• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
ahoj holky, omlouvám se že Vás sem lezu ... ale předpokládám, že budete mít mnohem lepší přehled než já ... kde v Ostravě jsou větší prodejny kočárků ??? Můžete mi prosím napsat kam je zajet omrknout ??? Vám jen futuru a SAM baby v Karolíně ...
22. říj 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany tak to je drsné :frowning2: :astonished: . Mě osobně by se to moc nelíbilo. Je to fakt podlé a adminy nechápu. Možná by je měl někdo na to upozornit.
veru: tak o dalších velkých opravdu nevím, ale já mám kočárek z prodejny Woko a ta má v ově hodně poboček. Jinak přes internet. jedne prodejna je ve Studénce je to Promi :slight_smile: :wink:
22. říj 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany kde jsi našla tu diskuzi?
22. říj 2008 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru - na Slezkej pod cintorinom je velkosklad Sambaby - su tam lacnejsie ceny ako predajnach :wink:
22. říj 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, veru- dost kočárku je v karolíně(bývalý UAN), potom hodně jich je v lasu-jsou tam dva dětské obchody-tak ten horní-v posledním patře. potom např. na hlavní třídě, blíže k rondlu, je relativně nový obchod. kočárky, krásné oblečky atd. zofi jak je doma s malou, co manža jako tatka-nadšení, že?
22. říj 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zanet ono v podstatě nápad byl nevinnej s nevinným úmyslem ale založila ho holčina co berušku vůbec neznala, já tam asni nepsala ale zasáhlo mě to taky už jsem si říkala že toto bych přežít nechtěla a tu pravdu slyšet vůbec ne to bych se rovnou oběsila na infuzi. A já v takových případech razím heslo: Mluviti stříbro, mlčeti zlato....
raji díkec moc díky tobě trefím a našla jsem krtečka
22. říj 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, luci o jaké berušce to mluvíte? podle toho co píšete se jedná o něco vážného. jinak kousek od krtečka stojí 58,61...a ještě něco. nejlépe je vystoupit buď u garáží-jsou tam garáže pro osobáky,ale jsou tam i garáže autobusů, anebo tu další:pustkovec. bude super když se tam potkáme :wink:
22. říj 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
den už vím kudy podél avíza a hřiště
jinak diskuze o berušce byla smazána...šlo o to že jela ve 27tt s manžou a bráchou po dálnici a smetl je kamion, manžel mrtvý na místě , brácha těžké zranění hrudníku v bezvědomí, ona přišla o miminko a dnes zemřela...
22. říj 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš- tak to je děs. chudáci a chudák celá jejich rodina. a ona začla tu diskuzy a byly na to hnusné reakce???! nechápu. je to strašné
22. říj 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak to je opravdu strašné co se stalo.Něco jsem si přečetla na internetu.Rozhodně bych nechctěla být v kůži pozůstalé rodiny. :frowning2:
Jinak přeji všem krásný večer
22. říj 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no diskuzi založila jedna kočka co ji vůbec neznala...a chtěla v dobrém vyjádřit soustrat ale pak tam psaly proč to zakládá že takhle můžem zakládát téma každou hodinu co zemže v čr jeden člověk...v podstatě jde o to že rpavdu maj tak trochu obě strany ale už je to fuk...
22. říj 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
den jdu tam 29.10 na masáže :wink:
22. říj 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdybych tě nepoznala tak mávej a hlaš se sem slepoň :grinning:
22. říj 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
den jo manža je s ní úplně hotový a ostatní taky. Dneska ji i svlékal a dával na sluníčko. :grinning: Jsem ho chtěla vyfotit ale nenenachal se. Stará se o naši Eli jak jen může. :slight_smile:
22. říj 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky....tak my jsme se pravě vratily. Byli jsme si sednout se znamýma na pivko v Kolibě. Daly jsme si bezva večeři a je mi hned líp :grinning: :grinning: .
Ta diskuse byla teda docela nechutná místama mi staly vlasy hruzou. Je mi líto jak to dopadlo ale pro tu holčinu asi dobře. Ztratila vše na čem jí zaleželo....sice její rodina to bude asi dlouho rozchazet. Když si představím že by se mohlo něco stat každemu z nas.....no fuj ani nemyslet. :cry:
Dneska bylo ještě krásně ale zítra se to má už pokazit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zanet berunka dneska zemřela taky už sjou všichni tři spolu
22. říj 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenom dobře víš co by to pro ní bylo. Ještě aby to rozchodil aspoň její bratr ať maminka nepřijde o obě svoje děti. :cry:
22. říj 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo taky bych to nechtěla přežít....
22. říj 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

lucenek - nemáš zač :wink: , jsem ráda, že jsi to našla :wink:

teď jsem koukala na Soukromé pasti a bylo to dost drsné!!! mám z toho husí kůži...brrr
22. říj 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
taky jsem se dívala na Soukr.pasti a byl to mazec,je mi z toho úplně blbě a navíc se tady dočítám,že Beruška zemřela,vůbec jsem ji neznala,ale sledovala jsem její příběh tady na Mk,tak to člověka zasáhne.
Je pravda,že pořád někdo umírá,ale,když alespon trošku o tom člověku něco víte,i když jenom z netu je to takové jiné :frowning2:
22. říj 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ,můžu se zeptat co se stalo?Myslím tu Berušku,chudáčci,to byla nějaká holčina co chodila sem na diskuse? :fearful: :frowning2:
22. říj 2008 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky nevím o co jde :confused:
22. říj 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky nevím kdo je beruška.... :confused:
22. říj 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. říj 2008 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
To mame počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím do školky a pro pečivo. Vůbec se mi tam nechce. :confounded:
23. říj 2008 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky to počasí je dneska opravdu hnusné zrovnajsem dorazila ze školky :frowning2: .Snad se to trošku spraví nemám ráda takové počasí. :wink:
23. říj 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fuj tammje kosec brutál hnus
23. říj 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ :grinning: ,zas nic nevím sem tu tak dlouho nebyla abych nic nevěděla :unamused: no nic venku máme pěkně hnusně ani se mi nic nechce,ale odpo jsem řekla mamce,že sní půjdu koupit bundu :rolling_eyes: to zas bude celý den v dupě :slight_smile:
23. říj 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to si dovedu představit .Jak já kupuju něco podobného taky nad tím zapinkám celý den.Ani nevím jak a to se snažím všechno urychlit.Na zítřek už předpovídají dobré počasí tak snad se trefí.Musíme taky chodit na procházky jinak úplně doma zarosteme nechem :grinning: :grinning: .No nic jsu něco dělat.apoň si udělám pořádek musím toho využít malejještě spinká.Tak se zatím mějte pa pa :wink:
23. říj 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
iwulík,děkuji za odkaz.
Dotedka jsem studovala jejich příspěvky,pak si našla tu berušku a koukala jsem k ní do alba a mám slzy v očích,výbavičku už tam měla nafocenou a takový osud je čekal :cry:
Je to strašné :frowning2:
Nic jdu něco dělat,mějte se páá
23. říj 2008 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek