• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
autor
zanet tos měly zas vyjet hore jak jsi dojela dole :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. říj 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte jééé jsem tu dneska prvnííí :slight_smile: no snad ne i poslední :grinning:
16. říj 2008 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím, tak dneska to moc na teplo venku nevypadá:frowning2:(((((((( dneska jedu něco do teska vyzvednout tak juknu znova na oblečky, možná něco padne do oka:slight_smile:
16. říj 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak dneska jdeme poprvé k dr. s Eli tak jsem zvědavá. Holky mám na vás dotaz. Jak je to s pojišťovnou malé? Já mám jinou než manžel a včera když šel manža pro rodný list, tak mu řekli že si mám vyzvednout kartičku na své pojišťovně. Jenomže já ji chci nahlásit na tu jeho pojišťovnu. :wink: Dík za odpověď.

Leni: nebudeš poslední neboj :grinning: já už jsem taky vzhůru :grinning:
16. říj 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi, myslím, že malá bude v pojišťovně u které je matka.... Ale po třech měsících jí můžeš přeregistrovat.
16. říj 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky!!! Nějak poslední dobou nestíhám psát, ale čtu vás pravidelně. Jsem nějaká unavená, k tomu ty těhu nevolnosti a pak běhání po doktorech Včera jsem opět byla u své obvodní na přeměření tlaku. Čekala jsem tam od půl deváté do desíti, přeměřila mi tlak - 130/80 (což je teda v pořádku) a pak mi vypsala žádanku na vyšetření do kardiologické ambulance. Tam mě objednali na úterý na sedmou ranní (jsem zvědavá jak vstanu ). Po vyšetření pak zase musím ke své obvodní a na 10:45 jsem objednaná do poradny. Tak jsem zvědavá jak to ten den budu stíhat.... Protože obvodní mám 25minut cesty autobusem - na NH-čko. Takže to cestování mě fakt ubíjí. Auto nemáme a tak se musím spoléhat na MHD. Jenže měnit jí nechci!!!
Míša pořád rýmuje, už mi je jí chudáka fakt líto, pořád má snopel u nosu.
16. říj 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky :slight_smile:
zofi to nejde já jsem taky chtěla aby Mařenka byla u pojišťovny jako manža,ale musí být tam kde jsi ty,ale já jsem potom sebe i malou nahlásila na pojišťovnu od manži tak jsme tam všichni tři :wink: ale jen on a malá to nejde!
16. říj 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany dík. zany neboj to zvládneš. hlavně buď v klidu ať máš hodné dítko :grinning:
16. říj 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko....
Zofi - mimco je automaticky prihlasene do rovnakej poistovne ako matka - na poistovni mi vraveli ze vraj preto, aby sa im vratili naklady za porod. po 3 mesiacoch mozes mimco prepoistit niekam inam
16. říj 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
taky bydlím v Ostravě, Hrabůvce, ale ne moc dlouho, nikoho tu neznám s momentálně začínám shánět info o nějakých dobrých pediatrech poblíž? Kam chodíte s malýma vy? Jste spokojené?
16. říj 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kapucinka. Tak já nejsem z Hrabůvky, ale jsou tu maminy které jsou z hrabůvky, ale te¨´d si nevzpomenu kdo. Mám takový pocit že Maja a ještě někdo, tak by ti mohli poradit. :grinning: :wink:
16. říj 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, dneska sme zase byly v tesku a zase utrácely. sadu za 85 a zahradníčky s tričkem za 120, nebo tak nějak. ale mají tam myslím nové-co tam minule neměli. zofi-to jak psaly holky je fakt. dítě je autom.nahlášeno, kde ty. já si ted budu pročítat výhody a nevýhody těch poj. a možná malou přehlásim.
16. říj 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kapucinko
Já jsem z Hrabůvky a s malým chodím do polikliniky k Vepřkové a jsem celkem spokojená,ale určitě je lepší Michalská,ta je víc komunikativější a víc Ti mimi prohlídne,kdybych to věděla tak bych šla hned tam.Ale ta moje je taky dobrá,zatím si nestěžuju...
16. říj 2008 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aho Moniko, díky za tip. A ta Michalská je taky na Poliklinice?
16. říj 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky :slight_smile:
16. říj 2008 v 15:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau já chodím k Andielové na Polikliniku v Hrabůvce, je dobrá :slight_smile:
16. říj 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo už jsem to taky zjistila, že to tak je. :grinning:
16. říj 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
kapucinko tak já chodím taky na polikliniku ale ke kratochvílové ale dlouho tam nebude půjde už do důchodu ale nová náhrada vypadá nadějně jinak na michalskou nemám odbré zkušenosti :frowning2: ale jak píše maja Andielová je sympatická a hodná měli jsme u ní zástupy a super a kámoška je u ní a je moc spokojená :wink:
jinak Deny taky jsme byli dneska koukat po tescu ale nenakupovali jsme :frowning2: budem nakupovat až příští týden bude výplata i mateřská tak se bude utrácet :grinning: už se na to moc těším :grinning:
16. říj 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já už vyflundrovala obě mateřiny hrůza
16. říj 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leninnek,
To se tedy divím,protože Michalskou si vychvalovali všechny známé a sousedky co tam mají děti,já byla v tu dobu už u jiné,takže jsem tomu tak nevěnovala pozornost a pak jak měla zástup,protože ta naše byla na dovolené,tak se mi všechny ty řeči od známích potvrdili a opravdu byla supér,lepší jak naše a není tomu dlouho nedávno,uvažovali jsme,že k ní přejdem,sestřičku potkávám skoro denně a je to strašně sympatická ženká,ale strašně :slight_smile: Každý má jiné zkušenosti :wink:
16. říj 2008 ve 22:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
Každý má jiné zkušenosti to si nevybereš někdo nadává na Andielovou někdo ne tak samo na tu tvoji doktorku Moni,já třeba taky někdy kvetu z Andielky :slight_smile: ,ale zase je hodná a příjemná a sestřička je taky super takže se to nějak vykompenzuje :grinning:
17. říj 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...

kapucinka - ja chodim na Dvouletky k dr.Chalupove....a je super :wink:
17. říj 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Máji
Jj,každý má svůj názor,ale já k Michalské nechodím,to není moje dr.my chodíme jinam :slight_smile:
Tak se měj fičím na poštu,pááá
17. říj 2008 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, díky za tipy. Tak snad některá bude brát. Nevíte kdy je vhodné to začít zařizovat?
17. říj 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jen naskok.
Máji, ta kombinézka je vážně super, už mi ji chtěla kámoška vzít :grinning:
17. říj 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapucinko asi těsne před porodem...jak jsem porodila tak malý ještě žádnou dr.neměl a v nemocnici po nás chtěli jméno dr malýho.Tak ten můj musel na polikliniku a sehnat nějakou dr.tak at se pak nehoníte tak asi před porodem,nevím,my jsme to měli tak :wink:
17. říj 2008 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte no já měla doktorku vyřízenou nějak v osmém měsící a mě by taky nenapadlo jít to vyřizovat ale můj gyndař mi řekl že si mám jít vyřídit dětskou lékařku že musím mít v průkazce razítko její taky razítko zubaře a obvodáka ale k obvodákovi jsem nešla :slight_smile: tam se mi nechtěloa u zubaře jsem byla tak v pátek jsem chytla zánět no ale fakt že mi to doktor řekl jinak bysme taky museli shánět narychlo protože to v porodnici chtěli.
A co jinak děláte?asi jste někde venku co taky se chystám ale až ve tři ach jo kdyby tam nefoukal ten vítr tak je suprově :unamused:
17. říj 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni po tobě to v porubě chtěli? mi sestra řekla, že to nevadí, jen to pak mám kdyžtak nahlásit, že to není tak že MUSIŠ, ale je to lepší. já to zařizovat nemusela, máme známou dr.-dospělou a ta dohodila známou dětskou. takže o starost méně:slight_smile: co jinak jak se máte, venku to pěkně fučí,jezdila sem tak ať to niky nefouká do kočáru, ale ani tak sem to 100%nevychytala:frowning2:
17. říj 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak po nás to chtěly v Porubě a my taky neměly tak jsem poslal segru,a u zubaře jsem nebyla a nic se nestalo :slight_smile:
honzul to jsem moooc ráda že se líbí a hlůavně že je k užitku :wink:
17. říj 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek