• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Dobré ráno!
Zany tak když jsem se dívala já co by to mělo být podle čínského kalendáře, tak mi tam taky vycházel kluk a ona to bude holka :grinning: Ale taky bych přála Michalce bratříčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany je to úžasná tečka :wink: :grinning: :grinning:
8. říj 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žany hlavně že mimi bude zdravé celou dobu těhu i jak se to narodí.To raději zdravé dítě a pohlaví je jedno jak přanou holčičku a nemocnou.To já vždy říkala pořád jsem chtěla kluka ale je to jedno hlavně že se to narodí zdraví. :wink:
8. říj 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
čááááu lidííííí

zany gratulace ke kuličce..

zofi já taky neprenásela, a kubik byl o 3 dny drive, ondra na termin. tak nezoufej..

zanetko nevim kde to hezke pocasi je - zase asi v praze čico :sweat_smile: :grinning:
8. říj 2008 v 09:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyky, to víš že jo, hlavně ať je mimi zdravé a je jedno co to bude :wink: Jinak holky díky za gratulace, teď ať je vše v pohodě... U Míši jsem měla i těhu cukrovku, takže tu očekávám taky :rolling_eyes: Jinak já taky nepřenášela, rodila jsem v 37. týdnu.
8. říj 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jířko :wink: :slight_smile:
Jak je co okna (dělaly vám je né?) nebo se pletu. :slight_smile: A co kluci jsou zdraví? My zase marodíme. :confounded:
8. říj 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zany-sice pozdější,ale o to větší gratulace!!!!! holky předběžně dotaz - budu dělat na 99%bakalářku na téma dětská výživa, mohla bych vám pak poslat dotazník?? pravděpodobně už ted z toho udělám takovou malou práci, co máme mít do školy a pak bych to rozšířila, na bc budu potř.asi 200dotazníku,tak předběžně zjištuji zda to dám dokupy.díky
8. říj 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zani - blahozelam :dizzy_face: :dizzy_face:

den - posli :wink:

ja som Stefi porodila na termin a lauru som prenasala...
8. říj 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
je zany gratulujeme. tak my jsme taky nemocni, ryma, kasel, teploty...to to bezva pocasi ....no se neda nic delat, jednou to prijit muselo
8. říj 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
den klidně pošli. Já už si taky musím zadat Bc. práci, tak to vyřizuji :grinning:
8. říj 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuji, teprve ten dotazník budu kuchtit, ale pošlu-moc dík. zof-my si to musíme vybrat do konce října a mít to aj odevzdané atd. a já váhám mezi dvěma úplně jinýma oborama. : uplatnění absolventu na trhu práce a tou dět.výživou(tu sem sama navrhla :wink: ). ale asi zůstanu u těch dětí, mám o tom teď nejvíce info a snadněji seženu podklady :slight_smile: ikdyž to druhé mě taky láká a jak.... :frowning2: lucipedik-tak se rychle uzdravte!!
8. říj 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
den: tak to jsme na tom stejně. já to taky musím mít do konce října zadané :grinning:
8. říj 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jé to je krásné, Zany gratuluji a přeji šťastné a zdravé těhu. Odpočívej :wink:
8. říj 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny :wink: všechny moc zdravím!
Klasicky nestíhám :frowning2: sem tam něco dočtu, ale na příspěvky už to nějak nevychází. Dokud je hezky lítáme po venku. Malý toho přes den moc nenaspí a když je vzhůru vyžaduje pozornost a hlavně nesnáší sezení u PC :frowning2: Mu snad vadí to záření obrazovky či co :wink:

V pondělí na třídních schůzkách jsem se dozvěděla, že na ZŠ Ukrajinská bude od ledna nové mateřské centrum Kaštánek :wink: tak holky, kdo bydlíte poblíž, chystejte se :wink:
8. říj 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Raji tak to máme fakt kousiček, tak to jsem zvědavá :slight_smile: :grinning:
8. říj 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám školku pod barákem a rovnou dvě.... :grinning:
8. říj 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Soukromé pasti byly jako obvykle super. Akorát teda téma eutanazie je hodně diskutabilní. Ale zahráli to perfektně Bartoška, Cibulková i Vašáryová.
To NC prý bude něco podobného jako Krteček, tak jsem ráda, že to budu mít kousek
8. říj 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samozřejmě jsem chtěla napsat MC ne NC.....
Jdu spát. Dobrou :wink:
8. říj 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: :grinning:
9. říj 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile: na soukromé pasti se taky dívám je to pokaždé dobré a na slovákách dávají ve středu kolem devítí ty díly které byly u nás před týdnem :slight_smile:
zany gratuluju :wink: už mě to chytá taky že bych chtěla,ale manžovi se dotoho vůbec nechce :unamused: on má 50 důvodu pro,ale 150 proti :slight_smile:
9. říj 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne :wink: :slight_smile:
Ahoj Májo. Taky když vidím miminko tak mě to nějak bere ale třetí si už nedovedu představit. :grinning: :grinning: je to krásné ale já už se jen pokochám od kamarádek :wink:
Už se nám zase klube sluníčko :slight_smile: včera bylo krásně. :wink:
9. říj 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale já si druhé možná dovedu představit,ale ten hned stresuje,že to hodně stojí a ten minulý porod jestli chci aby to bylo stejné,co když se něco stane.......a milióny dalších výmluv :slight_smile:
9. říj 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak my sme uvažovali,že druhé tak za dva roky, no takhle-aby věkový rozdíl špuntů byl buď 2 nebo 3roky. větší myslím ne:slight_smile:
9. říj 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdybych já se měla bat toho že druhy porod bude stejny jako ten první tak ti garantuji že Kuba by se nenarodil. Manžel taky k druhému moc nechtěl :wink: a šel a byl uplně v pohodě (až moc) :grinning: Kubu jsem rodila 6 hodin velkych bolestí jsem měla tak hoďku o půl. Petříka jsem rodila 2 dny jen od prasknutí plodovky to trvalo 18 hod.
Řekni mu ať se nebojí že ho to bolet nebude :grinning: a ty že jsi na to připravená. :wink: :slight_smile:
9. říj 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky teda já po tom svém porodu taky moc po druhém netoužím ale věřím že druhý bude lehčí :grinning: a proto do toho půjdem ale až tak za tři čtyři roky dřív určitě ne já bych chtěla první aspom zas na rok do práce si neumím představit mateřskou navazovat a být tak dlouho doma :slight_smile:
Jinak Sárince od Lucenka vše nej k svátku :dizzy_face:
a na soukromé pasti taky koukám :grinning: a uterý a čtvrtek na vkv :wink:
9. říj 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den.....moje jmenovkyně je krásná a naušničky jí moc sluší :wink: :slight_smile:
9. říj 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany-děkuji, konečně sem se k tomu dostala, tak sem plnila restíky. teďka třídím fotky, kt.půjdou vyvolat a už mi z toho hrabe-milión a jeden adresář: nikolka/niky/nikča/niky nové/niky nové 2 ....................snad už sem prolezla všechny :wink: :slight_smile:
9. říj 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: vydím,že včera se tu moc nekecalo
10. říj 2008 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný ránko holky
Chtěla bych vás požádat nemáte někdo nepotřebné akvaríum nebo terárium? :wink:
10. říj 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ne :slight_smile: my budem taky potřebovat tak příští rok chceme koupit máří morče,ale já jsem se dívala v obchodě a mají docela výběr a tchán říkal,že koupí :wink:
kyky neměla jsi už měsíc bydlet v Brně nebo kde jsi to psala před dvěma měsícema ?
10. říj 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek