Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zofinecka1
26. říj 2008
leni: to možné je.
Holky já jsem dneska byla venku od půl jedenácté až do třičtvrtě na jednu a bylo to super. Malá spinkala 😃
lucenekautor
26. říj 2008
to netuším jak dlouho...
leninnek
26. říj 2008
no snad dlouho ne :-p taky jsme byli dneska venku a to dopoledne i odpoledne protože jedině v kočárku malá chrní a není protivná doma ne a ne usnout přes den no asi se mi to povede protáhnout do sedmi 😃 malá se nějak uklidnila tak jsem ji šupla pod hrazdičku tak kouká a usmívá se tak ještě by ji to mohlo vydžet čtvrt hodinky a půjdem dělat náš večerní rituál 🙂
maja26
26. říj 2008
leninnku to je u každého mimča jiné,Mařenka to měla hned a neměla ani průjmy ani horečky bylo to super o zubech jsme nevěděly jen jsme pak zjišťovaly že jsou když otevřela tlamičku 😃
anico
26. říj 2008
ahoj parybko ja se citim doma v itali.mala roste jak zvody.mame 3 zuby litame v choditku a zaciname se stavet kolem nabytku.stale kojimale chci prejit na mliko ale mala ho nechce tak nevim co delat.a co vy jak se dari?
denber
26. říj 2008
ani- ajakpak ses tam ocitla?? popravdě taky by mě to lákalo 😉 lenči a víš o tom ,že ten kdo najde první zoubek má dostat šaty 😃 tak ber lžičku a hledej....... 😃
anico
26. říj 2008
ja uz tady ziju 7 let.jen jsem jela otehotnet do ostravy a porodit a zase jsem se vratila zpet
zofinecka1
27. říj 2008
Dobré ránko 😉
maja26
27. říj 2008
čaute ženy,kdepak jste všechny já se doma léčím a tady nikde nikdo? |-|
lucenekautor
27. říj 2008
maji já byla platit plavčo plaváčka, budem chodit každý pátek ve tři pak to proplatit na pojištovnu, do banky jsem letěla a jsem kantare hany tu baví malou než půljde do práce.....
iwulik
27. říj 2008
ahojky, 🙂
tak jak bylo na srazu Maji?
Na masáže koj.asi nepůjdem,nestihla jsem nás objednat 😞
maja26
27. říj 2008
sraz byl super moc dlouho jsem tam nebyla ještě mi nebylo dobře,to zvracení a průjem asi předzanmenal to nachlazení teď,ale hlavně mě a ne jen mě zarazila jedna spolužačka která byla kdysi takové ošklivé káčátko utlačované a teď na srazu pořád říkala že jde tancovat že jestli tam je tyčka že bude tancovat u tyče 8-( a kur.. a pi.... no na to že jsme 10 let ze základky tak mazec 🙂 navíc a to mě naštvalo nejvíc na otázku jestli nechce děti odpověděla že nebude dělat blbosti tak to mě trochu a ostatní mamuše naštvala 😃 no jo no,ale jinak super málem nám všem praskl mozek z děvčinky,ale pak jak šla tancovat k tyčce tak jsme si aspoň v klidu pokecaly 🙂 jinak jsou všichni fajna kluci no chlapy spíš :-N se teda vylouply kořeni 😃 😃
My teď chodíme z Martinem na Porubák z Mařenkou plavat se ji to líbí a už je velká na plaváčka(škoda),ale taky si to nechám proplatit.
kykinka
27. říj 2008
Ahojky děvušky jsem zpátky ale jsem KO tak jdu hají nevím já se těch blbých kamenů nezbavím asi 😢
iwulik
27. říj 2008
Hlavně,že ses pobavila,sem tam je třeba si trošku vyrazit.Já jsem měla sraz nedávno,byl to jenom takový předsraz,tak nás tam moc nebylo,což mě docela mrzelo,protože dost lidí potvrdilo účast a pak se neuráčili přijít,ale bylo to fajn,manža hlídal malou ,tak jsem byla docela nervozní,ale vše bylo v poho. 🙂 No musím přiznat,že jsem se těšila domů na prcka,takže nějaká delší pařba u mě ted nepřipadá v úvahu,je mi líto každé chvilky co nemůžu být s malou. 😉
Kyki-vítej doma 🙂
maja26
27. říj 2008
jo jo já jsem se taky těšila domů,vždycky se těším když mám někam nít a pak se těším domů no jsem marod 😉 nás tam taky bylo devět ze třiceti člené třídy 😃
denber
27. říj 2008
luci napiš tu prosím něco otom plaváčku, chtěla bych taky někam s nikčou chodit🙂
zanetka82
27. říj 2008
Ahoj.
Majo tak se rychle uzdrav. Na srazu muselo byt fajn 😉 My mame taky sraz ze zakladky příští měsíc 21. Taky jsem zvědava na ty zjevy 😃 😃 😃
Dneska jsem upletla svůj první košík (jestli se tomu tak dá říct) už jsem ho i namořila a zítra ho nalakuji. :-N :-N
anico
27. říj 2008
ahoj holky jak je v cesku'mate tam zimu?
mis
28. říj 2008
Dobrý den Ostravačky,omlouvám se,že Vám vstupuju do diskuze,ale potřebovala bych poradit.Nevíte náhodou některá, jestli se dá někde v Ostravě objednat Mikuláš s čertem?Nemáme nikoho, kdo by nám jej udělal po známosti.Díky
maja26
28. říj 2008
Dobré ráno
mis- myslím že jo,některé děcka si předtím venku vylepujou tel.čísla,ale osobně nikoho neznám.Už jsme se bavily ze segrou že si koupíme kostýmy a uděláme děckám Mikuláše 😃 jsme tři segry a dohromady už máme 4 děti tak aspoň jim uděláme radost 🙂
anico -je tu kosa :-S už pomalu půjdu koupit Mařence zimní boty 🙂
zofinecka1
28. říj 2008
Dobré ránko maminy 🙂 Dneska je tam opravdu škaredě 😞 . No my jedem na návštěvu za kamarádkou a jejím synem, tak už se moc těšíme 😃
lucenekautor
28. říj 2008
mis ono to i funguje tak že když z okna je vidíš, mávneš na ně oni dojdou ale zacáluješ.......
rajka
28. říj 2008
ahojky 🙂

Osobně taky žádného Mikuláše ani čerta neznám 😉 , ale v Porubě je půjčovna kostýmů a mají tam docela výběr
zanetka82
28. říj 2008
ahoj.
Tak my už po 3 budeme mít Mikulaše. Dělá ho manžel kamaradky. Je skvělý. Chodí s kolegou a ten dělá čerta. Naštěstí nemusím mít takovou starost abych někoho splašila.
Ale jinak jak radí holky vykukovat z okna a když tak na ně juknout ať přijdou i k vám. Nebo oblíkni manžela a maš Mikulaše. 😃 😉
maja26
28. říj 2008
Já myslím,že z okna jich uvydíš plno a oni budou rádi když dostanou nějakou tu kačku,já vím že sousedka to tak taky dělala vyletěla ven a zachvilku dorazila z Mikulášem 🙂
zofinecka1
28. říj 2008
no kde jste holky? :-o
zanetka82
28. říj 2008
Já koukam na růžovku 😉 🙂
lucenekautor
28. říj 2008
já na vkv a teď hledá se táta a hodlám to zalomit tak páčes 😉
maja26
28. říj 2008
taky jsem koukala na růžovku a pak na hledá se táta a taky tady a tady nikdo nebyl a zas není tak dobrou noc a krásné sny |-| 🙂
zofinecka1
29. říj 2008
dobré ránko! 😃