• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahoj Žany,je to možné,ale zatím nic nechci zakřiknout.Uvidím jak mi bude i zítra.
Test bych si stejně udělat nemohla,protože cca týden zpátky mi skončila ms,takže by bylo brzo,unavená a to dost jsem ta 4 dny.Ted se mi i motá v hlavě tak uvidíme později co se bude rýsovat. :slight_smile:
4. lis 2008 v 18:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ta změna času na nás vůbec nějak nezapůsobila,takže to bych neřekla. :wink:
Uvidíme co to je :slight_smile:
4. lis 2008 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já pořád nějak nestíhám.... Neděli jsem problindila a včera mi bylo zase tak dobře, že jsem jedla dvojnásob. No a dneska se to dalo. Jinak Moni, držím palečky!!! Na test určitě počkej, ať se nestresuješ negativním vysledkem. Žofi, zdá se mi, že jsem tě v pondělí před polednem viděla s manželem a s kočárkem, kousek od našeho baráku na Francouzské. Nemáte tady někde rodinu???? :wink:
4. lis 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany: jo šli jsem k mamce od manžela. Ona tam bydlí těch ysokých panelácích. :grinning:
4. lis 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi, já si to říkala, ale bylo mi blbé za tebou jít a říct, hele, nejsi náhodou Zofinecka z Koníka :grinning: My zrovna šly s Míšou z mateřského centra a někdo nám zabouchl zadní vchod a tak jsme museli barák obcházet.... My bydlíme v tom co se teď zatepluje - naproti. Náhodička co??? :wink:
4. lis 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej, tak to jsem si vás taky všimla, ale nepoznala jsem vás. Měla jsi se ozvat :grinning:
4. lis 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem,zrovna se dívám jak mi síkorky na balkoně papkají slunečnicové semínka :slight_smile: manža si toho koupil asi 1kg,ale nesnědl to a ani už nechce tak sem to nasypala do mystičky a dala na balkon.
5. lis 2008 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko....

Maji - uz ste v novom??

nejak tu nestiham chodit ked je tak krasne vonku..vecsinou cely den vozim :grinning:
5. lis 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě ne Rady prý v prosincy do desáteho by to mělo být hotové všechno :confounded: když si vspomenu jak aktivně jsem začala balit věcy a pak se to začalo pořád posouvat tak by mě jeblo :cry: hlavně mám radost jestli se budem stěhovat před vánocema tak to budesuper,ale je možné že se přestěhujem až v lednu,paní totiž čeká až nám dá banka peníze my je dáme ji a ona si koupí byt tak nevám jestli nemá nějaký už zarezervovaný(což by mi pasovalo víc)už chci být na vánoce v novém :slight_smile:
5. lis 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak dneska je zase hezky, tak to půjdeme ven se vyvětrat :grinning:
5. lis 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Zany1 :slight_smile:
Né test si dělat určitě nebudu,vždycky počkám až do ms,dřív to neřeším.Je mi pořád stejně,někdy mě to přejde a za chvíli znova se mi točí v hlavě a spala bych pořád.
Tak jsem si říkala,jestli to není tím,že jsem začla stím mým brát vit.E,ale mu to nic nedělá,takže to asi tím nebude.
Uvidíme.Za chvíli jdeme na očkovaní a vůbec se mi nechce pak příjdem poobědváme,malý půjde do hajan a příjde mamka,tak budem doma drbat :grinning:
5. lis 2008 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zpět z poradny, miminko roste hezky a mám další fotečku. Tak se později pochlubím ;) Jen tam byla dost nepříjemná sestra - zástup a jen co jsem vyběhla schody, tak mě hned brala na měření tlaku a samozřejmě mi naměřila 150/85. Tak snad příště tam bude ta co vždy.... Příští týden ve středu jdu na genetický ultrazvuk. Tak jsem zvědavá. Jinak venku je fakt jak babí léto!!!! Uplně super!!!
5. lis 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: minule se tu někdo bavil o MIKULÁŠI a dneska jsem v baráku našla telefoní čísla na někoho kdo už to pár roků dělá tak kdyby někdo chtěl : 737 908 282 :wink:
5. lis 2008 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj luci no nekecej ty mas miminko a jak se mas jsi vdana a kdo je tvuj manzel atd kde bydlis? jak se zklada to album ? musis mi poradit ja to tak dobre neznam
5. lis 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani to album si založíš tak, že klikneš a na havní stránce na moje alba a tam už tě to navede. :grinning:
5. lis 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok dekuji.jak mi mala usne tak to zkusim
5. lis 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak dneska za sebou máme občánky. byly tam jen dvě holčičky, niky jako princezna v běloučkých šatičkách:slight_smile: pak vložím fotky. a tím pozitivní věci v tomto týdnu končí, niky čeká očkování- já musím s palcem na chirurgii, to bude, se toho děsím víc jak zubaře a to je teda co říct. tak držte palečky :wink:
5. lis 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
co se ti stalo den že jde na chirurgii s palečkem ? :frowning2:
5. lis 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Evi....teda že na tebe tu narazím to bych nečeklaa...ty jsi vdaná???či italská domácnost? :grinning:
Bydlím v Porubě u vozovny tramvají kousek a vzala jsem si Honzu cca se známe 10 let ale 2 roky teda už třetí jskože partneři:slight_smile:
5. lis 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak manzele nejste? ja ziju v italii uz 7 let.a s pritelem jsme spolu 4 roky a budeme se brat tetka v unoru
5. lis 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo sjme brali jsme se 30.6 2007
A kde se budete brát tady nebo v itošce?
5. lis 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
v italii.v cesku urcite ne.a ty mas to album at se mrknu na fotky?zkousela jsem tam nahrat fotky ale nenahrali se
5. lis 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo klikni na ten fotáček co je na pravo od mého jména....
asi je máš moc velké ty fotk ještě ti sem dám odkaz na beremko tam jsou svatební vydrž
5. lis 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. lis 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala je nadherna .u ktereho doktora jsi byla ze ten ultrazvuk delal takove fotky?a jak to ze mala byla v inkubatoru ?jaky byl porod a kolik jsi pribrala v tehotenstvi?tveho manzela neznam.ale tvoje segra je martina?
5. lis 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byla jsem na fifejdách a sára nebyla v inkubátoru....ty to někde vidíš???? :astonished:
porod bomba v 17:30 příjem to mi nic nebylo a ve 20:57 se malá narodila bez nástřihu, bez epidurálu ....a nabrala jsem 18kg rodila jsem se 75 kg..jo ségra je martina :wink:
5. lis 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na fifejdách ten ultrazvuk jinak jsem rodila v porubě
5. lis 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to byla ta postylka v nemocnici to jsi mela pekny porod.ja rodila ve vitkovicich a kdyby tam nebyl giorgio tak bych umrela.uz mas svoji vahu?promin ze se ptam ale neumrela ti maminka pred par mesici
5. lis 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kucen Anico asi myslí tu postýlku z pleksiskla co vněm je Sárinka hned po porodu :slight_smile:
5. lis 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucen ne kucen :grinning: :grinning: šíš neumím psát
5. lis 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek