• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
tak nevím teda,co ty by jsi mi raději doporučila?
4. říj 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale na té fakultce je to až od 32tt,ne?
píšou tam sice od 10tt,ale tam nebude to plavání
4. říj 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem pro krtečka. Sice tam není ten bazén ale to neva. Jo a pojišťovna ti to proplatí :grinning:
4. říj 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy to asi ne, to bys tam musela zjistit jak to mají
4. říj 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě se taky líbi ten krteček.Prodiskutuji to ještě s přítelem,co on nato.V úterý jdu na gyndu,budou mi brát zase krev na HCG,jestli se to zvětšuje nebo ne.Moje doktorka je nějak úzkostlivá,pokaždé když tam přijdu,tak dju na ultrazvuk a ona hledá a hledá, to jsem tam byla od té doby co jsem zjistila že jsem těhu tak čtyřikrát.No ani s enedivím,že mi pořád říká,že to neroste,když na to pořád kouká.Ale špinění ani křeče nemám,tak je to zatím poho.
4. říj 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj to bude v poho. Mě zase strašili teď že malá neroste a vše je OK. Dr. mě honil po UTZ a vždy to bylo OK a u něho ne. Hlavně se tomu nesmíš poddávat. Někdy ani sami doktoři neví co a jak. :grinning:
4. říj 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky si myslím,aspoň tomu chci věřit.Co s emá stát,tak se stane.Doktorka si nejdříve myslela že jsem v 6tt,pak podle ultarzvuku říkala,že to ještě nebudu,a teď mě na ten ultarzvuk hodní pořád,byla jsem tam v úterý a v pátek jdu zase. :confounded: tak to je jasné,když na to pořád kouká,tak s ejí zdá že to neroste
4. říj 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj to bude v poho. Já jsem zas hned na začátku špinila a dr. mi řekl že vedle mimíse je hematom a taky jsem chodila pořád na kontrolu, ale všechno jsme ustáli a teď už se nám blíží konec. A jsem ráda že to tak dopadlo, jelikož jsme na mimi čekali 2 roky :slight_smile:
4. říj 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo,tak to je super,že jste to všechno tak zvládli,a za chvilku budeš mít malého prcka vedle sebe-Elišku :wink:
4. říj 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už aby tu byla. :grinning: Už se na ní všichni moc a moc těší a hlavně manža :grinning:
4. říj 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to věřím,však to bude coby dup :grinning:
4. říj 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to teda jo :slight_smile: ale to čekání na konci je nejhoršíííííííííííííííííííííííííí :grinning: :wink:
4. říj 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andrej na faktultce je i aquanatální gymnastika od 12tt ale ne jako součát porod kurzu ale v samostatné nabídce rehabilitačního oddělení tak se koukni na rehabilitaci a nabídku je tam i cenník
já na sokolovské 1183 vedle hrušky
4. říj 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci to máte kousek. Já chodila na Pokorného do školy a pak jsem tam i dělala v družce a dokonce tam pracuje i moje mamča :grinning:
4. říj 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj přítel chodil taky na Pokorného do školy,on tam naproti té základky hned bydlel :slight_smile:
4. říj 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš to :slight_smile:
4. říj 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky přeji vám krásný večer :slight_smile: .Dneska bylo venku opravdu hnusně a tak musím vymyslet co budu dělat s malým přes týden , když je Krista ve školce.CHtěla bych chodit do ktrečka a chtěla jsem se zeptat jestli by jste nechtěli taky se tam sejít. :slight_smile:
4. říj 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
win ahoj. Já bych ráda, ale teď už moc sama nikam nechodím :grinning:
4. říj 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany to je super tak budu na tebe v uterý myslet aby ti to doktor hezky potvrdil :slight_smile: teda krteček mě taky zaujal hlavně ty masáže pro kojence myslím že denber tu psala ze na nich byla s malou ze muze to být super skoda ze tak daleko ale mozná se prekonám :grinning:
žofi ten konec je vážně nejhorší vůbec nezávidím vzpomínám na sebe ale preju at ti to uteče a malou uz más u sebe :wink:
4. říj 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zofinecko tak ty budeš za týden rodit .To už buď v klidu až budeš mít prcka na světě tak se tam klidně sejdeme. :slight_smile:
4. říj 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: jo den psala o těch masážích. Já se tam taky potom chystám :slight_smile: prý je to super :grinning:
4. říj 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo už se strašně těším. Už aby to bylo :grinning:
4. říj 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tam taky chci zajít a skusit to :slight_smile: .Malému se mazlení líbí. Taks e taky objednám.A poptom poreferuji i já :wink:
4. říj 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen zajdi. Určo to bude bomba :slight_smile: :wink:
4. říj 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak pak se cítíš před plánovaným porodem.Už jsi určitě napnutá jaké bude mimi. :slight_smile:
4. říj 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani mi nemluv. Dneska mě celýu den bolí záda a včera jsem ani něšla do školy jak mě bolelo břicho. No už aby to bylo
4. říj 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani nebudeš vědět jak a bude vedle tebe ležet malý uzlíček :slight_smile: .A budeš si užívát jako my všichni co už máme caparty doma
4. říj 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo už aby to bylo. Já už se i těším :slight_smile: :sweat_smile:
4. říj 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo tak já se asi taky prekonám a pojedem s kájou štrek cíl :grinning: aspon se priučím jí se masírování taky líbí tak to asi prubnem :slight_smile: no zofi týden ubehne hlavne neprenáset já se toho bála no a dokonce byla venku o dva týdny dřív :slight_smile:
4. říj 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já doufám že přnášet nebudu
4. říj 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek