• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
leni: to možné je.
Holky já jsem dneska byla venku od půl jedenácté až do třičtvrtě na jednu a bylo to super. Malá spinkala :grinning:
26. říj 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to netuším jak dlouho...
26. říj 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad dlouho ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky jsme byli dneska venku a to dopoledne i odpoledne protože jedině v kočárku malá chrní a není protivná doma ne a ne usnout přes den no asi se mi to povede protáhnout do sedmi :grinning: malá se nějak uklidnila tak jsem ji šupla pod hrazdičku tak kouká a usmívá se tak ještě by ji to mohlo vydžet čtvrt hodinky a půjdem dělat náš večerní rituál :slight_smile:
26. říj 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
leninnku to je u každého mimča jiné,Mařenka to měla hned a neměla ani průjmy ani horečky bylo to super o zubech jsme nevěděly jen jsme pak zjišťovaly že jsou když otevřela tlamičku :grinning:
26. říj 2008 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj parybko ja se citim doma v itali.mala roste jak zvody.mame 3 zuby litame v choditku a zaciname se stavet kolem nabytku.stale kojimale chci prejit na mliko ale mala ho nechce tak nevim co delat.a co vy jak se dari?
26. říj 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani- ajakpak ses tam ocitla?? popravdě taky by mě to lákalo :wink: lenči a víš o tom ,že ten kdo najde první zoubek má dostat šaty :grinning: tak ber lžičku a hledej....... :grinning:
26. říj 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz tady ziju 7 let.jen jsem jela otehotnet do ostravy a porodit a zase jsem se vratila zpet
26. říj 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:
27. říj 2008 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute ženy,kdepak jste všechny já se doma léčím a tady nikde nikdo? :pensive:
27. říj 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maji já byla platit plavčo plaváčka, budem chodit každý pátek ve tři pak to proplatit na pojištovnu, do banky jsem letěla a jsem kantare hany tu baví malou než půljde do práce.....
27. říj 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, :slight_smile:
tak jak bylo na srazu Maji?
Na masáže koj.asi nepůjdem,nestihla jsem nás objednat :frowning2:
27. říj 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sraz byl super moc dlouho jsem tam nebyla ještě mi nebylo dobře,to zvracení a průjem asi předzanmenal to nachlazení teď,ale hlavně mě a ne jen mě zarazila jedna spolužačka která byla kdysi takové ošklivé káčátko utlačované a teď na srazu pořád říkala že jde tancovat že jestli tam je tyčka že bude tancovat u tyče :rolling_eyes: a kur.. a pi.... no na to že jsme 10 let ze základky tak mazec :slight_smile: navíc a to mě naštvalo nejvíc na otázku jestli nechce děti odpověděla že nebude dělat blbosti tak to mě trochu a ostatní mamuše naštvala :grinning: no jo no,ale jinak super málem nám všem praskl mozek z děvčinky,ale pak jak šla tancovat k tyčce tak jsme si aspoň v klidu pokecaly :slight_smile: jinak jsou všichni fajna kluci no chlapy spíš :sweat_smile: se teda vylouply kořeni :grinning: :grinning:
My teď chodíme z Martinem na Porubák z Mařenkou plavat se ji to líbí a už je velká na plaváčka(škoda),ale taky si to nechám proplatit.
27. říj 2008 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvušky jsem zpátky ale jsem KO tak jdu hají nevím já se těch blbých kamenů nezbavím asi :cry:
27. říj 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně,že ses pobavila,sem tam je třeba si trošku vyrazit.Já jsem měla sraz nedávno,byl to jenom takový předsraz,tak nás tam moc nebylo,což mě docela mrzelo,protože dost lidí potvrdilo účast a pak se neuráčili přijít,ale bylo to fajn,manža hlídal malou ,tak jsem byla docela nervozní,ale vše bylo v poho. :slight_smile: No musím přiznat,že jsem se těšila domů na prcka,takže nějaká delší pařba u mě ted nepřipadá v úvahu,je mi líto každé chvilky co nemůžu být s malou. :wink:
Kyki-vítej doma :slight_smile:
27. říj 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo já jsem se taky těšila domů,vždycky se těším když mám někam nít a pak se těším domů no jsem marod :wink: nás tam taky bylo devět ze třiceti člené třídy :grinning:
27. říj 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci napiš tu prosím něco otom plaváčku, chtěla bych taky někam s nikčou chodit:slight_smile:
27. říj 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Majo tak se rychle uzdrav. Na srazu muselo byt fajn :wink: My mame taky sraz ze zakladky příští měsíc 21. Taky jsem zvědava na ty zjevy :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska jsem upletla svůj první košík (jestli se tomu tak dá říct) už jsem ho i namořila a zítra ho nalakuji. :sweat_smile: :sweat_smile:
27. říj 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jak je v cesku'mate tam zimu?
27. říj 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den Ostravačky,omlouvám se,že Vám vstupuju do diskuze,ale potřebovala bych poradit.Nevíte náhodou některá, jestli se dá někde v Ostravě objednat Mikuláš s čertem?Nemáme nikoho, kdo by nám jej udělal po známosti.Díky
28. říj 2008 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno
mis- myslím že jo,některé děcka si předtím venku vylepujou tel.čísla,ale osobně nikoho neznám.Už jsme se bavily ze segrou že si koupíme kostýmy a uděláme děckám Mikuláše :grinning: jsme tři segry a dohromady už máme 4 děti tak aspoň jim uděláme radost :slight_smile:
anico -je tu kosa :confounded: už pomalu půjdu koupit Mařence zimní boty :slight_smile:
28. říj 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko maminy :slight_smile: Dneska je tam opravdu škaredě :frowning2: . No my jedem na návštěvu za kamarádkou a jejím synem, tak už se moc těšíme :grinning:
28. říj 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mis ono to i funguje tak že když z okna je vidíš, mávneš na ně oni dojdou ale zacáluješ.......
28. říj 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

Osobně taky žádného Mikuláše ani čerta neznám :wink: , ale v Porubě je půjčovna kostýmů a mají tam docela výběr
28. říj 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.
Tak my už po 3 budeme mít Mikulaše. Dělá ho manžel kamaradky. Je skvělý. Chodí s kolegou a ten dělá čerta. Naštěstí nemusím mít takovou starost abych někoho splašila.
Ale jinak jak radí holky vykukovat z okna a když tak na ně juknout ať přijdou i k vám. Nebo oblíkni manžela a maš Mikulaše. :grinning: :wink:
28. říj 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím,že z okna jich uvydíš plno a oni budou rádi když dostanou nějakou tu kačku,já vím že sousedka to tak taky dělala vyletěla ven a zachvilku dorazila z Mikulášem :slight_smile:
28. říj 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde jste holky? :astonished:
28. říj 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já koukam na růžovku :wink: :slight_smile:
28. říj 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já na vkv a teď hledá se táta a hodlám to zalomit tak páčes :wink:
28. říj 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem koukala na růžovku a pak na hledá se táta a taky tady a tady nikdo nebyl a zas není tak dobrou noc a krásné sny :pensive: :slight_smile:
28. říj 2008 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko! :grinning:
29. říj 2008 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek