• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
tak to máš pravdu není nic horšího než když mimčo přetáhne to znám :frowning2: to je pak teprve peklo :grinning:
tak nic no bude chodit dřív spát a pak bude dřív vstávat než abyste se trápily akurát to bude pro tebe blbé,protože ty se asi nedonutíš chodit taky dřív spát :slight_smile:
3. lis 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takto máš pravdu já se osobně nedonutím jít spát dřív.tak to nemůžu přece chtít po mém malém tvorečkovi. :wink: Ale zato večer je to super chodíme spát mezi sednou a osmou hodinou :slight_smile:
3. lis 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak to malá po šesté a já až tak kolem desíti jedenácti a pak ráno to je peklo ona vzhůru hraje si v obýváku a já chrním :confounded:
3. lis 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak něja to chodí i unás .Já chodím spát kolem půlnoci a malej si už v postýlce hraje od 5:30ale je hodněj tak můžu aspoň na půj oka spinkat :wink:
3. lis 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je i u nás akurát si někdy dám peřinu do obýváku,že ještě poležím a regulerně usnu :grinning:
3. lis 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že to máme doma podobné.Akorád já ráno odvedu Kritu do školky a malý jde spinkat 8:30 a to jsem schopná ještě egzistovat,ale jak jde spát po obědě tak zalomím s ním na ty tři hodinky.Nedá se to vydržet. :wink:
3. lis 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo kolikrát taky zalomím odpoledne,al pak jsem ještě víc zlámaná,ale někdy se to fakt nedá :wink:
3. lis 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že ta naše dětičky nás nějak moc unavují :slight_smile: ,ale bez nich by nám bylo smutno
3. lis 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě už to doma konečně spinká a tak mám chvilkuna to abych se koukla i na ten internet.\jinak nemám tolik času malý to nerad vidí že se dím u počítače.On si totiž myslí že je to pro něho hračka a tak máme nával na počítači :slight_smile: .Jak si ho tatínek naučil tak ho má
3. lis 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No naštěstí už je Mařenka ve věku kdy vydrží u pohádky a co ona si už i vybírá jakou pohádku to by tě jeblo jak pouštíš už asi 4 pohádku a ona ti zase řekne tu ne mami jinou :confounded: to je na zabití,ale pak jž je dobře když najdem tu správnou :slight_smile:
3. lis 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mám doma taky a ještě je schppná v deset večer zavolat ať ji to pustím znovu že nemůže spát. :astonished:
3. lis 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucen ek ahoj jmo tak tam jsem delala.popis se aspon trosku jak vypadas? ty jsi ta co byla kdysi se stanou delala jsi v porube na te diskotevce malinka lucka s dlouhyma cernyma vlasama
3. lis 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak to u nás ještě tak daleko nedošlo,ale krista už je starší tak to jo :slight_smile:
3. lis 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo krista má už šest let a už půjde do školy měla odploženou školní docházku
3. lis 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
to měla i moje segra kdysi
3. lis 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu k telce už mě začíná bolet hlava tak dobrou :slight_smile:
3. lis 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda nám ta změna času taky vůbec nepadla do oka malá vstávala až kolem sedmé ráno a ted je pernamentně vzhůru kolem půl šesté a já si na to ne a ne zvyknout je to jen hodinka ale hrůza taky chodím spát až kolem té jedenácté a malá většinou už o půl sedmé chrní zkoušela jsem ji dát později že bude ráno dýl spát ale byla už moc unavená tak to prodloužit nešlo ale i tak jsem ráda že nám těch deset jedenáct hodin spinká jsem za to moc ráda :slight_smile:
3. lis 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím proč s tím časem hýbou je akorád pro zlost .Jako kdyby to nebylo jedno.
3. lis 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se přidávám - změna času nám totálně rozhodila režim :angry: nedělá to dobře ani mně natož malýmu, mají to nechat být
3. lis 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata kdepak jste?My jsme byly v obchodě,vařily oběd a bubůaninu a teď si konečně na chvilku dáchnem :grinning:
4. lis 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady tady :slight_smile: my dneska byli na ortopedii opět vše v pořádku ale prý v půlce ledna ještě na jednu kontrolu pro jistotu chjo tam je vždycky tolik lidí minule jsme šli na sedm a byli jsme první dneska jsme tam došli bylo sedm deset a už před námi pět maminek :confused: malá byla samozřejmě za půl hodiny protivná bylo tam už moc nacpáno ještě štěstí že nemáme problémy a nemusíme tam často je to fakt hrůza
4. lis 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to je děs tam je vždycky plno,nevím proč tam nejsou aspoň dvě ty ortopedie,vždycky fronta až k výtahu no nechtěla bych být tou maminkou co je poslední v řadě :grinning: my chodily hned ráno na sem a byly jsme vždy první max. třetí tak to se dalo vydržet protože onastejně bere po třech miminkách :slight_smile: ,ale jsem ráda že už to máme za sebou,chodily jsme tam dlouho :confounded:
4. lis 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Dneska má byt zase krásně. :slight_smile: Jdu trochu poklidit odpoledne čekáme navštěvu. Přijdou k nám znamí co před rokem přišly o miminko. A máme velkou radost po dvou mimiděložních těhotenstvích čekají miminko (teda dvě) :dizzy_face: :dizzy_face: ...Zatím tam mají dvě srdíčka tak uvidíme. :slight_smile:
4. lis 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
K nám taky příjde návštěva,sestřenka její přítel,bratránek a strejda :slight_smile: tak mám napečíno,poklizeno :grinning: a teď odpočívám :slight_smile:
4. lis 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek ahoj tak kde jsi?at to teda proberem.odkud se zname.ale myslim ze jsi to ty.divala jsem se na fotku.byli jsme spolu i na zermankach ? ty stana ja pavel peta vlasta atd?
4. lis 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tývoe evi čáááááááuuuuuuuuu sem ráda že tě vidím založ si album at vidím i malo...teda sem tě tipovala že mimisek ee
4. lis 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo to jsem jáááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jdu Vás pozdravit,také nestihám a tedka je mi strašně naspaní,ale fakt hodně.Asi za chvíli padnu únavou :frowning2: až se mi točí v hlavě,nevím čím to :grinning:
Dneska jsme vyřizovali byli jsme v centru a tam je to děs hlavně ten provoz,někteř řidiči jsou slepí,normálně Vám vjedou do cesty :confounded:
No jsem zvědavá jak tam budu jezdit já až dostanu auto,to nevím, nevím :angry:
4. lis 2008 v 18:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Moni není to třeba tím že už se ti povedlo otěhotňet :sweat_smile: :slight_smile: Já jsem taky byla hodně unavená a ospala :wink:
4. lis 2008 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bud je těhule nebo změna času já semt aky jak jeblá po hlavě fakt který debil to uzákonil takový nesm,ysl :angry:
4. lis 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek