• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
ahoj maminy, Andy tak já jsem chtěla chodit na těhu cvičení, ale nemohla jsem :frowning2: a pak jsem mohla a nešla a pak už zase nemohla. :grinning: Jinak cvičení pro těhulky je i v MC krteček a je to tam prý super. Chodí tam kámoška a hodně si to chválila. :wink:
4. říj 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mc-krtecek.wz.cz
tady je odkaz. Je to každou středu :wink:
4. říj 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé děkuji,Krteček mě zaujal,to musí být tady někde blízko kde bydlím,já jsem Sokolovské a to je na Slavíkově,no akorát se chceme příští rok stěhovat,jsme v podnájmu
4. říj 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na sokolovské? já taky :astonished: :grinning:
4. říj 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já na cvičení taky chodila na fakultku... Jinak Miška už je v postýlce, dneska je poprvé na noc bez pleny, tak jsem zvědavá, jestli bude ráno mokrá nebo ne. Prozatím už asi přes týden měla suchou plenu...
4. říj 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo je to kousek. Je tam i MŠ :slight_smile:
4. říj 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany tak to určitě zvládne :wink:
4. říj 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. říj 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem se na ni dívala, ale nechci já mám dvě. Jednu malou a druhou větší. A ještě jednu prodávám :slight_smile:
4. říj 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já to v po odnesu do seku už se mi to hromadí
4. říj 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já bdud dávat poryč sezooní věci co mám i mikoiny z nextu a tak jsou moc krásně ale cokdyž drhé za 3 roky bude kluk a taky v létě :grinning:
4. říj 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak pokud budeš mít mikyny a další věci tak velikost 68 tak bych si něco vzala
4. říj 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já prozatím dávám malé věcičky do těch pytlů, co se vysavačem vysajou a je z toho placka. Prodávají je větnamci - větší i menší a cena se pohybuje kolem 35-45,- Totiž všechno prozatím schovávám na druhé mimi a pak záleží, jestli to bude holčička nebo chlapeček a pak začnu prodávat.....
4. říj 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já si taky budu nechávat
4. říj 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a tak to kecnu, možná že se nám už zadařilo, v úterý jdu na gyndu, tak uvidíme, jestli nám to potvrdí..... Prozatím tiše hlásím dvě // na testíku :wink:
4. říj 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany tak to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :grinning: Přeji ti ať vám to vyjde a budu na tee myslet. Já mám taky v úterý poradnu :wink:
4. říj 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi, tak budem na sebe myslet navzájem :grinning:
4. říj 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zofi ok mám hodně next tak když tak to fotnu až to bude aktuální ale mám krásnou žlutou s ouškama na kapuci nextáckou ale je to 56 :frowning2:
zanýý ukáááááážžžžž
4. říj 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to budem. Mě dneska tak bolely záda až to nebylo možné :frowning2: Už aby byla malá venku :grinning:
4. říj 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
na Sokolovské 1338,je to hned naproti zastávce,no skoro na proti
a nevíš zany kolik to stojí na té fakultce?U toho Krtečka ceník byl,tak bych chtěla porovnat.Ale je fajn,že je tam i palvání
4. říj 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi to ti věřím, ale neboj, za chvíli máš Elišku venku!!! No dneska mi je celý den špatně.... Luci, co mám ukázat? Ten testík? Ještě ho nemám nafocený.... :sweat_smile:
4. říj 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, já chodila před více než dvěma roky a tenkrát to bylo zadarmo..... to plavání v tom ale nebylo a bylo to od 25. týdne - tuším...
4. říj 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
56 je pro mě už moc malá, takových věcí mám dost.
andy na fakultku jsem se taky dívala a já tam našla až pozdější a to stálo i s přednáškama nějakých 1600 mám ten pocit, ale můžeš chodit na cvičení na balóny a ty stojí mám ten pocit 50. Alee nevím to jistě. To by ti řekla lucka :wink:
4. říj 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak my to kdysi fakt měli zadarmo - to je co???
4. říj 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucka?Luci poraď :slight_smile: :grinning:
4. říj 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky fičím k telce, uvolňuju místo manžovi.... papa
4. říj 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile:
4. říj 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. říj 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ta cena je menší,ale jsou to jen 4 cvičení a přednášky :slight_smile:
4. říj 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek