Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
andreahrbacova
4. říj 2008
tak nevím teda,co ty by jsi mi raději doporučila?
andreahrbacova
4. říj 2008
ale na té fakultce je to až od 32tt,ne?
píšou tam sice od 10tt,ale tam nebude to plavání
zofinecka1
4. říj 2008
no já jsem pro krtečka. Sice tam není ten bazén ale to neva. Jo a pojišťovna ti to proplatí 😃
zofinecka1
4. říj 2008
andy to asi ne, to bys tam musela zjistit jak to mají
andreahrbacova
4. říj 2008
no mě se taky líbi ten krteček.Prodiskutuji to ještě s přítelem,co on nato.V úterý jdu na gyndu,budou mi brát zase krev na HCG,jestli se to zvětšuje nebo ne.Moje doktorka je nějak úzkostlivá,pokaždé když tam přijdu,tak dju na ultrazvuk a ona hledá a hledá, to jsem tam byla od té doby co jsem zjistila že jsem těhu tak čtyřikrát.No ani s enedivím,že mi pořád říká,že to neroste,když na to pořád kouká.Ale špinění ani křeče nemám,tak je to zatím poho.
zofinecka1
4. říj 2008
neboj to bude v poho. Mě zase strašili teď že malá neroste a vše je OK. Dr. mě honil po UTZ a vždy to bylo OK a u něho ne. Hlavně se tomu nesmíš poddávat. Někdy ani sami doktoři neví co a jak. 😃
andreahrbacova
4. říj 2008
no taky si myslím,aspoň tomu chci věřit.Co s emá stát,tak se stane.Doktorka si nejdříve myslela že jsem v 6tt,pak podle ultarzvuku říkala,že to ještě nebudu,a teď mě na ten ultarzvuk hodní pořád,byla jsem tam v úterý a v pátek jdu zase. :-S tak to je jasné,když na to pořád kouká,tak s ejí zdá že to neroste
zofinecka1
4. říj 2008
neboj to bude v poho. Já jsem zas hned na začátku špinila a dr. mi řekl že vedle mimíse je hematom a taky jsem chodila pořád na kontrolu, ale všechno jsme ustáli a teď už se nám blíží konec. A jsem ráda že to tak dopadlo, jelikož jsme na mimi čekali 2 roky 🙂
andreahrbacova
4. říj 2008
ty jo,tak to je super,že jste to všechno tak zvládli,a za chvilku budeš mít malého prcka vedle sebe-Elišku 😉
zofinecka1
4. říj 2008
no už aby tu byla. 😃 Už se na ní všichni moc a moc těší a hlavně manža 😃
andreahrbacova
4. říj 2008
tak to věřím,však to bude coby dup 😃
zofinecka1
4. říj 2008
jo to teda jo 🙂 ale to čekání na konci je nejhoršíííííííííííííííííííííííííí 😃 😉
lucenekautor
4. říj 2008
andrej na faktultce je i aquanatální gymnastika od 12tt ale ne jako součát porod kurzu ale v samostatné nabídce rehabilitačního oddělení tak se koukni na rehabilitaci a nabídku je tam i cenník
já na sokolovské 1183 vedle hrušky
zofinecka1
4. říj 2008
luci to máte kousek. Já chodila na Pokorného do školy a pak jsem tam i dělala v družce a dokonce tam pracuje i moje mamča 😃
andreahrbacova
4. říj 2008
můj přítel chodil taky na Pokorného do školy,on tam naproti té základky hned bydlel 🙂
zofinecka1
4. říj 2008
no vidíš to 🙂
winifred
4. říj 2008
Ahoj holky přeji vám krásný večer 🙂 .Dneska bylo venku opravdu hnusně a tak musím vymyslet co budu dělat s malým přes týden , když je Krista ve školce.CHtěla bych chodit do ktrečka a chtěla jsem se zeptat jestli by jste nechtěli taky se tam sejít. 🙂
zofinecka1
4. říj 2008
win ahoj. Já bych ráda, ale teď už moc sama nikam nechodím 😃
leninnek
4. říj 2008
zany to je super tak budu na tebe v uterý myslet aby ti to doktor hezky potvrdil 🙂 teda krteček mě taky zaujal hlavně ty masáže pro kojence myslím že denber tu psala ze na nich byla s malou ze muze to být super skoda ze tak daleko ale mozná se prekonám 😃
žofi ten konec je vážně nejhorší vůbec nezávidím vzpomínám na sebe ale preju at ti to uteče a malou uz más u sebe 😉
winifred
4. říj 2008
ahoj zofinecko tak ty budeš za týden rodit .To už buď v klidu až budeš mít prcka na světě tak se tam klidně sejdeme. 🙂
zofinecka1
4. říj 2008
leni: jo den psala o těch masážích. Já se tam taky potom chystám 🙂 prý je to super 😃
zofinecka1
4. říj 2008
jo už se strašně těším. Už aby to bylo 😃
winifred
4. říj 2008
já tam taky chci zajít a skusit to 🙂 .Malému se mazlení líbí. Taks e taky objednám.A poptom poreferuji i já 😉
zofinecka1
4. říj 2008
jen zajdi. Určo to bude bomba 🙂 😉
winifred
4. říj 2008
A jak pak se cítíš před plánovaným porodem.Už jsi určitě napnutá jaké bude mimi. 🙂
zofinecka1
4. říj 2008
ani mi nemluv. Dneska mě celýu den bolí záda a včera jsem ani něšla do školy jak mě bolelo břicho. No už aby to bylo
winifred
4. říj 2008
Ani nebudeš vědět jak a bude vedle tebe ležet malý uzlíček 🙂 .A budeš si užívát jako my všichni co už máme caparty doma
zofinecka1
4. říj 2008
jo už aby to bylo. Já už se i těším 🙂 :-N
leninnek
4. říj 2008
ty jo tak já se asi taky prekonám a pojedem s kájou štrek cíl 😃 aspon se priučím jí se masírování taky líbí tak to asi prubnem 🙂 no zofi týden ubehne hlavne neprenáset já se toho bála no a dokonce byla venku o dva týdny dřív 🙂
zofinecka1
4. říj 2008
no já doufám že přnášet nebudu