• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
kde jste kdo? co děláte při pátku? teda tady je v poslední době nějak mrtvo :frowning2: ta moje protivka měla dneska nějaký spavý den normálně mi spí celou noc uz pravidelne chodí spát v sedm a vstává o půl sedmé a dneska k tomu všemu spala od dvanácti do tří a pak od čtyř do šesti najedla se a od sedmi zase spinká :confused: no venku byla dneska kosa měla jsem sto chutí zalézt si k malé do kočárku :grinning: měla tam krásně teploučko :grinning:
17. říj 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj po velmi dlouhé době prvníííí..Hurááá

krásné ráno :grinning:
18. říj 2008 v 09:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jak tak koumám tak je tady pěkně mrtvo :frowning2: .Jásjem tady taky dlouho nebyla.Ahoj georino koukám první ráno,ale taky i odpoledne.No asi holky šly všechny volit že tady nikdo není :astonished: .No kounu tady ještě večer snat tady někdo bude tak zatím páček :wink:
18. říj 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo každý den nemůže být posvícení asi jsou všichni v cirkuse viděla jsem dva v ostravě jeden v porubě a druhý v mariánkách
18. říj 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky, tak jaký byl dnešní den? :slight_smile:
18. říj 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
faj a co ty a eli? já v této době neměla čas na nic ani na sebe furt jsem byla u cicku spí ti dobřw mezi kojením????
18. říj 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: .Tak koukám že jsem tady dneska první.Tak přejí všem prožití krásného dne. :slight_smile: Oběd už mám nachystaný malý spinká a starší někde líta venku tak mám chvilku čas pro sebe.To je úžasné :grinning: .
Taky jsem si všimla že tady jsou dva cirkusy.To já nemusím platit za cirkus drahé peníze mám jeden doma :grinning:
19. říj 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: jo spí mi až moc dobře. KOjím tak co 3-4 hoďky :grinning:
Ahojky maminy. :grinning:
19. říj 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi tak to máš super. nikuš tak taky spinkala,teď někdy taky,ale už jen někdy:slight_smile: jak jedu třebovicema, tak vždycky koukám,zda vás někde neuvidím, ale zatím nic:frowning2:( tak snad někdy:slight_smile: jo, upozornění-sice se spožděním, pokud máte chvilku zajedte do OP prostejov v tesku(poruba), mají tam výprodej a na všechno 80%sleva. už to mají probrané, ale richle a pánské obleky bez problémů. např. já si koupila rifle, pův.cena 1100něco, potom je slevnili na +-800,potom kolem 500 a ztoho 80% dolů, tak mám rifle za 86,- brácha si tam koupil dva obleky a mamce sako dohromady za 1800,- mají to tam mít do 25.10., ale pokud tam chcete jít, tak čím dříve tím lépe :wink:
19. říj 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak vyrazíme zítra do tesca,dneska jsem byla v Makru,ale skoro nic tam nebylo,myslím s oblečení.
Denber-asi jsme spolu mluvily na masáži kojenců a než mi došlo ,že se známe s MK tak,už jsi byla pryč. Tak snad se uvidíme příště. :slight_smile:
19. říj 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :wink:
Tak my byli na chatě zase bylo jak jinak než výborně :grinning: . Hřiby plné koše :wink:
19. říj 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky hoky tak vám všem přejí hezké ráno a dneska to vypadá že odpoledne bude venku krásně :slight_smile: .Tak půjdu na procházku s dětma.Musíme využít už každý krásný den dokud se dá venku vydržet :grinning: .denber, chtěla jsem se zeptat do kolika měsícu se provádí masáž miminka.Vím že je to tam rozděleno na sedící a nesadící.Malý má 8 měsícu a nevydrží moc dlouho sedět.Tak teď uvažuji do které skupiny bych se měla objedbat.Taky by jsem to chtěla skusit. :slight_smile:
20. říj 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
win já se objednala na masáže do krtečka a paní nic o skupině neříkala asi to rozdělí až tam dojdeš a uvidí :wink:
20. říj 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak díky za informaci , taky se tam chci objednat.A skusit to jak se to budemalému líbit. :slight_smile:
20. říj 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem se chtělazeptat jestli se tam musí něco na ty masáže nosit.Myslím nějaké olejíček atd.Díky
20. říj 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to nevím mě nic neříkala paní ale beru podložku deku a olejíček pro jistotu :wink:
20. říj 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak díky za radu.Jakse tam budu objednívat tak se raději zeptátm. :sweat_smile:
20. říj 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
do masáží budete potř. jednorázovou přeb.podložku a olejíček-můžete/nemusíte-dají vám tam. jinak zatím tam nejstarší bylo myslím 5m. na sed/nesed. se to dělí utoho cvičení, ale tam nechodíme.sme na to ještě moc špunti, neníto norm.cvičení, ale říkanky apod. alespon sem to tak pochopila. luci tak to se tam uvidíme:slight_smile: :wink: :slight_smile:
20. říj 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
na ty masáže si vemte podložku a olejíček,já jsem ho neměla,ale paní nám dala erární olejíčky
20. říj 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak díky za radu my se na to vybavíme. :slight_smile:
20. říj 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata :slight_smile: já mám dneska klídek byla jsem na nehtách,tchýně hlídá malou nějak se jim nechce domů tak čekám aspoň se můžu v klidu dívat na telku,ale po pravdě mě už to začíná sr... :frowning2: už je mi smutno docela :wink: Dneska jsem byla poprvé pod barákem na nehty a slečna je moc šikovná je to krásné,v sobotu mám sraz ze základky po 11 letech tak ať vypadám :slight_smile: ,říkala že bude mít reklamu na nehty zdarma pro nevěsty ,škoda že už jsem vdaná :slight_smile: kdybych se vdávala tak by se mi líbilo kdyby mi někdo udělal nehtíky grátis,taky tam prodává krásné snubáky další škoda že už jsem vdaná :grinning:
Příští sobotu mám v plánu jít z malou zase na bazén,moc se jít o líbí rty měla jako borůvky a třepala se,ale když ji manža řekl jestli chce už jít tak "neeee plavat tatí" :grinning:
20. říj 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj majo taky bych si dala líbit takové hýčkaní .Tak to abych se vdávala a měla nehty grátis :grinning: .No snad se to někdy podaří.Můj přítel se totiž nechce ženit tak snad změní někdy názor :unamused: .Tak se zatím mějte pa pa pa :slight_smile:
20. říj 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki holky! odkdy se může na ty masáže kojenců? :slight_smile:
20. říj 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
win dočkej času třeba se rozmyslí a když ne tak je to jedno jestli vam to klape nebo ne tak to bude stejné z papírem i bez :slight_smile: já se vdávala jen pro to abysme se jmenovaly všichni stejně :wink:
20. říj 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a z lásky samozřejmě :grinning:
20. říj 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zofi asi až bude kojenec eli je novorozenec já osobně bych s tak malým mimčem do kolektivu mimin nešla počkala bych až bude mí 6-7 týdnů :wink: toť můj názor
20. říj 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, myslím že lucenek má recht, novorozenec je myslím prvních 21dní, potom už jen kojenec, ale i tak počkej po tom šestinedělí, to ti uteče jak voda a pro Eli to bude myslím lepší. :wink:
20. říj 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
novoš je 30 dní kalendářní měsíc.... :wink:
20. říj 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj majo no my, když se bude brát tak jenom kvůli společnému příjmění.Děti mají příjmení po tatínkovi.A malá se začíná ptát proč se jinak jmenuji než zbytek rodiny.A samozřejmě taky to bude z lásky.ALe tohle nějak neřeším papír mi nezajistí šťastný rodinný život. :slight_smile: .Tak přeji všem dobrou noc. :wink:
21. říj 2008 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hlky přeji všm krásné ráno :slight_smile: .Koukám že jsem tady byla poslední a jsm tady i první.Dneska jsem nemusela odvádět malou do školky .Aspoň nemusím do té zimy :grinning: brrrrrrrrrrrr.
21. říj 2008 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek