• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
autor
holky tady v porubě ok dá se už sem drandila po venku a kočár to neobulí to fakt ne jedině extra silý náraz z boku kdybyste kočár nedržely jinak v poho fakt
My jdem na poradnu a na hexu tak jsem zvědavá jak zvládnem tuto noc :sweat_smile:
30. říj 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky slyšela jsem něco o tom že v sobotu v Ostravské Zoo je taky lampionový průvod :wink: tak když bude hezky tak mužete vyrazit. :wink: Tím mam na mysli třeba Maju nebo Zany :wink: :sweat_smile:
30. říj 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak manžel dělal tak před třemi roky u městské policie. Mají těžší zkoušky při náboru než PČR-ka a jsou na tom teda hůř. Po třech letech to tam nevydržel a utíkal pryč. Ale je fakt, že bez maturity neberou. Jinak holky já mám maturitu obor - management v pohostinství a myslíte, že jsem někdy dělala v oboru? Prodávala jsem v obchodech od potravin, přes knihy a hadry, 2x jsem dělala recepční na hotelu. Ale při mateřské mi tak zakrněly mozkové buňky, že anglicky ovládám tak nanejvýš barvy :grinning: A k tomu se do hotelu vrátit nemůžu, protože tam jsou 12h směny a k tomu noční.
30. říj 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet díky za typ to by se Máří určo líbilo hodím návrh manžovi :slight_smile: ,ráno asi půjdem na bazén jsme teď pravidelní návštěvnícy :slight_smile:
30. říj 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky jsem se dívala na stranky zoo a začína to v 16.00 a děti s lampionem mají vstup zdarma. :wink: Kdyby jsme nejely na chatu tak by jsme šly :slight_smile:
30. říj 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jak se mate? my pc nestihame, ale myslime na vas..
nedocitam, ale jdete do zoo? tam je nejaka akce?
jinak novinka, dneska jsme zacali lezt, tak nam zacne asi doma veselo
30. říj 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :grinning: dlooouho jsem tu nebyla a nechce se mi to docitat... neco noveho? My jsme zacali papat zeleninku, po ktere se Tobik muze umlatit, takze jsme behem tydne nahradili jedno kojeni, ted zkousime pomalu ovoce na svacinku a taky ho basti moc pekne, sikula :slight_smile: no a k premistovani po byte pouzivame styl ala pidalka.. jo a nevim jestli uz se nam neklubou prvni zoubky, protoze mel chudak horecky.
30. říj 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji tak to jste sikulky...my taky jeste do nedavna pidalkovali a dneska jsem nestacila koukat, takze se brzy tes...:slight_smile:))
no a horecku jsme taky dneska meli a byl desne protivny, ale zub porad nevidim...
30. říj 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobik ma horecky uz od pondelka, byli jsme aj na pohotovosti, kde z nas udelali uplny trotly, ze vypada spokojene a ne jak nemocny dite...ach jo :confounded: ale zub taky zatim nikde, tak su zvedava..
30. říj 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Tak dneska už je pátek a víkend před náma :slight_smile: :wink:
31. říj 2008 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno. :wink: :slight_smile:
Včera bylo skvělé, kluci byli nadšení. Průvod se povedl. Na Vítkovice bylo i docela dost lidí :grinning: :grinning: mohlo nás byt tak 300 a ohňostroj byl taky hezky. Akorát Kubíček se bál a celý ho proplakal u mě na rameni :slight_smile:
Pojedeme na chatu tak doufám že nám vyjde ještě počasí. :slight_smile:
31. říj 2008 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Žofi-já už skoro ani nevnímám co je za den a ještě ten svátek v úterý tak to mám celé domotané.
