Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
korticka
25. dub 2013
Ahoj holky…z Ostravy pokud by jste měli zájem…mám nejlepší úžasnou kosm. poradkyni Lucinku MK, moc mi dobře radí co s pletí…mívala jsem problémy-ekzém, šupinky červenání atd…co používám Mary jsem uplně bez problémů 😉
fender
30. kvě 2013
ahojky, kdybyte chtěly některá dva lístky na zítra (pátek) do Medrana na 17:30, dejte vědět.....
petaov
2. čer 2013
Ahoj holky!
Vy, které máte pro děti vlastní pískoviště, kde jste kupovaly písek v Ostravě či okolí? Díky 🙂
denaxm
16. čer 2013
@petaov my jsme myslím kupovali někde u Polanky, ale kde přesně to už netuším
cirrusa
16. čer 2013
@petaov tak jak píše @denaxm - v Polance. Dojedeš tam autem, zváží ti ho, naházíš si kolik chceš, pak tě zase zváží i s tím pískem a zaplatíš ten váhový rozdíl. Je to na hlavní cestě z Polanky na Svinov po pravé straně.
andys1986
17. led 2014
Maminky,mám prosbu.Nemáte někdo zkušenost s koupí nových koleček na concord fusion?Mám je už strašně sjeté a potřebuji je vyměnit.Nebo nevíte,kde by se daly sehnat?Nevíte,zda provedou v Babiez celkový servis i s výměnou koleček?🙂Děkuji
tracyy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
karchinka
18. bře 2014
ahoj holky Ostravandy, potřebovala bych poradit nějakého šikovného dětského doktora/doktorku, nejlíp z centra, Fifejd, Slezské, Mar-Hor, ale klidně si i kousek zajedem... aby měl rozumný náhled na očkování (ne nutně neočkovat, ale očkovat v rozumných termínech a za správných okolností)... začínali jsme u dr. Losové, ale ta už je nějaký ten rok v důchodu a je těžké ji nahradit, byla skvělá a měla rozumné názory a postupy, při každé kontrole se nám max. věnovala, vše nám vysvětlovala, atd.
kykynka
9. říj 2014
Ostravandy, v skupince OSTRAVA se udělal sraz, v 15h u N.Radnice. Pujde se do Dětského světa u Komenského sadu.
andelka
9. říj 2014
@kykynka a který den? 😉
ostravacci
10. bře 2015
Holky spousta tipů na akce pro děti, kde se s dětmi najíst, kam si jít hrát a i mapa hřišť v Ostravě je tady:
http://www.facebook.com/ostravousdetmi

Začni psát odpověď...

Odešli