• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
honzldo.. já jsem taková nesmela :sweat_smile: nevim jestli bych hukla.. ale snad uz jo.. kdyz uz jsem si jistá ze jsi to ty.. ale tedka em zase znejistil ten nový kočárek...sla si se snyem který nesl tašku - šikovný to klučina :grinning: na kole jsem nikoho nevidela.. já sedela na lavicce u duhy a cekala na bibu jak prijdede busem.. Kam jedete..

Vítám novou maminku... já sice tedka bydlim v Porube, ale pristi vánoce budem slavit v novém domečku v Heřmanicích... :grinning:
16. srp 2008 v 10:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

vitam novu mamcu :slight_smile:

to pocasie je teda hnusne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to som si naivne myslela, ze budem kocarkovat cely srpen.
16. srp 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo raduško jeste se kočárem najezdíš.. já si dávám oraz.. nemáte treba balkon.. tam se detem hezky spi a neuchodíš si nohy :grinning:
16. srp 2008 v 10:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
georgine, balkon prave nemame :frowning2: . zatial ma to celkom bavi 3 az 4 hod trajdat po vonku a kocarkovat..som zvedava ci mi to ostane aj v zime :grinning: :grinning:
16. srp 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to em ze zacátku bavilo taky, ale tedka uz takóvý vytrvalec nejsem procházim se tak hodninu nebo max.2 když mám nejaký cil, navic ondra se mnou tak dlouho chodit nechce, takze asi proto ale kdyz jsem mela jenom ondráška tak jsem drandila i 3hodky jenomt ak po parku jak dupa... no bylo fajne, klidek, clovek si procistí hlavu - ale nezoufej zitra to bude urcite lespí
:grinning:
16. srp 2008 v 10:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hojte radu já vyjedu i tak hodim pláštěnu a frčím musím do tesca
16. srp 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi jojo znam se s lindou procpak? ted jsme spolu celkem casto. Holky mam na vas velikou prosbu,uz pomalu se divam po detskem lekari,jsem z hermanic a tak bych chtela nekde v okoli, ale kdyz je dobry a mam reference tak nebere a nebo tam je plno ciganu. nevite o nejake dobre lekarce? dekuji moc :wink:
16. srp 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
weli- já jsem s ní chodila do školy. Je ve stejném týdnu jako ty. Já Heřmanice neznám tak ti nepomůžu :slight_smile:
16. srp 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi ona je o 14dni vice :grinning: tak to je fajn...snad mi nekdo poradi s tim lekarem
16. srp 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, tak snad se někdo najde :slight_smile: :wink:
16. srp 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Georgi,já si nemůžu vzpomenout, že by Jiřík nesl tašku :grinning: :grinning: , jela jsem k Duze prvně s klukama, u duky jsme si dali zmrzku, pak jsme šli kousek a kluci chtěli domů, tak jsem potom šla už sama. A čekala jsem na zastávce na manžela, ten nesl v ruce kufřík :grinning: :grinning: nebyl to náhodou on? chichichi
No, toho by sis asi s klučíkem nespletla, má vpředu méně vlasů :grinning: :grinning: Můžeš kuknout na mmb, mám tam ten nový kočárek, jestli to byl on a já :grinning: :grinning: ID 102462.
16. srp 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jedeme na Vysočinu, na týden, s kamarády, bude nás tam asi 100 lidí :grinning: :grinning: ,máme to každý rok, je to super, ale nesmí pršet :wink:
16. srp 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož baby kde jste kdo? :slight_smile: :astonished:
16. srp 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo byla si to ty... sli jste od autobusu smerem k zmrzce.. kolem 15,45...

zofi jakou lindu mysliš???

LIndex??? :grinning: to je muj tip.. tu znám jáá :grinning: :grinning: :grinning:

welinko, tam ten smer neznám spise bych volila neco v centru je tam vetsi vyber a ve které části hermanek bydliš???
16. srp 2008 v 19:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
georgi jo myslím lindex :slight_smile:
16. srp 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
áááá tak už vím že se jedná o Lindu Linhartovou... chichi je to ona... :grinning: :grinning:
16. srp 2008 v 19:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak dneska v noci nám dávala niky zabrat-odmítala spát-v jakékoliv formě-v postýlce, na rukách ,v košíku, u nás. jediné co ji šlo bylo křičet, tak snad dneska bude líp:slight_smile:
16. srp 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimochodem: tip na výlet-zítra má být už mnohem líp a brácha se skupinou sou opět na hradci(hradec nad moravicí) tak se kdyžtak zajeďte mrknout-měli by být pod bílou věží:slight_smile:
16. srp 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Georgi, tak asi jo, ale nejde mi do hlavy ta taška u syna :grinning: :grinning: , my si myslíme, že žádnou neměl :slight_smile:
A byla jsem tam fakt s oběma klukama, jeden měl to kolo :grinning: :grinning: , Michalka je na soustředění s basketem a dávají jim pěkně do těla, trenéři píší každý den zprávy na web :grinning:
16. srp 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
možné to je já se zamerila na kočárek,. pak mi rpisel povedomý honzik.. pak jsem te nemohla poznat - ale fakt si to byla ty.. a dokomce si cucela na me taky :sweat_smile: :sweat_smile:
16. srp 2008 v 19:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mějte se tu krááásně jdu na stodolní oslavit zítřejší narozky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyky tak si to užij i za mě, já bych šla hned :grinning:
16. srp 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to je ona :grinning: :grinning:
16. srp 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hoj kyky tak gratuluju taky bych šla řachat
jiřo až sáruš vyrpste a bude mít tak půl roku a nebudu kojit tak půjdem pořachat :grinning:
16. srp 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucinko šla bych z fleku, moje narozeniny se prešly jak nic.. bez povšimnutí a nejakého zájmu :pensive:
16. srp 2008 v 19:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jiřo oslavíme v zimě spolu...to bude mít sáruš půl rok to půjde..dáme si do nosu.....
jo říkala jsem to hanymu a on ti hrál pisničku na příní v rádiu..asi si neslyšela že?
16. srp 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobeček.. neslyšela..mela si mi napsat, udelalo by mi to velikou radost a co říkal..
:cry:
16. srp 2008 ve 20:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
uplne bulím to mi nedelej
jakou :frowning2:
autor
pro oslavenkyni na kterou si nikdo dneska nevzpoměl..jméno mu vypadlo a hrál enyu....moji oblíbenou.....kurnik já s ním mluvila 5 min před pís. na přání...to bys slyšela jen konec.....škoda.....ale nebuj to oslavime spolu i když pozdějc no :wink:
16. srp 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek