• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Holky,ted jí čeká hrozný očekávání,když se dozví co se stalo,bude to pro ní obrovská rána,to nehorší co se člověku může stát,bude se muset stím vyrovnat,božééé bulím tady jak malá,je to hrozné,ještě když jsem koukala na ty jejich fotky jak byli štastní,fakt hrůza...Přeji všem dobro noc
24. říj 2008 ve 22:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky tak jsem si to tady pročetla všechno nějak ted není zase čas běháme s malou po venku dokud můžem nechci vidět tu zimu :frowning2:
s tou nehodou je to hrůza není co dodat vůbec si to nechci představovat :frowning2:
jinak my měli kájinku hlídanou už třikrát z toho jednou pět hodin a taky mi bylo moc smutno ale zvládli jsme to a příští měsíc poputuje kája k babičce na noc my budeme mít víkendovou návštěvu z prahy a jeden večer chcem vyrazit do ulic tak jsem zvědavá snad to nějak přežiju zatím si to neumím představit tak uvidíme :wink:
24. říj 2008 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj moniko ce se stalo ze jste vsechny takove smutne?zasvette me trosku.ziju v italii a malo kdy jsem se dostala na tyhle stranky.jinak pochazim s ostravy hrabuvky
24. říj 2008 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky potrebuji poradit mala ma 9 mes.ji vsecno ale stale chce moje mleko.bez prsa mi neusne.chci ji naucit pit mleko ale zadne nechce co mam delat
24. říj 2008 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Anico...uprav si porofil si stášně ¨dlouho těhotná :grinning:
No tož nevím ale zkus svoje odstříkat do flašky a dát jí to takto a postupně ji šidit um jako jedna dávka tvoje...pak um...jinak mě nic nenapadá, ale je super že kojíš takdlouho.
Jak je v Itálii???
25. říj 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré poledne děvčata :slight_smile:
já jsem bohužel kojila jen 6 týdnů tak neporádím,ale taky myslím že je super že porád kojíš :wink:
manža je s Máří na bazéně já uklízím a vařím a peru doufám,že večer už mi bude dobře a budu moct jít na ten třídní sraz :slight_smile: aspoň na chvilku.Ještě něco porobím a pak si půjdu lehnou k telce :slight_smile:
25. říj 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak my jsme byli na 1.plavču v delfínkovi a mocinky se nám tam líbilo
25. říj 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj tigr tak my jdem do plaváčka a sem strááášně zvedavson jak to probíhá? porferuj
25. říj 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
taky jsem byla ráno na plavču v Delfínkovi,asi jsme se tam potkali,měla jsem sebou i Davida a byla jsem tam od 8.30. :slight_smile:
Plavčo bylo super,ale voda mohla být teplejší.
25. říj 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj iwulik ,to jsme byli spolu,nevíš kolik se pak platí za to video?
25. říj 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj anico , já kojím taky ještě a starší dcerku jsem kojila do 3 let.A můžu říct že jsem taky skoušela malého naučit pít z flašky,ale bez úspěchu.Malý mi taky plive mlíko z flašky ono to taky chutná jinak co tak skusit odsát si mlíko z prsu a pomalu ho začít michat se sušeným.Možná by to mohlo zabrat.
jinak všem ořeji krásný den :slight_smile:
25. říj 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki, dneska bylo tak krásně že jsme šli ven a krásně jsme se vyvětrali. :grinning:
25. říj 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zofinečka a nezmrzlajsi tam?
25. říj 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, my taky plánujem plavání,ale až od toho 5-6měsíce, zofi my byli dneska taky na procházce a celkem to šlo, aspon teda jak sme byli my. +- kolem 4hod.od zítřka se učím na zkoušku z práva tak sem z toho "nadšená"až jeje. hele - kdo všechno budete na těch masážích. luci ty?iwulik -u Tebe myslím taky jo a dál?
25. říj 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky na mě mávat já nevidím neslyším to říkam dopředu..ne že bych se nechtěla hlásit...ale su slepoň :grinning:
25. říj 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky já jsem chodila plavat s malou a líbilo se ji to.Ale s malým nemám čas chodit plavat tak jenom se čvachta ve vaně. :unamused:
25. říj 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jestli bude místo,tak na ty masáže půjdu,zapoměla jsem se minule objednat,masírujem i doma :slight_smile:
Tigr-to video stojí asi 400kč a trvá zhruba 5 min.,doufám,že jsem to nespletla :wink:
25. říj 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je p+kná suma za tak krátké video.No jo dneska není nc zadarmo. :frowning2:
25. říj 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
win: nezmrzli jsme bylo docela teplo. Bylo to super, aspoň jsem se dostala z domu :grinning:
25. říj 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky zasvetet me trosku co se stalo ze jste byli vsechny tak smutne?
25. říj 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,je to dost,ale chceme mít s malou co nejvíc zdokumentováno,tak ty prachy obětuju :wink:
25. říj 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
proc mi nikdo neodpovi?????????????????????
25. říj 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: to bylo proto, že se stala jedna hrozná tragická událost jedné holce z koníka,ale ne z naší diskuze ale z diskuze Kolínsko :wink:
25. říj 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
A copak se stalo jestli se smím ptát
25. říj 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no me to take zajima
25. říj 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pokud jsem to dobře pochopila tak měli nějakou autonehodu a její manžel zemřel a ona je v kritickém stavu,ale snad už se uzdravuje. Ale nevím co se stolo s mimi, které čekala.
25. říj 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha to je s tou nehodou.Oté jsem taky slyšela ale nevím k tomu nic
25. říj 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky moc ne
25. říj 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je strasne.chudak az se probudi
25. říj 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda jo
25. říj 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek