• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
ahojky lidičky, dneska sem byla zase ve škole a mazec. předmět: daně. pán to přednášel super, ale samotné to téma.... a test z něj na 50otázek-tak to bude sranda:frowning2: jinak furt kutím nad tématem do bakalářky, mám dva favority a ne a ne si vybrat:frowning2: co vy nového? jo, málem bych zapoměla-v tesku sou slevy na dětské oblečky, např.pův.cena 250 a ted 80,- a je tam toho dost. tak jděte juknout:slight_smile:))))
14. říj 2008 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, gratuluji Žofince k holčičce, je krásná :grinning:

Já nestíhám, tak tu ani nejsem, pápá.
14. říj 2008 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Den - som dnes kupila Stefi tricko v tescu tiez zlava z 250 na 75... :wink:
14. říj 2008 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda tak už jsme doma a malá je užásná a hodňoučká :slight_smile: Přidala jsem fotenky z porodnice. Zrovna spinkáme, tak mám chvilinku :wink:
14. říj 2008 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Zofi - krasne fotecky :dizzy_face: to si si robila sama ?
14. říj 2008 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj. Dneska byl zase vydařený den bylo krásně :wink: :slight_smile:
Žofí ahoj vítam tě doma. Malá je opravdu krásná taková dopečená :dizzy_face: :dizzy_face:
14. říj 2008 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
zofi mala je kuzelna
14. říj 2008 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Bian a Žofi máte krásné a kouzelné dětičky :wink:
14. říj 2008 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
kykynka dakujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. říj 2008 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Radu ne to dělala tchýně :wink:
14. říj 2008 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky a napište jak probíhal porod atd... Jsme zvědavé - chce to slohovku :wink: Jinak krásné fotečky, miminka jsou roztomilé!!!!
14. říj 2008 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
zany1 mne to tri dni vyvolavali a prisli iba brutalne kontrakcie a nakoniec som sla cisarskym
14. říj 2008 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Bian, tak to nemáš moc dobré vzpomínky co? A jakto že jsi šla nakonec císařem??? Nějaké komplikace?
14. říj 2008 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
zany mna poslal moj dr s poradne koli ozvam a tam si ma hned nechali koli tlaku :angry: lezala som tam jak pecka 3 dni a potom ze porod vyvolaju.To zacal des.
14. říj 2008 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Radu my chodíme všude možně dneska jsme byly s Mončou jak je za hotelákem na Hlubině ta hokejka tak tam jsou lavičky a takové hřišťátko :slight_smile:
14. říj 2008 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
já první porod měla děs ale druhý balada 3h a neměla jsem co dělat a po porodě jsem všem volala místo abych odpočívala prostě mi bylo fajn :grinning:
14. říj 2008 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Maji - to ihrisko je super...uz som tam bola so Stefi
14. říj 2008 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
zany: tak já měla porod úžasný. Mám docela hezkou historku. V pátek jsem byla ještě ve škole a pak nakoupit v Tescu a už mi nebylo dobře a o půl 11 mi odtekla voda. No tak jsme jeli a už si mě tam nechali a Davču jsme poslali ještě domů a sobotu ráno už začaly ty pravé kontrakce, ale žádná hrůza to nebyla. Původně jsem chtěla epidurál a nakonec jsem ho nechtěla a zvládla to bez něho. :grinning: :wink:
14. říj 2008 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
žofi krásné fotečky :wink: bian já to měla s porodem podobné mě si tam nechali kvůli kontrakcím ležela jsem tam tři dny pak že půjdu domů a na ultrazvuku že mi to vyvolají a začal boj :frowning2: a po 37 hodinách císař protože malá prostě nešla vytlačit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2008 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
zany - mne odtiekla voda o 19:30 a kontrakcie ziadne. nechali si ma tam aj Davidom (sa divim, ze ho neposlali domov) . kedze som prenasala, tak mi na druhy den rano zacali vyvolavat porod...nejak sa nedarilo, lebo kontrakcie mi zacali az okolo 18.00...rodila som s epiduralom a mam pocit, ze mi ten porod urychlil..no a o 20:01 sa narodila Laura. takze som si tam polezala den
14. říj 2008 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
no já jsem to měla docela rychlovku. Mě nic nevyvolávali. Šlo to samo jako pomásle :grinning:
14. říj 2008 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
radu tak to můžem jít někdy spolu :slight_smile:
zofi ty se máš tak takový porod ti můžu jen závidět :wink: a samozřejmě přát!
14. říj 2008 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Raduš my tam ten alarm máme,ale jen jak vypáčí zámek,rozbil okno tak to nehoukalo.
Byli jsme se ptát a poku rozbije okno,tak na to není žádný alarm krom toho,že když Ti někdo sáhne na auto,tak příjde na telefon zpráva,nebo začně vyzvánět a to stojí okolo 8000. :unamused:
14. říj 2008 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hojte kde ste?
je tam sice divno ale teplo tak asi lítáte po venku že?
15. říj 2008 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj. :slight_smile:
Lucenku dneska jsem tebe a Jířku viděla v tescu. Zrovna jsem zajížděla do podzemních garaží. Jířka to byla určitě ale tebou si nejsem jistá. Myslím že jste tam byli jen s kočarkama, Ondraška jsem neregistrovala.

V pondělí jsem zase pro změnu potkala Lucíkpetik ve Futuru. :wink:
Lítám už od pondělka po Ostravě a hledám nějaké boty. :angry: Všude to mají jen po jednom kuse a v mé velikosti je to pryč. (37) :grinning:
15. říj 2008 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zanet správně s jířou a s kočárkama Ondrášek byl ve školce :slight_smile:
15. říj 2008 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem se nemylíla... :slight_smile: první jsem zahlídla tebe stala jsi tam sama se dvěma kočarkama a Jířka od někud dobíhala :grinning: . Kdybych nebyla už u prostřed schodů tak na vás zavolám :wink:
15. říj 2008 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo jířa fičela pro razítko na paragon :grinning:
15. říj 2008 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé tak blízko jsme sobě byli Zanetko :wink: to by normálne stálo za to vyjit zpátky do schodůů ráda bych te zase videla a luci urcite taky.

Jinak cáu matky, nejak Vás zanedbávám. Omluvte me prosím,

Jiank na Vás vsechny myslim. tak zatím pááá :grinning:
15. říj 2008 v 18:15  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Nooooo kdyby to byly schody ty by jsem vyšla ale vono to semnou ujíždělo :grinning: :grinning: :grinning: a za mnou hafo lidí. :wink:
15. říj 2008 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek