Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
kykynka
3. říj 2008
vůbec se neomezuji můžeš to při kojení a navíc to hodně pomáhá hlavně miminku michalka mi od doby co jsem to pila netrpěla prdíky. tady je jejich ofic stránka tak si to přečti a uvidíš dobrá věc. http://www.nutrabona.cz/ Jo pro koj matky je nutra bona symba = Nutra Bona symba + β glukany - Čokoládová = http://www.nutrabona.cz/nutra-bona-symba-b-glukany
denber
3. říj 2008
zany, kámoška kdysy říkala, že dost pomáhá když nejíš na večer. po 5té když chceš zhubnout a po 6té když chceš zůstat na tom na čem si. zofi-taky sem měla takové plány, hned jak bude malá........ ale jestli si byla zvyklá cvičit a donutíš se, tak super. se k tobě přidám, aspoň něco donutí mě🙂 😉 🙂 😃
lucikpetik
3. říj 2008
no jo, nejlepsi je nez....
denber ja jsem taky rikala, az nebudu kojit, zacnu drzet dietu a cvicit a jeste k tomu nejak nedoslo :-N
lucikpetik
3. říj 2008
a uz ficim spat, tak dobrou
zanetka82
4. říj 2008
AHOJ. 🙂
To máme dneska hnusně ani psa by nevyhnali 😃
Dneska budu vařit kachni vývar a špagety s omačkou a ml. masem 😉 .
Kluci už od 7.00 koukají na jen počkej zajíci a pak pujde určitě krtek 😃 😃
zany1
4. říj 2008
Tak já už na žádným zázračným preparátum na hubnutí nevěřím. Prostě člověk musí přestat žrát, ale jíst a více se pohybovat. Jinak jíst naposledny 3-4hodinky před spánkem. Dá se to vydržet..... Jinak to počasí je fakt na nic. Teď jsem Míšu odvedla ke tchýni a já jdu poklidit, převlíct peřiny atd. Tak hezký i když upršený víkend všem!!!
zofinecka1
4. říj 2008
Dobré ránko holky! Tak já jsem zrovna vstala a to počasí za oknem je fakt hrůza. ]-( No mě taky čeká dneska úklid, takže přeji taky krásný víkend, ikdyž bude pršet. 😉
maja26
4. říj 2008
Dobré ráno děvčata 🙂 ,švagr a trenér říkaly,že jestli chci zhubnout tak musím jíst častěji,ale méně a pohyb no jo ten pohyb by byl,ale jíst pravidelně po malých částech to nějak nehrozí,kdysi jsem zkoušela z mamčinou kolegyní všechny ty pilulky a koktejly a nic a pak jsem začala dělat v hospodě a zhubla jsem hned,teď se k tomu nemůžu donutit já bych se potřebovala jenom naučit jíst a bylo by to super!! 😉 8-(
zany1
4. říj 2008
Maji, jde si zvyknout na malé a častější porce. Po dvou měsících už jinak ani jíst neumím a když náhodou sním více, tak je mi fakt zle a cítím se hooodně přejezená. Je fakt, že večer při telce mě honí mlsná, ale ta jde zahnat mrkví nebo nějakou jinou zeleninou. Jen včera jsem fakt ujela :-| Ale váha se naštěstí nezvedla!!!!
kykynka
4. říj 2008
Krásné ránko
Tu nutrobonu pila i Gabča tak se jí zeptejte.... 😃
lucenekautor
4. říj 2008
hojte jo to je počas co? já budu muset ven se sárou jinak bude mrsklá celou noc ale mám tu tetku z prahy tak půjdem za mamuš na hřbitov aspon v tom počasí máme nějaký cíl prochajdy a ne jen se tak bloumskat
lucenekautor
4. říj 2008
týjo kde sté všeci, snad né venku???? :-o :-o
andreahrbacova
4. říj 2008
Ahojky chci se zeptat,najde se tady budoucí mamina,ketrá je taky na počátku těhotenství,a je z Poruby?
😉
kykynka
4. říj 2008
andi ty jsi mi psala na email 😃
lucenekautor
4. říj 2008
Andrej myslím že ne na začátku ne, jen žofi ale ta finišuje jinak jsme maminy 😉
andreahrbacova
4. říj 2008
kykynko,fakt?
no nějaké emaily jsem psala,je to možné
takže vy jste tady všechny maminy?
lucenekautor
4. říj 2008
pokud se má hlava děravá neoplete tak v očekávání je fakt jen žofi ale ta za chvíli rodí a ty
kykynka
4. říj 2008
luci a lenta tak je taky v očekávání má 2 holčičky a čeká 3 mimi né to je ta co dělala myslím Rajce dortík s Dinosáurkama Evičce/myslím/ 😃
lucenekautor
4. říj 2008
uf tak daleko má pamět nesahá jen kdo chodí často tak ho mám v paměti...ale asi vím koho myslíš 😉
andreahrbacova
4. říj 2008
tak to nevadí
myslela jsem si,že se seznámím s někým kdo je stejně na tom jako já 🙂
lucenekautor
4. říj 2008
andrej počkej určo nebudeš jediná těhule 🙂 to přijde
kykynka
4. říj 2008
lenlut • 2d, 27tt to je ona 😃
kykynka
4. říj 2008
Luci že by ty a druhé mimi? 😃
lucenekautor
4. říj 2008
kyky já bych chtěla a le tak 3-4 roky rozestup.... ikdyž mám momentálně v bříšku prázdno..a manža druhé zatím nechce tak si dává 3 roky na jeho zpracování vrátit se na chvíli do práce a pak taseMD...a pak jen dřít a dřít až do důchodu
kykynka
4. říj 2008
no já pokud budu v pohodě tak 3 chceme ale až za dlouho první chci jít na školu už jsem si tam hodila přihlášku a v dubnu by měly být přijímačka 😃
lucenekautor
4. říj 2008
tak za 3-4 roky? no třeba ti to vyjde hned jsi mladá já už mám 27 a druhé teda by bylo po třicítce
andreahrbacova
4. říj 2008
Holky,ale mám otázku,chodili jste na cvičení pro těhotné?a kde?nebo nevíte kde to najdu někde na netu? 🙂
lucenekautor
4. říj 2008
já do fakultky do poruby nabízí cvičení plus vodní hrátky a plavčo od 12tt 😉
lucenekautor
4. říj 2008
www.fno.cz

a sekce kliniky centra oddělení a rehabilitaci si najdi 😉

Začni psát odpověď...

Odešli