Nejhorší je ,když se mě někdo zeptá na datum :frowning2: ,to jsem úplně mimo.No holt,ted jsou důležitější jiné věci,taky vám to tak s těma prckama tak strašně letí,mě přijde že se ted narodila a už budeme
slavit 1/2 ročku :slight_smile:
31. říj 2008 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
iwu-ani nemluv, to malé mroukající vedle mě už má 4měsíce :grinning: to je šílené, asi budu používat to co říká pár známejch : děti stárnou a my dem do krásy:slight_smile: :grinning: dneska v noci nás dost vyděsila chůvička(no vlastně monitor dechu-my to máme v jednou). jednou zapípala a dost, tak sem na niky jen mrkla, ale +- za půl hodinky znovu,ale to už byl rachot. tak sme oba vyletěli z postele a niky si zpokojeně chrupkala. jinak iwu-za dva týdny je nějaké kuličkování(nebo jak se to přesně jmenuje)- co dělat když je špunt nějak nemocný atd. nevím co všechno tam bude,tak at víš:slight_smile:
31. říj 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj, §den já taky :wink:
jinak jdem plavčit do plaváčka prý je to tam skvělé tak pak poreferuju
31. říj 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda matky máte áčka...
v olaváčku bylo bomba herna přebalováků dostatek možnost kojit kočárkárna super instruktorka...přednáška...fakt já jen doporučuju a peněz nelituju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. říj 2008 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jste byli luci plavat? a nadsena jo?
31. říj 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj luci jo fakt super přístup a všechno můžu jen doporučit chodím do Plaváčka za vítkov. hřbitov
31. říj 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Luci, tak to muselo být super. To vypadá že to je ještě lepší jak to plavání s Rybičkou :grinning: . Tam nejsou přebalováky a kočárkarna taky žádnáa je to tam strašně maličké. JInak to plavání ti proplatí pojišťovna ne? :wink:
31. říj 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo platí
kočárkárna velká v herně hafo místa jde tam i nakojit pro větší děti krmící židličky mikrovlnka 4 přebalováky fakt paráda a teplo v celém areálu jak bazén tak šatna...při přenášení nepřechladnou
31. říj 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fakt musím poděkovat rajce za perfiš tip až půjdem do bazénu jedině tam jinam ne
31. říj 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci a kdy dete zase?? žebychom se připojily, ty tam jezdíš tramvají nebo jakpak se dopravujete?
31. říj 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den-díky za vzkaz ,musím si to napsat do kalendáře,mám šílenou skleroźu.
Luci-chodíme plavat do Delfínka,je to asi tam,kde je Rybička,tak už to popsala Žofi,ale plavčo je fajn,malé se to moc líbí,je to takové seznámení s vodou :slight_smile:.Delfínek je na Vítkovickém stadionu
31. říj 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
den v pátek ale to nepůjde jak si myslíš, zápis je ai ukončen maj plno....každý má svou hodinu ale dám ti číslo a poptej se je to čermáková majitelka a tel je 602733395
iwi tam jsem byla v delfínkovi ale nemaj vaničky prej jen bazén pro mě pase
31. říj 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,vaničky nemají,ale malou koupu od 6týdnů doma ve vaně,tak jsem vaničky přeskočila.....rovnou do bazénku :slight_smile:
31. říj 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já chtěla vaničky pro plynulý přechod do bazénku kvůli dovednostem a i teplotě vody ve vaničkách se postupně snižuje...
jo jezdím šalinou 3 z vozovny k hřbitovu
31. říj 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky přeju dobrou noc,jdu chrnět :slight_smile:
31. říj 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky jsu sem též ko tak brou všem
31. říj 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj parypko.chci prestat kojit protoze si myslim ze male uz to nestaci v noci.budi se hodne krat za noc.pres den mi ji vsechno.a co uz chodite? holky poradte mi jak prestat kojit.mala mi nechce pit zadne mleko
31. říj 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosimdejte mi ejakou ardu urcite nekdo ma zkusenosti.jo a take nechce spat v postilce.spinka mezi nama
31. říj 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem :slight_smile: zas po dlouhé době první ta moje protivka dneska vstávala v pět na zabití díky té změně času se nám uplně zrušil a změnil režim je to na nic než si zas zvyknu já
Luci v tom plaváčku od kdy berou do bazénu? teda obdivuju maminy co s nima mimča spinkaj v posteli to naše Kája nezná ani nepozná :slight_smile: ani nošení na rukou to já si radši poslechla řev než ji nosit nebo dávat do postele jak to vidím u známé jejich malý má tři a půl roku a pořád spí s nimi v posteli sám prostě nebude tak jsem si už v těhotenství řekla že tak dopadnout nechci :grinning:
1. lis 2008 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek