• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Tak kdo by se netěšil.Já jsem se taky nemohla dočkat a jak mi doktor říkal že asi budu přenášet.Tak to asi prcek slyšel a narodil se přesně na stanovweený tadum.Tak doktorovi ukázal že už je mu v bříšku těsno.Taky že po porodu , když mi řekli že má 4050g tak se mi tomu nechtělo ani věřit :wink:
4. říj 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to já jsem zvědavá jakou bude mít váhu to naše. :slight_smile: Sám dr. mi říkal že je na to zvědavý. :sweat_smile:
4. říj 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
On to neví?Mi tvrdili že malý bude mít nanejvíš 3500g a to mi řekli dva doktoři a oba se švihli :grinning:
4. říj 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no můj dr. mi nikdy malou nevážil a když jsem byla naposledy na UTZ, to bylo asi ve 32 tt - 33tt tak mi napsal že váha je 1800 - 1900 g. tak nevím. Já jsem totiž za celé těhu přibrala jen 3 kila :grinning: :sweat_smile:
4. říj 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsi teda dobrá tak málo přibrat já jsem u prvního těhotenství měla nahoře 9 kilo a po porodu jsem se nemohla poznat.Jak jsem byla vyzábla.Tak aspoň to bude pro tebe překvapení.Mě doktor pokaždé na ultrazvuku něřil hlavičku a z toho vypočítal kolik mimi váží.Ale asi záleží jaký má doktor ultrazvuk.Já chodím přímo k primářovi Spoustovi.
4. říj 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi na tom hodně záleží. Jenomže můj dr. mi vždy naměřil malou o tři týdny menší než by měla být.
4. říj 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tak možná budeš mít menší dítě já měla velkého chlapa :slight_smile:
4. říj 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi jo. Je to překvápko :slight_smile:
4. říj 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu se muet rozloučit mám ještě nějakou práci.Tak se zatím měj a opatruj se :slight_smile:
4. říj 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile:
4. říj 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky :grinning: no zofi tri kila jsem mela nahore ve tretím mesíci :grinning: :grinning: jinak mi v porodnici říkali že bude mít malá 4,5kg tak že budou vyvolávat no a měla 3,65 tak se sekli o dost a já mohla klidne donosit do termínu no a třeba bych tak netrpěla ale tak už je to fuk malá je venku krásná zdravá to je hlavní :wink: ale žofi teda to jsem zvědavá na Elišku kolik bude mít :wink:
4. říj 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!
Leni to já taky :grinning:
Dneska to vypadá na krásný den :slight_smile: :wink:
5. říj 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojk hloky přeji vám krásný den. :slight_smile: Dneska jedeme k babičce na barák tak budeme odpočívat na zahradě.Teda pkud tam vydržíme a nezmrzneme,ale vypadá ti slibně svítí už venku sluníčko. :slight_smile:
5. říj 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Win hlavně nezmrzněte. Já mám otevřené okno a moc teplo není :slight_smile: ,ale půjdem na prochajdu :wink: :slight_smile:
5. říj 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Člověk se misí vyvětrat.Jinak mám děti protivné a nedá se s nimi vydržet.Tak snad bude odpoledne líp. :slight_smile: Tak si to užij na procházce.Doma se to celý den nedá vydržet ani by člověk nevyšel se naspoň na chvilku provětrat. :wink:
5. říj 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda jo :slight_smile:
5. říj 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. :slight_smile:
Tak přijemné procházky děvčata :slight_smile: Žofí tvoje to muže byt třeba už poslední procházka co půjdeš s bříškem :wink:
My jedeme dneska k tchyni na oběd do Bohumína :wink: :slight_smile: Už se těším. Tak papa večer
5. říj 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsem zvědavá. :grinning:
5. říj 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si ten den krásně užijme.Kdo ví kolik ještě pěkných dnů budeme ještě mít :slight_smile: Tak zatím pa jdu se chystat :wink: .Přeji krásný den všem
5. říj 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vy ste se nějak rozepsaly, zany kde se daji koupit ty pytle, já na to nemůžu natrefit:frowning2:
5. říj 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my zrovna došli z procházky, byli jsme tam skoro tři hodinky, je tam fakt nádherně. Šli jsme na kaštánky ....
Den, tak já ty pytle kupuju u větnamců, nevím, jestli jsi z Poruby, ale na Hl. třídě se dají sehnat třeba hned dole na začátku hl. třídy vedle grill baru a nebo pak v bývalé Hrušce, bývalá budoucnost.... Jsou menší a větší a fakt dobře drží. Věcičky jsem do nich schovala, pak vysála na placku a schovávám to v úložném prostoru postele a sedačky..... Fakt úspora místa!!!
5. říj 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau ženy!Já mám taky ty pytle od vietnamců nebo z těch obchodů "vše za babku" a jsou fakt dobré!!
Dneska bylo moc hezky hned jsme vyrazily na prochajdu a k babičce :slight_smile:
5. říj 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki holky tak my jsmese taky byli dneska projít a bylo fakt super :grinning:
5. říj 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Žofi už to máš za pár :slight_smile: ,
Holky dík za odkaz na ty pytle,zítra je vyrazím na Hl. třídu koupit.,ještě tady někdo psal o těch masážích kojenců v Krtečku,mám dotaz, kdy se koná další a jestli je třeba se objednat dopředu.Díky :slight_smile:
5. říj 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, iwulik-sou ve středu od půl 3, každou druhou středu, mezi tím jsou cvičení-ale jakože říkanky, atd. žofi na te dnešní procházce jsme tě dneska viděli, jeli sme kolem vás, šli ste kousíček od třebov.parku, měla si červený svetr, byl s tebou manža a asi tví nebo jeho rodiče, jestli se teda nepletu. zany-momentálně bydlíme v pustkovci, takže porubu znám
5. říj 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj, málem bych zapoměla- zofi vše nej elišce do bříška k tomu dnešnímu svátku!!!! :wink: :slight_smile:
5. říj 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!! :slight_smile:
6. říj 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, den jo to jsem byla já a moji rodiče. Jsem se valila z procházky, když bylo tak hezky. A taky pak ta noc za to stála. Bolesti zad a břicha mě budily skoro co hodinu :frowning2: . No a už to začíná znovu. Zátra jdu na poradnu tak jsem zvědavá co bude :slight_smile:
6. říj 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele holky spomente si jak jsem to měla já uplně podobně jako žofinka tak může být že v 20h jí bude brečet beruška u postele... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a nebo taky může přenášet dva týdny jako já :unamused: ,ale to ti nepřeju!!!!!! :grinning:
Necháme se překvapit až zofinka pár dnů nenapíše tak budem vědět co je
6. říj 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek