Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
winifred
25. říj 2008
ne nadarmo se říká že neštěstí nechodí po horách,ale po lidech
zofinecka1
25. říj 2008
to jo. Nevím co bych dělala v její situaci já
winifred
25. říj 2008
no raději holky ani na to myslet .Br toje ,ale hrozna představa něco takového řešit 😞
zofinecka1
25. říj 2008
to teda jo. Ale je pravda radši na to nemyslet.
winifred
25. říj 2008
tak budeme holky pěkně myslet nato jak pofoukáme naším miminkům jejích malé bolístky
zofinecka1
25. říj 2008
to teda jo. To moje mímo spinká a asi ho budu muset vzbudit na papu 😃
winifred
25. říj 2008
já bych ti poradila nebuď poku malá spinká tak ji nech vyspat a neboj ona se ti už hlady sama zbudí
zofinecka1
25. říj 2008
já vím že jo, ale pak ji nemůžu dokrmit a nemůže mi usnout
winifred
25. říj 2008
¨tak s tím jsem neměla problémy malá papal vždy dobře.Akorád trpěl na koliku tak to jsem si několik noci užila než jsem přišla na to co mu pomáha a potom to už šlo 😉
zofinecka1
25. říj 2008
no nic jdu hajat 😉
zofinecka1
26. říj 2008
dobré ránko 😃
winifred
26. říj 2008
Ahoj holky taky vám všem přeji krásné ráno a pěkně studené :-|
tigr211
26. říj 2008
ahojky,ta beruska po autonehodě umřela taky asi po 4dnech,jsou už všichni spolu 😞
winifred
26. říj 2008
Tak to je smutné že to nepřežila. 😞
zanetka82
26. říj 2008
Dobré ránko. 😉
Holky ona nezemřela jak už psala monika. Žije a bojuje o život.
Svítí sluníčko ale je tam kosa jak z nosa 😃 .
Kamaradka rodila v opavské nemoocnici a je spokojena ale už se těší domu (tak jako každá z nas) 😉 Říkala že v Opavě mají teď nějaké kontroly že tam pry umřela nějaká maminka nebo něco takového. Tak tam líta hodně lidí po oddělení. :-S
My jsme sami bez dětí tak se poflakujeme. :-N ale musíme zabudovat nový počítačový stůl. Už se těším zase něco nového do bytu. 😉
Přejí vám hezký víkend 🙂
anico
26. říj 2008
dobre ranko
anico
26. říj 2008
tak zije a nebo je mrtva
m.o.n.i.k.a
26. říj 2008
Ahoj Holky,
Zrovna jsem vstala,máme malého u mamči,tak jsme se konečně po hrozně dlouhé době aspon trochu vyspali.Můj ještě chrápe 😃
Jinak anico,Beruška žije jak jsem Ti psala,bojuje o život a zatím je ve stabiliz.stavu,co jsem se dočetla v jiné diskusi,tak zatím páčko a přeji všem hezký den 😉
denber
26. říj 2008
ahoj,beruska zije. uz psali aj v tamních novinách, že se rozčířila správa, že umřela a že to není pravda,jak jinak se máte?
lucenekautor
26. říj 2008
hojte tam je kooosa
co vy a změna času? u nás no comment snad večer to půjde bez problémů
maja26
26. říj 2008
no někdo píše že je mrtvá někdo že je živá pak se v tom vyznej :-|
jinak je tam docela kosa,a změna času nám nijak nepřišla takže klasika v sedm ráno vzhůru 😃
parybka
26. říj 2008
Ahoj Evi, jak to, že jsi v Itálii??? doma v OV se ti nelíbilo? A jak se daří Anico? 🙂
A co vaše pizzerka?

Beruska zije a bude žít dlouho, když už ji někdo prohlásil za mrtvou 🙂 moc jí to přeju, ale bude to mít asi hodně těžké, přišla o mimčo v 6. měsíci, o manžela...
lucenekautor
26. říj 2008
dalal jsem sportku..budem milionáři 😃 😃 😃
leninnek
26. říj 2008
jako změna času fakt hrůza malá vstávala ráno v půl sedmé no a samozřejmě bylo teprv půl šesté no a ted už je uplně protivná ale já ji nechci dát spát v šest když chodila až v sedm nevím jak ji udržet vzhůru jsem naštvaná ]-(
lucenekautor
26. říj 2008
leninek musíš vydržet nebon jí dej spát, stejně si pojede svůj rytmus
leninnek
26. říj 2008
no asi mi nic jiného nezbyde než ji jít teda už okoupat a dát spát ach jo to je nanic .... holky je možné aby už malé lezly zuby?ona furt řve strašně slimpe jazykem pořád jezdí po jedné straně a cpe si tam i ruku a to je třeba i čtvrt hodky po jídle takže hlad mít nemůže už to tak trvá tři dny tak nevím no ve středu jdem na poradnu tak uvidím co řekne mudr =-)
lucenekautor
26. říj 2008
leninek možné je cokoli známé už se holčička se zubem narodila 😃
zanetka82
26. říj 2008
Leninek náš Petřík měl první zub ve 3. měsící. 😉
leninnek
26. říj 2008
ty jo no tak asi to budou fakt zuby hmm doufám že to nebude trvat dlouho je to o nervy jak je protivná a uřvaná to jsem až do pátku neznala :-|
leninnek
26. říj 2008
jak dlouho se klube takový zub??? 🙂