Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zofinecka1
8. říj 2008
Dobré ráno!
Zany tak když jsem se dívala já co by to mělo být podle čínského kalendáře, tak mi tam taky vycházel kluk a ona to bude holka 😃 Ale taky bych přála Michalce bratříčka x-) x-) x-) 😃 😃 😃
zofinecka1
8. říj 2008
Zany je to úžasná tečka 😉 😃 😃
kykynka
8. říj 2008
Žany hlavně že mimi bude zdravé celou dobu těhu i jak se to narodí.To raději zdravé dítě a pohlaví je jedno jak přanou holčičku a nemocnou.To já vždy říkala pořád jsem chtěla kluka ale je to jedno hlavně že se to narodí zdraví. 😉
georgine
8. říj 2008
čááááu lidííííí

zany gratulace ke kuličce..

zofi já taky neprenásela, a kubik byl o 3 dny drive, ondra na termin. tak nezoufej..

zanetko nevim kde to hezke pocasi je - zase asi v praze čico :-N 😃
zany1
8. říj 2008
Kyky, to víš že jo, hlavně ať je mimi zdravé a je jedno co to bude 😉 Jinak holky díky za gratulace, teď ať je vše v pohodě... U Míši jsem měla i těhu cukrovku, takže tu očekávám taky 8-( Jinak já taky nepřenášela, rodila jsem v 37. týdnu.
zanetka82
8. říj 2008
Ahoj Jířko 😉 🙂
Jak je co okna (dělaly vám je né?) nebo se pletu. 🙂 A co kluci jsou zdraví? My zase marodíme. :-S
denber
8. říj 2008
ahojky, zany-sice pozdější,ale o to větší gratulace!!!!! holky předběžně dotaz - budu dělat na 99%bakalářku na téma dětská výživa, mohla bych vám pak poslat dotazník?? pravděpodobně už ted z toho udělám takovou malou práci, co máme mít do školy a pak bych to rozšířila, na bc budu potř.asi 200dotazníku,tak předběžně zjištuji zda to dám dokupy.díky
raduska2006
8. říj 2008
zani - blahozelam x-) x-)

den - posli 😉

ja som Stefi porodila na termin a lauru som prenasala...
lucikpetik
8. říj 2008
je zany gratulujeme. tak my jsme taky nemocni, ryma, kasel, teploty...to to bezva pocasi ....no se neda nic delat, jednou to prijit muselo
zofinecka1
8. říj 2008
den klidně pošli. Já už si taky musím zadat Bc. práci, tak to vyřizuji 😃
denber
8. říj 2008
holky děkuji, teprve ten dotazník budu kuchtit, ale pošlu-moc dík. zof-my si to musíme vybrat do konce října a mít to aj odevzdané atd. a já váhám mezi dvěma úplně jinýma oborama. : uplatnění absolventu na trhu práce a tou dět.výživou(tu sem sama navrhla 😉 ). ale asi zůstanu u těch dětí, mám o tom teď nejvíce info a snadněji seženu podklady 🙂 ikdyž to druhé mě taky láká a jak.... 😞 lucipedik-tak se rychle uzdravte!!
zofinecka1
8. říj 2008
den: tak to jsme na tom stejně. já to taky musím mít do konce října zadané 😃
honzulda
8. říj 2008
Ahojky, jé to je krásné, Zany gratuluji a přeji šťastné a zdravé těhu. Odpočívej 😉
rajka
8. říj 2008
Ahojky holčiny 😉 všechny moc zdravím!
Klasicky nestíhám 😞 sem tam něco dočtu, ale na příspěvky už to nějak nevychází. Dokud je hezky lítáme po venku. Malý toho přes den moc nenaspí a když je vzhůru vyžaduje pozornost a hlavně nesnáší sezení u PC 😞 Mu snad vadí to záření obrazovky či co 😉

V pondělí na třídních schůzkách jsem se dozvěděla, že na ZŠ Ukrajinská bude od ledna nové mateřské centrum Kaštánek 😉 tak holky, kdo bydlíte poblíž, chystejte se 😉
zofinecka1
8. říj 2008
Teda Raji tak to máme fakt kousiček, tak to jsem zvědavá 🙂 😃
kykynka
8. říj 2008
Já mám školku pod barákem a rovnou dvě.... 😃
rajka
8. říj 2008
Tak Soukromé pasti byly jako obvykle super. Akorát teda téma eutanazie je hodně diskutabilní. Ale zahráli to perfektně Bartoška, Cibulková i Vašáryová.
To NC prý bude něco podobného jako Krteček, tak jsem ráda, že to budu mít kousek
rajka
8. říj 2008
Samozřejmě jsem chtěla napsat MC ne NC.....
Jdu spát. Dobrou 😉
zofinecka1
9. říj 2008
Dobré ránko 🙂 😃
maja26
9. říj 2008
dobré ráno 🙂 na soukromé pasti se taky dívám je to pokaždé dobré a na slovákách dávají ve středu kolem devítí ty díly které byly u nás před týdnem 🙂
zany gratuluju 😉 už mě to chytá taky že bych chtěla,ale manžovi se dotoho vůbec nechce :-| on má 50 důvodu pro,ale 150 proti 🙂
zanetka82
9. říj 2008
Dobré dopoledne 😉 🙂
Ahoj Májo. Taky když vidím miminko tak mě to nějak bere ale třetí si už nedovedu představit. 😃 😃 je to krásné ale já už se jen pokochám od kamarádek 😉
Už se nám zase klube sluníčko 🙂 včera bylo krásně. 😉
maja26
9. říj 2008
no ale já si druhé možná dovedu představit,ale ten hned stresuje,že to hodně stojí a ten minulý porod jestli chci aby to bylo stejné,co když se něco stane.......a milióny dalších výmluv 🙂
denber
9. říj 2008
ahojky, tak my sme uvažovali,že druhé tak za dva roky, no takhle-aby věkový rozdíl špuntů byl buď 2 nebo 3roky. větší myslím ne🙂
zanetka82
9. říj 2008
Kdybych já se měla bat toho že druhy porod bude stejny jako ten první tak ti garantuji že Kuba by se nenarodil. Manžel taky k druhému moc nechtěl 😉 a šel a byl uplně v pohodě (až moc) 😃 Kubu jsem rodila 6 hodin velkych bolestí jsem měla tak hoďku o půl. Petříka jsem rodila 2 dny jen od prasknutí plodovky to trvalo 18 hod.
Řekni mu ať se nebojí že ho to bolet nebude 😃 a ty že jsi na to připravená. 😉 🙂
leninnek
9. říj 2008
ahojky teda já po tom svém porodu taky moc po druhém netoužím ale věřím že druhý bude lehčí 😃 a proto do toho půjdem ale až tak za tři čtyři roky dřív určitě ne já bych chtěla první aspom zas na rok do práce si neumím představit mateřskou navazovat a být tak dlouho doma 🙂
Jinak Sárince od Lucenka vše nej k svátku x-)
a na soukromé pasti taky koukám 😃 a uterý a čtvrtek na vkv 😉
zanetka82
9. říj 2008
Den.....moje jmenovkyně je krásná a naušničky jí moc sluší 😉 🙂
denber
9. říj 2008
zany-děkuji, konečně sem se k tomu dostala, tak sem plnila restíky. teďka třídím fotky, kt.půjdou vyvolat a už mi z toho hrabe-milión a jeden adresář: nikolka/niky/nikča/niky nové/niky nové 2 ....................snad už sem prolezla všechny 😉 🙂
maja26
10. říj 2008
Dobré ráno 🙂 vydím,že včera se tu moc nekecalo
kykynka
10. říj 2008
Krásný ránko holky
Chtěla bych vás požádat nemáte někdo nepotřebné akvaríum nebo terárium? 😉
maja26
10. říj 2008
já ne 🙂 my budem taky potřebovat tak příští rok chceme koupit máří morče,ale já jsem se dívala v obchodě a mají docela výběr a tchán říkal,že koupí 😉
kyky neměla jsi už měsíc bydlet v Brně nebo kde jsi to psala před dvěma měsícema ?