• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahojky jmenuji se Eliška a moje míry jsou 45cm a važím 2550g Tatínek byl celou dobu s náma a byl nám velkou oporou.Maminka s Eliškou :wink:
11. říj 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofince a její rodince moc moc blahopřejeme a ať Eliška v peřince, dělá radost tátovi i mamince!!!! Hodně zdravíčka a mlíčka!!!
11. říj 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulujem maminko, že máš zdravé miminko.
Ať v něm zdraví stále plane, nemoci se nedostane.
Celý život kvete jen a splní se mu každý sen.
Blahopřejeme!!!!!!!!!
11. říj 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gratulace takové prtátko ta eliška :slight_smile:
tak at brzo vyroste :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. říj 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi - blahozelam k Eliske :dizzy_face: :dizzy_face:
11. říj 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Také moc blahopřeji Zofince k narození Elišky! Přeji hlavně pevné zdraví a hodně štěstí a lásky :dizzy_face:
11. říj 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
V albíčku Elink :wink: a.
11. říj 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda žofince moc moc gratuluji ke krásné princezně taková krásná a maličká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: přeju hodne štěstí lásky a hlavně zdraví.
no jo jsem se vracela a teda musím říct my máme taky sobotnátko :grinning: a teda taky to byl pořádnej zápřah sice jen tři týdny ale teda ty stály za to dávala nám teda kája co proto :grinning: ale už je to fajn máme režim a je to všechno čím dál lepší ...teda zatím :grinning: kdoví co nás ještě čeká :wink:
no a teda koukám že žofinka přibrala jen elišku to se někdo má :grinning: :grinning:
11. říj 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!!! Kiki, krásná fotečka, takový malý krásný drobeček!!! Jinak Míša má opět rýmu!!! Je to tak týden co jsme se jí nadobro zbavili a včera se s ní vzbudila znovu. :frowning2: Mě z toho asi fakt klepne!!! :confounded:
12. říj 2008 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak se hlásím po delší době a koukám,že jsme se rozrostly o dalšího člena MK :slight_smile:
Velká gratulace Žofince,přejeme hodně zdravíčka a štěstíčka :slight_smile:
Eliška je nádherná.
12. říj 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj
teda Elinka je jkočenka :grinning:
my dnes byli na vítání občánků vše zdokumentováno v albu jak gojgy řvaůa :grinning:
žany tobě jsem nepopřála zdárně těhotenství s kuůičkou.tak ať vše dobře dopadne a rozroisteme se o dalšího člena jak píše Ivča :wink:
12. říj 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nějaké mrtvo tady :slight_smile: my byli na vítání občánků včera naše Kája půlku prospala ale pak když jsme se šli podepisovat tak nám ji vzala sestřička a bylo po spaní :grinning: já mám ted odpolední klídeček Káju si vzal tatínek na procházku a já jít nemusela takže se jdu natáhnout a relaxovat :dizzy_face:
12. říj 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. :wink: Tak na chatě bylo dobře. Měli jsme asi poslední grilování. Byly jsme i na hřibách, nměco málo roste :wink: hlavně hodně bedlí.
ŽOFÍ....vše nej k narození Elišky ať vám dělá jen samou radost. :slight_smile:
12. říj 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy dneska jdu k zubařce v jedenáct :confounded: nervozita už začíná,bolení břicha....doufám,že mi nebude nic dělat já to nesnášíííím to raději budu chodit na gyndu každý den než toto :slight_smile: Tak zatím papa snad to ve zdraví přežiju :confused:
13. říj 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co jste z jihu-na vítání vás zvali sami,nebo jste si to museli domluvit?
13. říj 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, blahopřeji k elišce, ať se vám holky moc moc daří:slight_smile: jinak jak se máte? umě byl tenhle víkend celkem špatný, tak snad to týden spraví:slight_smile:
13. říj 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tigr212
Já jsem z jihu,a mě nic nepřišlo,tak jsme ani na vitaní občanků ani nebyli... :frowning2:
Příště se musíme poptat,mě tady holky říkali,že někdy jim řekla dr.,ale někdy se byli zeptat na úřadě...
13. říj 2008 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte...

myslim, ze na jihu to funguje tak, ze sa tam treba ist nahlasit...aspon tak nejako to tu niekto pisal (ale bolo to uz skor)..my sme este na vitani neboli...musim zistit ako to tu chodi a potom zajdeme :wink:

dnes som bola s Laurou na ockovani...dostala hned 3 davky... Hexa, Prevenara a este jednu proti meningitide B...a aby toho nebolo malo, tak mi volali zo skoli, ze Stefi boli ucho, tak som musela k lekarke aj s nou...
13. říj 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky potřebuju radu pro kamarádku, bydlí v Ostravě-Porubě, kde si má žádat o porodné a přídavky na dítě?
13. říj 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik já jsem z poruby ale jelikož mám trvalé bydliště v Ostravě Michalkovicích tak já musíš žádat na uřadě naproti albertu u zastávky hotelový dům jindřich tam je uřad práce i socialka.
Pro ty co bydlí v porubě tak myslím že někde u bejvalého telekomu holky ti poradí :wink:
13. říj 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte no tak my si byli zažádat na úřadě že chcem jít na vítání a pak nám přišla pozvánka domů na kdy jsme pozvání kdysi to prý chodilo automaticky ale ted už pokud chcete být uvítání si to musíte vyřídit sami stačí i telefonicky se objednat jsem slyšela my tam byli osobně a bylo to moc hezké :wink:
13. říj 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám taky nic ohledně vítání občánků nepřišlo a protože jsme na to spolíhaly tak jsme nebyly :confounded: kdysi to chodilo automaticky teď už je prý hodně dětí tak se jim to neoplatí rozesílat :wink:
13. říj 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
smardik poruba spadá co se týče porodného pod mariánky na ulici Hudební je lékárna a vedle ní socka tak tam je to zašité, abych byla přesná ulice Přemyslovců v mariánkách a kolmo na ni je ta hudební nebo ještě blizoučko je kostel :wink:
13. říj 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky už jsem tady dlouho nebyla .Malý se už začal plazit a tak mám doma trochu bojové podmínky tak nemám ani moc času sedět u počítače.A taky bych chtěla popřářát žofinečce k narození Elišky.Ať se holkám dobře daří a ať jsou co nejdříve spolu všichni doma.GRATULUJI :slight_smile: . :wink:
13. říj 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj majo já jsem pozvání na vítání občánku dostala.Ale musíte chvilku vydržet ono to nechodí to dvou měsícu ,ale lepší je se informovat.
13. říj 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
win v Porubě to dostaly asi všichni,ale tady v Hrabůvce to nechodí,nepřišlo to mě ani segře ani kámoškám a pak nám od bratrance manželka řekla že jsme tam měly jít samy,že oni to neposílají :unamused: tak jsme se trochu vydupaly :slight_smile:
14. říj 2008 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda :slight_smile: kde jste? Kočarkujete? :grinning: Je krásně tak užívejte. :wink:
14. říj 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme byly teď venku s Mončou a už spinkáme :slight_smile: no spinká jen jedna Mařenka ta druhá dělá oběd :grinning:
14. říj 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Máji,ted jsem dávala malého spát,protože jsme drbnili se starší paní venku,naproti totiž včera v noci vykradli byt,hned dole jak jsou nízko ty okna :angry:
A já včera kolem 6 tam viděla kluka,který tam šmejdil okolo a dělal,že něco hledá jen by mě nenapadlo,že to je budoucí zloděj tak jsem šla od okna pryč :confounded:
A napadlo mě jestli to není ten sám,co nám vykradl auto,protože to byl vysoký hubený synek,měl tak 2 m a tolik jich tu zase nechodí....
No jsem už nas.....co to tu chodí za špíny a kradou,vyčihnou si vždycky kořist,měli by to tady víc hlídat :confused:
14. říj 2008 ve 14:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...

monika - nam pred 2 mesiacmi vykradali auto pravidelne kazdy tyzden..zaujimave je , ze zobrali iba bonbonky alebo zvykacky...az ked nam ho vykradli naposledy, tak vzali i CD. tak sa David nastval a dali sme na auto alarm :grinning: :grinning: a od vtedy mame pokoj...

Maji, kam chodite vonku? ze by som niekedy zasla s vami :wink:
14. říj 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek