• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
toz kde jsi?mas tam moc pekne fotky te male to di delala fotografka?
5. lis 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evi to je na sále vyhřívané lůžko není to klas. inkubátor....
váhu mám svou ani kilo hore, ale pánev stále široká takže nosím 38 a né 36
jo umřela , když jsem byla v 5 měsíci

maji nekuckám :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ohledně te chirurgie- bok palečku mi začal hnisat, jak třeba někomu zaroste nehet-a udělá se to. a já to řešila podomácku, na první místo sem dávala nikolčiny nožičky-vyšetření kyčlí a zkoušku z práva. tak mi tonapuchlo, tak mi to asi naříznou, aby to dostali ven. těším se jak...........radši bych k zubaři. luci-moc krásné fotky, asi se v některých věcech nechám inspirovat:slight_smile: budeš teď na masážích?(nebo tom kuličkování-nebo jak to nazvali).
5. lis 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
den budu na míčkování....teda jestli se sára nerozhodne za pajdu vyřvat v herně jako minule :grinning:
5. lis 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vis ja jsem rodila cisarem ale dali mi silny epidural tak se mi zablokovali plice a zastavilo srdce.tak ja s porodniho salu nic nevim.ja jsem pribrala 22 kg ajeste 5 mam nahore.nevedela jsem ze martina je tva segra a s amcou mi to je moc lito.fotecky mas moc krasne vidim ze male nic nechybi,asi manzel vydelava dobre. kolik mu je?
5. lis 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evi to asi spíš vyřadily hladké svaly z oběhu proto jsi přestala dýchat a tlouct srdce..to je komolikace ne moc častá, ale stává se..uf hlavně že to máš za sebou fakt.
Ty znáš martinu odkud? já myslela že jako ode mě.... :grinning:
manžovi je 38 teda za chvíli už 39 :wink:
5. lis 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne od tebe ne.znam simonu holku co chodila za tvoji mamkou.je to moje velice dobra kamoska a pak druha ma nejlepsi kamoska je romca
5. lis 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucen,ty chodíš ke kosmetičce k Aničce Kuhrové?
Dívala jsem se na album co jsi tady dala a tam píše její dcera,že tě její mamča líčila.
Taky k ní chodím.Tedy od té doby,co se odstěhovala se salonem skoro do centra,tam jak jezdí trolejbusy,tak jsem tam ještě neměla čas zajít.Jinak je super a hrozně milá :slight_smile:
5. lis 2008 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evi simona za mojí mamkou?????neznám žádnou simonu...přibliž
moni jo jo byla a super spokojenost ale od svatnby jsem na kosmetice nebyla....a gor ted není čas
5. lis 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo no,taky nemám moc času a ted si Anička ve svém salonu zřídila lmasáže.Třeba někdy můžem zajít spolu :slight_smile: Jak bude více času a budem mít hlídání a využít toho :grinning:
5. lis 2008 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé to by se mi líbilo to miluju...i kdž ,masáž od dupy po prsty na nohou mám denně od manžela :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já?Ani nemluv,já to mám naopak od krku po dupu :grinning: :grinning:
A každý den otravuju toho mého a on je ze mně už na nervy. :dizzy_face:
Ale co,od porodu strašně trpím na záda,tak jsem říkala,že za celý den se tak fajně odreaguju,někdy se mi chce tak šileně spát,ale kvůli tomu kolikrát nejdu jak je to příjemné. :wink:
A ona má ty lynfomasáže nebo jak se to píše,ani nevím na co to je,poslala mi to mejlem.
5. lis 2008 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo chodila ji tam lecit.byla u toho nekolikrat i artina a pry s k mamce nechovala moc pekne.martinu znam aji s baru jak delala v mariankach u richarda.a romanu znas ne?
5. lis 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmmmm to slyším poprvé..jo ségra taková byla ale ke konci už ne víš byly to celkem nervy mamak byla úplně někdo jiný..blbla jak malá stokrát udělal vše naopak...utíkala ztrácela peníze vymýšlela si...no nebudu to rozebírat taky jsem měly pěkné nervy...ale musím přiznat že taková bohužel byla to je fakt.....
Romanu? myslíš sestřenku? šubertovou taky byla v itálii už není
5. lis 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo romcu.je v italii vratila se zpatky je to asi tyden.nevedela jsem ze jste sestrenice
5. lis 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tývoe tak to je mazec největšího kalibru......tak to fakt čučím jo její mamka je je teda byla ségra mojí....
5. lis 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je mazec
5. lis 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
že je ten svět malý.....vlastně znáš kdekoho..... :grinning:
5. lis 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kde jsis nechavala delat ty pekne fotky s malou
5. lis 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v hrabůvce u jendé kočky co fotí doma má ateliér.... :wink:
5. lis 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mas na ni cislo nebo muzes ji prosim zavolat kdyz uz te zna a objednat me.projedi 22.12 a odjizdim 28.12
5. lis 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evi dám ti číslo a domluv se sama ju? :wink:
Magočová Janka 776305475
5. lis 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,právě jsem Ti chtěla napsat,že si pamatuju,že jsi tady psala číslo od té fotografky,ale nechce se mi to hledat.Chci nějaké pěkné fotečky pro naší drahou polovičku jako dárek k dárku k Vánocům :slight_smile:
Jak to je prosimtě,kolik počet fotek?Nechci moc
5. lis 2008 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no bere 600Kč za 100záběrů...tzn že vás 100x vyfotí a kolik z toho bude dobrých je ve hvězdách může být dobrých jen 10 nebo taky 25...cena je pořád 600Kč :wink:
5. lis 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotky to jsou krasne.a jak dlouho ji trva nez je nvyvola?kolikmdnu?
5. lis 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ona je nevyvolává pošle ti je na mail anebo na cd a ty si to uděláš...ale úpravu fptek jako je retuš nebo tak no ..jak kdy u mě mela nemocnou dceru tk jsem je měla za 14 dní, a ty první fotky s těmi kč¨řidýlky byly do 2 dnů...to je těžko říct to si musíš domluvit s ní sama
5. lis 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha no snad bude mit cas .protoze je to takove blbe datum.nemas nahodou na ni email ?
5. lis 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska v moci mi prijede mamka a pristi tyden zamnou prijde romana
5. lis 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,tak to nic,to si zajdu tady nahoru vedle broadweje,jelikož bych chtěla max.10,tolik foteček je mi na prd.Máme jich dost,chtěla jsem jen tomu mého pár k dárečku at mu uděláme radost a peněz je to svým způsobem dost,kdyby vyšli kvalitní třeba těch 10,15 :slight_smile:
Jinak díky
5. lis 2008 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. lis 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek