• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
holky já se nikam nechystááááááááááááááááááááááááááááááám. Kyky zase straší :slight_smile:
6. říj 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nestraším jen jsem měla to samé ci ty chichi :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já taky přenášela rodila jsem 42tt :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo luci to víme :slight_smile: Já mám taky ještě čas :grinning:
6. říj 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ale většinou prvorodičky přenášejí,přece říkají já přenášela dva týdny :rolling_eyes: ,ale poslíčky jsem měla řádné no a stejně :slight_smile:
zofi až to bude tak to bude a my ti budem držet pěstičky :grinning:
6. říj 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no maji není to pravidlem. Moje kamarádka porodila na termín a jedne dokonce i dříve a obě prvorodičky :slight_smile:
6. říj 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vydíš a to se nemohlo stát mě?Já jsem se musela tahat z bubnem dýl :slight_smile:
6. říj 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji nebyla jsi sama já přenášela u obou :grinning:
6. říj 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Tak vidím že Žofí už má nějake naznaky porodu :wink:
Dneska tam je zase přijatelně.Tak vám přejí další hezky den :wink:
6. říj 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi máš recht, chodím teď kočárkovat s jednou maminkou, ta je prvorodička a malý se ji narodil o měsíc dříve. nikuš se taky nechala přenášet,ale naštěstí jen dva dny:slight_smile:
6. říj 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Segra taky vlastně porodila dřív anežku jsem si vzpoměla měly být víc než o měsíc s Mařenkou a nakonec jsme to stáhly na 13 dní tím že ona porodila dřív a já později :slight_smile:
6. říj 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zítra jdu na gyndu, tak držte palečky!!! Holky - těhulky, platíte při každé kontrole těch 30kaček???
6. říj 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky tu je dneska mrtvo :unamused: zany já neplatila jako těhotná těch třicet korun :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky zdravím vás,dlouho jsem tady nebyla :slight_smile: :slight_smile:

Zany já když chodila do poradny tak jsem paltila jen jednou měsíčně 30.- a v nemocnici jem už poplatek při kontroláchj neplatila vůbec.
7. říj 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásím příchod z poradny a vše je stejné. No kontrolu máme zase za týden, teda pokud neporodím :grinning:
Zany myslím na tebe a já neplatila polatek až jsem dostala těhu průkajdu. Potom jen za zarcadla :wink:
7. říj 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já chodím k soukromému a m vyšla každá poradna na 150Kč včetně zrcadel které použil za celé těhu jen 1 jinak nic..takže furt 150 se celkem napakoval....
7. říj 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je drsné :astonished:
7. říj 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ale měla jsem fotku pokaždé sono takže mě to neva :wink:
7. říj 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky měla fotky, když jsem si řekla a nic jsem za ně neplatila
7. říj 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak mám těhu potvrzené, jsem v 7. týdnu. Jinak jsem nic neplatila - bylo to bráno jako preventivka a jinak poradny se neplatí. Máme první fotečku miminka - je to taková malá kulička :wink: Ale hned na začátku mě zlobí tlak, dnes mi byl naměřen 150/100, takže musím ke své obvodní pro léky nebo mě pošle na internu. Kontrolu u gynekologa mám za 14dní a uvidí se, jestli mě rovnou nepřesune do rizikové poradny.
7. říj 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany tak to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer. Tak honem fotečku ať se můžeme kochat :grinning:
7. říj 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi děkujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...... fotečku musím teprve nafotit, ale polepším se.... snad brzy....
7. říj 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak honem. Už se nemůžem dočkat :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. říj 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, jdu teď čučnout na telku a pak jí sem vložím - už jsem jí vyfotila :sweat_smile:
7. říj 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůůůůůůůůůůůůůůůůů šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. říj 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
žany moc moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: tak to je moc super že vám to vyšlo tak hlavně at máš tlak v pořádku příště :wink:
7. říj 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vytvořené album s fotečkou mimíska, tak můžete kouknout. Ale fakt je to prozatím jen taková malá kulička :grinning:
7. říj 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lidi tak typujte co bude mít Michalka brášku nebo sestřičku já myslím že bášku Žanko!!!!! :grinning:
7. říj 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Kyky, na to je ještě dost brzy.... Počkáme aspoň do toho 12. týdne, ju? Jinak podle čínského kalendáře by to měl být kluk, taky si myslím, že to možná bude kluk, ale přála bych si zase další holčičku :wink:
8. říj 2008 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.
Tak pořád slibujou pěkné počasí a vono nikde :angry: . My jsme celá rodina nemocná, mame hnusnou rýmu. Kluci kašlou a Petřík k tomu má ještě hnusný zánět spojivek :confounded: .
Žany taky ti blahopřeji k té krásné kuličce :grinning: :wink:
8. říj 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek