• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
vůbec se neomezuji můžeš to při kojení a navíc to hodně pomáhá hlavně miminku michalka mi od doby co jsem to pila netrpěla prdíky. tady je jejich ofic stránka tak si to přečti a uvidíš dobrá věc. http://www.nutrabona.cz/ Jo pro koj matky je nutra bona symba = Nutra Bona symba + β glukany - Čokoládová = http://www.nutrabona.cz/nutra-bona-symba-b-glukany
3. říj 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany, kámoška kdysy říkala, že dost pomáhá když nejíš na večer. po 5té když chceš zhubnout a po 6té když chceš zůstat na tom na čem si. zofi-taky sem měla takové plány, hned jak bude malá........ ale jestli si byla zvyklá cvičit a donutíš se, tak super. se k tobě přidám, aspoň něco donutí mě:slight_smile: :wink: :slight_smile: :grinning:
3. říj 2008 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, nejlepsi je nez....
denber ja jsem taky rikala, az nebudu kojit, zacnu drzet dietu a cvicit a jeste k tomu nejak nedoslo :sweat_smile:
3. říj 2008 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a uz ficim spat, tak dobrou
3. říj 2008 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ. :slight_smile:
To máme dneska hnusně ani psa by nevyhnali :grinning:
Dneska budu vařit kachni vývar a špagety s omačkou a ml. masem :wink: .
Kluci už od 7.00 koukají na jen počkej zajíci a pak pujde určitě krtek :grinning: :grinning:
4. říj 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už na žádným zázračným preparátum na hubnutí nevěřím. Prostě člověk musí přestat žrát, ale jíst a více se pohybovat. Jinak jíst naposledny 3-4hodinky před spánkem. Dá se to vydržet..... Jinak to počasí je fakt na nic. Teď jsem Míšu odvedla ke tchýni a já jdu poklidit, převlíct peřiny atd. Tak hezký i když upršený víkend všem!!!
4. říj 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky! Tak já jsem zrovna vstala a to počasí za oknem je fakt hrůza. :angry: No mě taky čeká dneska úklid, takže přeji taky krásný víkend, ikdyž bude pršet. :wink:
4. říj 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčata :slight_smile: ,švagr a trenér říkaly,že jestli chci zhubnout tak musím jíst častěji,ale méně a pohyb no jo ten pohyb by byl,ale jíst pravidelně po malých částech to nějak nehrozí,kdysi jsem zkoušela z mamčinou kolegyní všechny ty pilulky a koktejly a nic a pak jsem začala dělat v hospodě a zhubla jsem hned,teď se k tomu nemůžu donutit já bych se potřebovala jenom naučit jíst a bylo by to super!! :wink: :rolling_eyes:
4. říj 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji, jde si zvyknout na malé a častější porce. Po dvou měsících už jinak ani jíst neumím a když náhodou sním více, tak je mi fakt zle a cítím se hooodně přejezená. Je fakt, že večer při telce mě honí mlsná, ale ta jde zahnat mrkví nebo nějakou jinou zeleninou. Jen včera jsem fakt ujela :unamused: Ale váha se naštěstí nezvedla!!!!
4. říj 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko
Tu nutrobonu pila i Gabča tak se jí zeptejte.... :grinning:
4. říj 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hojte jo to je počas co? já budu muset ven se sárou jinak bude mrsklá celou noc ale mám tu tetku z prahy tak půjdem za mamuš na hřbitov aspon v tom počasí máme nějaký cíl prochajdy a ne jen se tak bloumskat
4. říj 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
týjo kde sté všeci, snad né venku???? :astonished: :astonished:
4. říj 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky chci se zeptat,najde se tady budoucí mamina,ketrá je taky na počátku těhotenství,a je z Poruby?
:wink:
4. říj 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
andi ty jsi mi psala na email :grinning:
4. říj 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Andrej myslím že ne na začátku ne, jen žofi ale ta finišuje jinak jsme maminy :wink:
4. říj 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kykynko,fakt?
no nějaké emaily jsem psala,je to možné
takže vy jste tady všechny maminy?
4. říj 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pokud se má hlava děravá neoplete tak v očekávání je fakt jen žofi ale ta za chvíli rodí a ty
4. říj 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci a lenta tak je taky v očekávání má 2 holčičky a čeká 3 mimi né to je ta co dělala myslím Rajce dortík s Dinosáurkama Evičce/myslím/ :grinning:
4. říj 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uf tak daleko má pamět nesahá jen kdo chodí často tak ho mám v paměti...ale asi vím koho myslíš :wink:
4. říj 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nevadí
myslela jsem si,že se seznámím s někým kdo je stejně na tom jako já :slight_smile:
4. říj 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andrej počkej určo nebudeš jediná těhule :slight_smile: to přijde
4. říj 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenlut • 2d, 27tt to je ona :grinning:
4. říj 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci že by ty a druhé mimi? :grinning:
4. říj 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kyky já bych chtěla a le tak 3-4 roky rozestup.... ikdyž mám momentálně v bříšku prázdno..a manža druhé zatím nechce tak si dává 3 roky na jeho zpracování vrátit se na chvíli do práce a pak taseMD...a pak jen dřít a dřít až do důchodu
4. říj 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. říj 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já pokud budu v pohodě tak 3 chceme ale až za dlouho první chci jít na školu už jsem si tam hodila přihlášku a v dubnu by měly být přijímačka :grinning:
4. říj 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak za 3-4 roky? no třeba ti to vyjde hned jsi mladá já už mám 27 a druhé teda by bylo po třicítce
4. říj 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,ale mám otázku,chodili jste na cvičení pro těhotné?a kde?nebo nevíte kde to najdu někde na netu? :slight_smile:
4. říj 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já do fakultky do poruby nabízí cvičení plus vodní hrátky a plavčo od 12tt :wink:
4. říj 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
www.fno.cz

a sekce kliniky centra oddělení a rehabilitaci si najdi :wink:
4. říj 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek