přesně to už netuším
16. čer 2013 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov tak jak píše @denaxm - v Polance. Dojedeš tam autem, zváží ti ho, naházíš si kolik chceš, pak tě zase zváží i s tím pískem a zaplatíš ten váhový rozdíl. Je to na hlavní cestě z Polanky na Svinov po pravé straně.
16. čer 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky,mám prosbu.Nemáte někdo zkušenost s koupí nových koleček na concord fusion?Mám je už strašně sjeté a potřebuji je vyměnit.Nebo nevíte,kde by se daly sehnat?Nevíte,zda provedou v Babiez celkový servis i s výměnou koleček?:slight_smile:Děkuji
17. led 2014 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “prodej v diskusi”
17. únor 2014 v 16:00 • tracyy
ahoj holky Ostravandy, potřebovala bych poradit nějakého šikovného dětského doktora/doktorku, nejlíp z centra, Fifejd, Slezské, Mar-Hor, ale klidně si i kousek zajedem... aby měl rozumný náhled na očkování (ne nutně neočkovat, ale očkovat v rozumných termínech a za správných okolností)... začínali jsme u dr. Losové, ale ta už je nějaký ten rok v důchodu a je těžké ji nahradit, byla skvělá a měla rozumné názory a postupy, při každé kontrole se nám max. věnovala, vše nám vysvětlovala, atd.
18. bře 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ostravandy, v skupince OSTRAVA se udělal sraz, v 15h u N.Radnice. Pujde se do Dětského světa u Komenského sadu.
9. říj 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kykynka a který den? :wink:
9. říj 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky spousta tipů na akce pro děti, kde se s dětmi najíst, kam si jít hrát a i mapa hřišť v Ostravě je tady:
http://www.facebook.com/ostravousdetmi
10. bře 2015 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek