• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Dobré ránko, tak Vás jdu po dlouhé době pozdravit. Poslední dobou nějak nestíhám, nebo spíš jsem hodně unavená a večer chodím spávat se slepicemi. Přes den mi bývá od žaludku špatně a tak snad brzy bude lépe.
29. říj 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj zany tak druhé těhu stejné jako první nebo ne?
Mě bolí dneska kebule jak blázen vyloženě i tu masáž užiju
29. říj 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anico: dneska je tu pěkně větrno, ale zas taková kosa není, teploty kolem13-15C, to se na konec října dá. Teda aspon mi takové počasí vyhovuje.
Já myslela, že tu chystáte zakotvit, když jste měli rest. a kupovali nový byt...
My se máme taky fajn, taky kojím... a jsem ráda, nechci přestávat. Proč ty jo? Potřebuješ "svobodu"? :wink:
29. říj 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jak tak koukám moc se nás tady neoběvuje. :astonished: Byla jsem včera bu doktorky a malý už váží 9,5kg.V 9 měsících tak to už cvalík a neposednej .Ani chvilku nevydrží na jednom místě.Jsem v jednom kole.
29. říj 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čuste bust sára mi masaž přořvala komplet celou...no jo musíme být něco extra přořvat se v herně za 50Kč no to sem ještě nežrala
denber já bych tě fakt nepoznala...čučela jsem na paní vedle té paní 4urdové taky měla holčičku....myslela jsem že to jsi ty :sweat_smile:
29. říj 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
win tak Krystínka ti určitě pomáhá ne?Pro ni to je taková živá panenka :slight_smile: ,i když moje segry mě vždycky vytáhly do kočárku a pak mě prý nechaly na cestě a šly si hrát jak je to omrzelo,říkala mamka :grinning: ale bědajak mamka dovolila nějaké sousedovic holce aby mě vozila to prý bylo peklo :slight_smile:
29. říj 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moji co budeš po mateřině dělat? už se to pomalu krátí co?
29. říj 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:rolling_eyes: Lucenku je mi nějak špatně při pomyšlení,že se to krátí.servírku už si asi neužiju,tak nevím snad bych zkusila tu zonu v Hrabové jak je tesco,no co budu stát u pásu a něco montovat a budu mít klid,já nevím já bych šla dělat cokoliv!Co bude mít dobrou (mě vyhovující prac.dobu)tím že Martin je od pondělí do pátku na cestách je to trochu problém.
29. říj 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm chápu je to sekec navíc mít takové zam. po kterém nebudeš padat na hubu a doma si malou ještě po příchodu z práce užiješ....to je fakt záhul
29. říj 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo,půjdu dělat live chat říkala mi kámoška ze základky,že to dělá plno lidí a v Porubě hlavně a taky mamky na mateřské :grinning: no tak to byl VTIP já bych to nemohla dělat :unamused:
ale takhle někde v kanclíku nějakou sekretářku hmmmmm,no škoda že jsem se líp neučila,ale možná že jednou budu ve správný čas na správném místě a pak čáry máry fuk....
29. říj 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Majo nejsi sama kdo lituje že se líp neučil :cry: :cry: :grinning: Ja taky lituji toho že namam maturu (nevím jestli ty maš) Já mam jen vyuční list a teď je mi to málo. :angry:
Uvažuji že bych si jí dodělala ale nevím kde.
29. říj 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemám maturu jsem obyčejný brygoš :grinning: a coš jak říká má starší sestra kdo chce pracovat,práci si najde.No tak já už teď hledám koukám tak snad za půl roku něco najdu :wink:
29. říj 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je to fakt dneska potřebuješ maturu i na uklízečku fakt že jo......
29. říj 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky už pokukuji ,do prace chci jít až za 2 roky. Chci přiští rok zůstat doma kvuli Petříčka pujde do první třídy tak ať to zvladnu v klidu. :wink: Já i on.
29. říj 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maturu bych si chtěla dodělat třeba i časem. Poslední dobou mě láka PČR :sweat_smile: to by se mi líbílo ale ta matura. :wink:
29. říj 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zanet jdi do toho radši ted než na staré kolena se učit jsi mladá využij toho :wink:
29. říj 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Lucí ale já nevím kde se mám informovat. Nevím co by bylo lepší jestli si dodělat maturu jako kuchařka nebo se mam zeptat na nějakou policejní a dojíždět dalkově. Co myslíte vy? :wink: :slight_smile:
29. říj 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Já taky mám vyučnák a co mám tak lidi kolem sebe tak mají problém sehnat práci i s výškou.
Tak jsem se rozhodla,že jak se přihlásím na pracák,budu si dělat 2 kurzy,tedkom bych se nedoplatila a budu dělat sama na sebe tak jak to dělá známá.
Jinak Žany,pokud se na to cítíš běž do toho!Ale počítej stím,že to není procháka růžovým sadem,dělá u pčr tatka a minulý rok skončil školu a v tom chodil normálně do práce a říkal,že by do toho znova už nešel,že to je strašně náročné. :wink:
29. říj 2008 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zany kámoš to ted dělá...byl nábor k pčr tak šel..ted chodí do policejní školy ve frýdku denně a pak n apůl roku někde kusek od Brna nějaký výcvikáč na vík. se jezdí dom
29. říj 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Žany nevím jakto je,ale ten můj minulý rok žádal o přihlášku v centru na prezidiu pčr je to hned naproti radnice-kousek od toho dopravního úřadu 30 dubnu.
Tak nejprve ho vybrali,ozvali se,že je vybraný,musel na pohovor,na psych.testy,ale pak se na to vykašlal,protože by pak musel studovat do Prahy stím,že tam bude rok+3 měs.dělat ve zkušebce,pak se vrátí tady,ale bude pořád ve zkušebce a ted nevím jestli po půl roce nebo 3 měs.by mu dali smlouvu,že dělá u pčr.Ale hodně si tedka stěžují a stávkují tak i proto se na to vykašlal :unamused:
29. říj 2008 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek! Tak já z vlasvítní zkušenosti vím, že škola při práci je pěkný záhul :rolling_eyes: . Já jsem tak začínala Výšku. Já sice maturu mám, ale to mi už nestačí :frowning2: , tak teď si dodělávám VŠ a je to docela zabíračka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
29. říj 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem naštěstí stihla vše jedním vrzem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a i tak to byl sekec
29. říj 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy mi dávate..... :grinning: Ještě to zvažím. :slight_smile: Jdu spat papa :wink: :pensive:
29. říj 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky zany, možná nejjednodušší bude zeptat se na pracáku, nebo napsat na PČR mailík. já sem udělala učňák, pak "asi zázrakem" sem se dostala na nástavbu v opavě a teď dělám Vš, ale matura při zaměstnání dodělat de, záleží co si vybereš za školu/obor, znám pár lidí(i můj instruktor z AŠ), kt.si dodělali mat., vš to je pak horší. ale pokud do toho chceš jít, tak čím dříve, tím lépe. pak už se ti nebude chtít vůbec, zkusíš, uvidíš-výjde/nevýjde a jedeme dál. luci- to já si tě utrefila hned, koukala sem po paměti, kdo se nejvíc podobá k tvojim fotkám a strefila sem se. :grinning: akorát sem na Tebe zkusila zavolat(asi si mě neslyšela) a to mě zmátlo, když ses na to neotočila :grinning: jinak lidi, v chiccu mají nááááádherné šatičky pro malé:slight_smile:))) koupili sme tam niky nádhernou "palerýnku"-nebo jak se tomu říká a vypadá to nádherně. 5.11. má vítání občánku tak pokukuji do čeho ji obleču, ještě šatičky,pokud nenajdem nějaké hezčí, tak ty z chicca a jdem. se těším jak malá :grinning: :grinning: jo, luci málem bych zapoměla:moc ráda sem Tebe i Sárušku poznala!!!!!
29. říj 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :wink:
zanet udělej to jak říká denber zkus a uvydíš buď a nebo,segra to taky zkusila pak byla pracovně vytížená tak se na to vybodla,no a pak si udělala dvě děti našla dobrého manžela a ta už už asi pracovat nebude :slight_smile: když tak sama na sebe.Tak tobě to třeba výjde a když ne tak se nic neděje budeš dělat něco jineho.Já bych do toho nešla už tak jsem vymytá jak pantok :grinning: tak já vím že bych tam šla zbytečně,spíš bych se chtěl naučit pořádně Německy,myslím že dnes stačí když umíš pořádně nějaký jazyk a máš výhodu jako hrom. :wink:
Ale budu ti držet palce ať ti to výjde :wink:
30. říj 2008 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. :slight_smile:
Mají dík zeptám se a uvidíme.
Jinak ten vítr co byl v noci a nad ránem a sem tam ještě je. Tak je šíleny :astonished: :confused: jsme měli pocit že nam větve rozbijou okna. Za chvíli jdeme do školky tak doufám že nás to neodnese :sweat_smile: . Dneska odpoledne jdeme do parku mame lampionový pruvod a děti budou zpívat ukolébavku pro broučky. :dizzy_face:
30. říj 2008 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten vítr je děs,tedˇ jsme byly v obchodě a fučí to dost!
30. říj 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já dneska potřebuju jít ven a zvažuji zda to zvládnu i s Niky, kočárek je dost stabilní, ale i tak mám strach at mi ho to nevybulí :frowning2: :frowning2:
30. říj 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki, no já taky půjdu na chvilku ven. Musím tu naší Eli vyvětrat :grinning:
30. říj 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli kam půjdete?že bychom vás potkaly? :wink: :slight_smile:
30. říj 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek