• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahoj...hezký den přeji. Dneska bude zase krásně, asi už poslední hezký den tak užívejte :wink:
21. říj 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já si to myslela, ale nebyla jsem si jistá. Já jsem ráda že pomalu nikam nemusím. Jsem pořád ještě unavená :grinning:
JInak přeji krásné dobré ráno :wink:
21. říj 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tohle bych chtěla zkusit :wink: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=17853
Zkoušela to nějaká z vás? Vypadá to krasně :slight_smile: :slight_smile:
21. říj 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
to pletení z papíru je krásné,ale já jsem to nezkoušela,obávám se,že nemám dost trpělivosti.Dost holek na MMB se tím baví,je to nádhera a vůbec to není poznat,že je to papír.
Žany-vyzkoušej a pak napiš jak to šlo :slight_smile:
21. říj 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, Žany, ja pletiem z papiera :wink:
21. říj 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to tady nedávno dávala Zany že prý to dělá ona je to moc krásné,já bych to taky chtěla takže jestli mi to některá uděláte nějaké košíčky budu moooc ráda :grinning: samozřejmě to nechci zadarmo :wink:
21. říj 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja prave opletavam vsetky kvetinace, ktore mam doma :grinning: :grinning: a chystam sa na repraky ( uz su trochu stare, tak uvidim, co z tžoho vznikne
21. říj 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
radu tak jak se přestěhuju tak si koupím květinky nějaké palmy a u tebe si obědnám oplétání :grinning: a nějaké košíčky když ti to nebude vadit
21. říj 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radu...no já pravě potřebuji radu. Dneska jsem to zkoušela a nějak se mi nevedlo. :grinning: :grinning: :grinning: Zkoušela jsem oplest vázu ale ten začatek mi vubec nešel nevím jak to mam utahnout. Prostě se mi to vždycky rozjelo :sweat_smile: :sweat_smile: uvidím jak dlouho budu mít tu trpělivost :wink:
No nic jdu do sprchy a koukat na zahradu. pa
21. říj 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já pletu z papíru ve velkém. Moc mě to baví a tak když nemám večer co dělat, tak u telky vytvářím košíčky..... Jen mě nebaví dělat ty ruličky - k tomu než se dokopu - to dost trvá! Ale je to fakt jediná věc, která mě chytla a zůstala. Jinak mě vždy něco baví chvilinku. Zanetko, na začátku to musíš dobře slepit a pak když to drží, tak se nemá co rozjet..... Jinak já dnes byla v poradně, miminko poporostlo, máme další fotečku, byla jsem poslána na odběry krve - ufff, zase tolik zkumavek, ale sestra tam byla moc šikovná, trefila se do žíly napoprvé (což u mě je někdy problém)..... A už mám těhotenskou průkazku. Jsem cca v 9. týdnu a termín mám podle pm 23.5. Jinak na kardiologii mi naměřili trošku vyšší tlak a tak už jsem nafasovala léky. Hned jsem si jeden vzala a v poradně mi po něm naměřili 140/70 :grinning: Tak snad to teď bude v pohodě. Jinak v listopadu jdu na UTZ srdce a taky budu mít na sobě ten 24-hodinový tlakoměr - no tak to už se fakt těším .
No to lítání po doktorech mě fakt ubíjí!!!! Představa co mám ještě před sebou, všude po mě chtějí těch 30,- No ale zase na druhou stranu budu znát můj zdravotní stav
21. říj 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji, zkus se na košíčky vrhnout sama. Fakt to je jednoduché, taky jsem si říkala, že to nezvládnu a ono to šlo!!! A byla jsem moc nadšená jak ty košíčky nádherně vypadají!
21. říj 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky kde je ten krteček chodím po parku jak debil a nic :frowning2:
21. říj 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci je to v budově MŠ Slavíkova. Je to nad kurtama :slight_smile: :wink:
21. říj 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy pletete z paíru a já se zase bavila drátkováním :grinning:
21. říj 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kterýma? tam ty schované a to projedu těma kurtama nebo jak se tam dostanu???
21. říj 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky Luci když chodíš na procházku s Georgi trochu usměvu vypdala jsi jak bys byla venku za trest.Viděla jsem vás u vozovny ty s malou a gor s malým v kočárku měla něco přehozené přes boudu asi nějaou bundu či co.Já jela z nemocnice domů jo no já se Interny nezbavím i když jsem po tom žlučníku bééééééééééééééééééééééé :frowning2:
21. říj 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dostala jsem algifen kapky kvůli bolestem ležela jsem tam hodinu na kapakách no sranda :cry:
21. říj 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kyky chtěla bych vidět tebe když ti pere oskar do očí :grinning: :grinning: :grinning:
to měla jířa vestu bylo horko :wink:
21. říj 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci měla jsi se usmívat happy oskar... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já sem se tak narodila.... :grinning: někdy hážu nevědomky ksichty k po.rání :grinning: :grinning:
21. říj 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se smát už nemohu dnes mi sklesl kohoutek když jsem měla zase ty děsné bolesti. :confounded:
21. říj 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci musíš jít vrchem nad kurtama a ne spodem. Je tam školka tak tam :slight_smile:
21. říj 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kyky dietu držíš? tož holka musíš vydržet už to nebude jako se žlučníkem :confounded:
zofi no stejně sem truba zkusím se tam zítra projít vrchem jakoby nad parkem???,
21. říj 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Všechny moc zdravím :slight_smile: zase jsem tu dlouho nebyla, no klasika, prostě nestíhám. Dokud je hezky jsme pořád někde venku.

lucenek - ke Krtečkovi se dostaneš i takto: dojdi k Avízu a vedle Avíza vede chodník směrem dolů podél škvárového fotbalového hřiště, po tom chodníku dojdi až na konec a po levé straně budeš mít školku=krtek :wink:
21. říj 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem na to pletení z papíru, je to moc hezké! Obdivuji všechny, které si na to udělají čas, já jsem nestíhačka nemožná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
raji díkec :wink:
21. říj 2008 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.... :slight_smile:
22. říj 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau žany
dneska je krásně pár posledních slunečných dní
22. říj 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já pořád nestíhám. Asi to už jiné nebude :unamused: , lidi nedají pokoj.
Kyky, nepoddávej se tomu :wink: , vím že to občas bolí, ale neboj, zvykneš si.
Já už jsem si za ta léta taky zvykla. Sice ne žlučník, ale něco jiného,taky je to nepříjemný,ale člověk se s tím musí sžít.
Tak já zase letím.
22. říj 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky mě někdy zůstavá rozum stát :angry: . Četla jsem tu diskusi "beruška21" ale co dokažou udělat maminy , holky a dospělé ženy :astonished: :astonished: :astonished: to my prostě rozum nebere :cry: .
Té holčiny mi je líto co se jí stalo, nedávno jsem se i dívala na její album a říkala sem si že zase bude jedna maminka šťastná..... :cry: :cry: :cry: Ale kdybych měla byt v její kuží a číst si někdy diskusi co kdo napsal tak by mě to moc bolelo. Nemyslím si že se sem někdy na tyhlé stranky vrátí.
Jaký na to máte názor vy.....chtěly by jste o sobě číst ať už dobré nebo špatné řadky? :frowning2:
A taky nechápu že to admini nesmažou. :confused:
22. říj 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek