Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
georgine
16. srp 2008
to je od vás moc pekne i kdyz jsem to neslysela, ale to nevadi.. stejne tu bulím jak želva...už se moc tesím
lucenekautor
16. srp 2008
jiřííku nebuuul 🙂
mmt sáruš se budí
lucenekautor
16. srp 2008
počkej až zakalíme na stodolní 😃
honzulda
16. srp 2008
Jiři a jak se Ti líbil kočárek? A jak jsem na Tebe čučela? no to bych chtěla vidět,chichi.
Kyky, hezky si to užij, i když už asi užíváš 😃 😃
honzulda
16. srp 2008
Jiři a kdy jsi měla narozky? Teď někdy? To by nás bylo v srpnu hodně 😉
georgine
16. srp 2008
ty taky honzuldo?? já mela 13.tého... líbil se mi, vypda neobvykle. nikde jsem ho nevidela.. proc uz nemás to janečko??
honzulda
16. srp 2008
Mám janéčko, ale to byla první jízda teréňákem , kupovali jsme ho na zimu a teď na dovču, jedeme do lesů a do strání, tak tam by carrera teda nehrozila.
Kyky se nelíbil 😞 , byla jsem smutná.
Ale mi ho milujeme 😃 😃
Paní mi totiž říkala, že kdybychom na kočárku něco našli , tak že by nám ho vzala zpátky a vrátila prašulky, tak jsme ho museli vyzkoušet.
Už mám na něj i na doma návleky a nový nánožník s nápisem krejcovstvi gabriela

Já mám 26.8. 😃 😃
honzulda
16. srp 2008
fuj, mělo tam být "my"
georgine
16. srp 2008
jw hezký... neni na nem nic patného, jenom me zejimalo na co tolik kočárku.. hlavne at dobre slouzí.. krejcovství gabriela-- to je tcuj kšeft.. más dílnu, nebo sijes jenom doma.. Zní to dobře 😃
honzulda
16. srp 2008
já jsem měla drivera , toho jsem prodala,byl moc široký a nevlezl se tchyni do výtahu.
Carrera jsou spíše golfky, v terénu se s nimi nejezdí moc dobře a na zimu bych tam nestrčila fusak. Jinak je fajn.
Joggster vyhrál nade všemi, vypadá, že je obrovský, ale má jen 60cm, takže do výtahu k tchyni vleze suprově a přitom je obrovský prostor pro dítě, ložná plocha je 100cm a šířka 39cm. Má velká kola, takže na terén.
Už mám doma jen tyto dva, vlastně ještě neonato, ale ten prodávám, už Honzík nechce být ve vajíčku, zatím je na balkoně.

Krejčovství je můj kšeft 😃 😃 , ale končím se zakázkou, je to vyčerpávající, tak jen známým, ale chci šít vložky do kočárků , sluneční clony atd.
honzulda
16. srp 2008
A šiju doma, je to děs, všude nitě a musím si dávat bacha na špendlíky
honzulda
16. srp 2008
Jé, to vám musím napsat : dneska manžel Honzíkovi vyndal z pusinky asi 30cm nit s nějakým chuchvalcem na konci a to si dávám fakt pozor, no on těmi svými prstíčky slídí všude. ještěže to nespolkl, to bysme pak asi divili 😉
honzulda
16. srp 2008
Koukám, že si tu povídám sama se sebou 😞
kykynka
16. srp 2008
Hojte holky jsem happy pořádně jsem si to užila kdy zakalíme společně devuchy jedny jsem rozjetá ještě bych pařila ale dnes musím chystat chlebíčky a vše okolo dojde tchýně a naši a budeme oslavovat mojich slabých 22 let...
😃 😃 😃 😃 😃
zofinecka1
17. srp 2008
kyky tak to jsi mladší než jáááááááááááááááááááá :-o teda teda. Holky já teda v srpnu nemám narozky,ale manža jo 😃
georgine
17. srp 2008
kyky gratulace - pokud jsem jeste negratulovala...

jinak krásné ránko kočky
zofinecka1
17. srp 2008
je já zapomněla :-x Tak všechno nej nej nej kyky a hlavně ať manža nezlobí 😉 🙂 :-N
kykynka
17. srp 2008
Holčiny děkuji moooc jsem od 6h na nohách a chystám a chystám.... ]-(
zofinecka1
17. srp 2008
tak chystej, já denska nemusím x-)
lucenekautor
17. srp 2008
teda to je věk, gratuluju kyky...
já sem tu snafd stará paka se 27 na krku že???? 😃
kykynka
17. srp 2008
holky já si připadám na vííííc 😃 😃 😃
raduska2006
17. srp 2008
Ahojky..

Kyky - vsetko najlepsie k narodeninam 🙂 🙂

Luci - co som potom ja, ked mam 29 ? 😃 😃 😃
kykynka
17. srp 2008
Raduš tobě je tolik???Na to vůůůbec nevypadáš... typovala jsem ti tak 24-26 ale 29 vůbec néééé :-o
kykynka
17. srp 2008
ale nejstarší a zasloužilá maminka je tady Honzulda... Ta má myslím 26.8 35 ale nejsem si 100% jistá... 😃
zofinecka1
17. srp 2008
hele copak probíráte věk? 🙂
kykynka
17. srp 2008
žofinko asi jooooo
zofinecka1
17. srp 2008
teda tak to je věc. J8 taky nejsem zas tak stará 😃 jen 24, ale manža to už je starý chlap 😃 :-N
zofinecka1
17. srp 2008
holky co máte už větší dětičky nemáte zájem o nějaké oblečení? Jsou to spíše věci na zahradu. Dneska mi to známá doveze a já to nemám kde schovat 🙂 až to budu mít tak vám to nafotím a hodím sem albíčko. 😃
zofinecka1
17. srp 2008
jo je to prý tak na 2-3 roky,ale nevím neviděla jsem to ještě 😎 😉
welinka
17. srp 2008
No bydlim v Hermankach blizko posty, a tak v centru znate nekdo nejakoudobrou a osvedcenou detskou lekarku? diky 😉

Začni psát odpověď...

Odešli