Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
winifred
4. říj 2008
Tak kdo by se netěšil.Já jsem se taky nemohla dočkat a jak mi doktor říkal že asi budu přenášet.Tak to asi prcek slyšel a narodil se přesně na stanovweený tadum.Tak doktorovi ukázal že už je mu v bříšku těsno.Taky že po porodu , když mi řekli že má 4050g tak se mi tomu nechtělo ani věřit 😉
zofinecka1
4. říj 2008
no tak to já jsem zvědavá jakou bude mít váhu to naše. 🙂 Sám dr. mi říkal že je na to zvědavý. :-N
winifred
4. říj 2008
On to neví?Mi tvrdili že malý bude mít nanejvíš 3500g a to mi řekli dva doktoři a oba se švihli 😃
zofinecka1
4. říj 2008
no můj dr. mi nikdy malou nevážil a když jsem byla naposledy na UTZ, to bylo asi ve 32 tt - 33tt tak mi napsal že váha je 1800 - 1900 g. tak nevím. Já jsem totiž za celé těhu přibrala jen 3 kila 😃 :-N
winifred
4. říj 2008
Tak to jsi teda dobrá tak málo přibrat já jsem u prvního těhotenství měla nahoře 9 kilo a po porodu jsem se nemohla poznat.Jak jsem byla vyzábla.Tak aspoň to bude pro tebe překvapení.Mě doktor pokaždé na ultrazvuku něřil hlavičku a z toho vypočítal kolik mimi váží.Ale asi záleží jaký má doktor ultrazvuk.Já chodím přímo k primářovi Spoustovi.
zofinecka1
4. říj 2008
no asi na tom hodně záleží. Jenomže můj dr. mi vždy naměřil malou o tři týdny menší než by měla být.
winifred
4. říj 2008
a tak možná budeš mít menší dítě já měla velkého chlapa 🙂
zofinecka1
4. říj 2008
no asi jo. Je to překvápko 🙂
winifred
4. říj 2008
Budu se muet rozloučit mám ještě nějakou práci.Tak se zatím měj a opatruj se 🙂
zofinecka1
4. říj 2008
jo paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂
leninnek
4. říj 2008
teda holky 😃 no zofi tri kila jsem mela nahore ve tretím mesíci 😃 😃 jinak mi v porodnici říkali že bude mít malá 4,5kg tak že budou vyvolávat no a měla 3,65 tak se sekli o dost a já mohla klidne donosit do termínu no a třeba bych tak netrpěla ale tak už je to fuk malá je venku krásná zdravá to je hlavní 😉 ale žofi teda to jsem zvědavá na Elišku kolik bude mít 😉
zofinecka1
5. říj 2008
Dobré ránko!
Leni to já taky 😃
Dneska to vypadá na krásný den 🙂 😉
winifred
5. říj 2008
Ahojk hloky přeji vám krásný den. 🙂 Dneska jedeme k babičce na barák tak budeme odpočívat na zahradě.Teda pkud tam vydržíme a nezmrzneme,ale vypadá ti slibně svítí už venku sluníčko. 🙂
zofinecka1
5. říj 2008
Win hlavně nezmrzněte. Já mám otevřené okno a moc teplo není 🙂 ,ale půjdem na prochajdu 😉 🙂
winifred
5. říj 2008
Člověk se misí vyvětrat.Jinak mám děti protivné a nedá se s nimi vydržet.Tak snad bude odpoledne líp. 🙂 Tak si to užij na procházce.Doma se to celý den nedá vydržet ani by člověk nevyšel se naspoň na chvilku provětrat. 😉
zofinecka1
5. říj 2008
to teda jo 🙂
zanetka82
5. říj 2008
Ahojky. 🙂
Tak přijemné procházky děvčata 🙂 Žofí tvoje to muže byt třeba už poslední procházka co půjdeš s bříškem 😉
My jedeme dneska k tchyni na oběd do Bohumína 😉 🙂 Už se těším. Tak papa večer
zofinecka1
5. říj 2008
no to jsem zvědavá. 😃
winifred
5. říj 2008
tak si ten den krásně užijme.Kdo ví kolik ještě pěkných dnů budeme ještě mít 🙂 Tak zatím pa jdu se chystat 😉 .Přeji krásný den všem
denber
5. říj 2008
ahojky vy ste se nějak rozepsaly, zany kde se daji koupit ty pytle, já na to nemůžu natrefit😞
zany1
5. říj 2008
Tak my zrovna došli z procházky, byli jsme tam skoro tři hodinky, je tam fakt nádherně. Šli jsme na kaštánky ....
Den, tak já ty pytle kupuju u větnamců, nevím, jestli jsi z Poruby, ale na Hl. třídě se dají sehnat třeba hned dole na začátku hl. třídy vedle grill baru a nebo pak v bývalé Hrušce, bývalá budoucnost.... Jsou menší a větší a fakt dobře drží. Věcičky jsem do nich schovala, pak vysála na placku a schovávám to v úložném prostoru postele a sedačky..... Fakt úspora místa!!!
maja26
5. říj 2008
Čau ženy!Já mám taky ty pytle od vietnamců nebo z těch obchodů "vše za babku" a jsou fakt dobré!!
Dneska bylo moc hezky hned jsme vyrazily na prochajdu a k babičce 🙂
zofinecka1
5. říj 2008
Ahojki holky tak my jsmese taky byli dneska projít a bylo fakt super 😃
iwulik
5. říj 2008
Ahojky 🙂
Žofi už to máš za pár 🙂 ,
Holky dík za odkaz na ty pytle,zítra je vyrazím na Hl. třídu koupit.,ještě tady někdo psal o těch masážích kojenců v Krtečku,mám dotaz, kdy se koná další a jestli je třeba se objednat dopředu.Díky 🙂
denber
5. říj 2008
ahojky, iwulik-sou ve středu od půl 3, každou druhou středu, mezi tím jsou cvičení-ale jakože říkanky, atd. žofi na te dnešní procházce jsme tě dneska viděli, jeli sme kolem vás, šli ste kousíček od třebov.parku, měla si červený svetr, byl s tebou manža a asi tví nebo jeho rodiče, jestli se teda nepletu. zany-momentálně bydlíme v pustkovci, takže porubu znám
denber
5. říj 2008
joj, málem bych zapoměla- zofi vše nej elišce do bříška k tomu dnešnímu svátku!!!! 😉 🙂
maja26
6. říj 2008
Dobré ráno!! 🙂
zofinecka1
6. říj 2008
Dobré ráno, den jo to jsem byla já a moji rodiče. Jsem se valila z procházky, když bylo tak hezky. A taky pak ta noc za to stála. Bolesti zad a břicha mě budily skoro co hodinu 😞 . No a už to začíná znovu. Zátra jdu na poradnu tak jsem zvědavá co bude 🙂
kykynka
6. říj 2008
Hele holky spomente si jak jsem to měla já uplně podobně jako žofinka tak může být že v 20h jí bude brečet beruška u postele... 😃 😃 😃 😃
maja26
6. říj 2008
no a nebo taky může přenášet dva týdny jako já :-| ,ale to ti nepřeju!!!!!! 😃
Necháme se překvapit až zofinka pár dnů nenapíše tak budem vědět co je