• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
moni ja byla pred 14 dny v ostrave a byla jsem nahore u brodweii a chtela jsem take nejake fotky pro toho mojeho ntak jich mam 6 s malou dali nam k tomu i cd a platola jsem 700.tak lepsi to mas u te fotografky kde byla i lucka jsou opravdu krasne ty u toho brodweie ne
5. lis 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
poslu ji email .volani me tady stoji hodne.ty jsi zalozila tady tu stranku ze?a prosim te ktery ginekolog ti delal takovy ultrazvuk ze ta mala tam jde tak dobre videt ?ja jsem to tak nemela
5. lis 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm tak to je dost já mám 17 fotek :wink: to je fakt rozdíl..sice třeba 2-3 jsou stejné jen jetřeba černobílá, barevná a jiné pozadí....
5. lis 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
napis mi o tech ultrazvukach.chci zmenit gynekologa
5. lis 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Luci - fotky máš moc pěkné, i ty svatební,tvůj manžel je mi nějaký povědomý...ale nevím odkud, možná mi jen někoho připomíná...
ta fotografka ty fotky neudělá?? tak to potom není moc levné, když ještě musíš připočítat vyvolání někde jinde, ne?
5. lis 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evi to je jedno který gyndař byla jsem ve špitále na fifejdách na 3D ultrazvuku tam se objednáš na gyn. amnbulanci a on to dělá pokaždé jiný doktor......ty čekáš druhé???že se na to ptáš?????
5. lis 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,my máme 7 fotek, 3x 10x15 a 4 13x něcouž si to nepamatuju a platili jsme 570,-.A byli jsme v tom ateliéru asi co ty,tam asi záleží jaké fotky chceš :slight_smile:
5. lis 2008 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no když jí řekneš udělá ti je ale musíš připlatit a raji levné to je vem si že profíci beriou za 100 záběrů 1500-2500Kč pplis vyvolání.....to zas vím na stopro páč manža zná velmi dobře michala krusberského...je to profifotograf...a ten takové ceny má....
5. lis 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to já vůbec nemám přehled.... :astonished: :confounded:
5. lis 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě jsem si vzpoměla,že na libku se mi ozval jeden známí od toho mého,znají se matně,ptala jsem se ho za kolik dělá,je profes.fotograf z Bohumína tak říkal,že za 500 i s líčením a půjčeným oblečením pokud by někdo chtěl,ale nevím na kolk fotek,to si už nepamatuju :slight_smile:
No uvidíme něco vymyslíme,tolik peněz se mi za fotky nechce dávat,jelikož jsou Vánoce,já budu mít od mého drahý dárek i on ode mně a co se týče rodiny z mé i jeho strany je nás požehnaně :confounded:
5. lis 2008 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni dívej když dáš magočové 600Kč dostaneš dejme tomu 10 dotek čili 60kč za jednu dostaneš to na cd a pak si jen ve fotolabu uděláš kopií pro celý regiment fotka z cd stojí 8kč 10x15 .... :wink:
5. lis 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci a jaké má objednací doby?? a kde je ?? v Ově?? díky :wink:
5. lis 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
raji to nevím má doma ateliér je třeba se s ní domluvit každý den doma není nebo se věnuje dceři to se s ní aktuálně domluvíš kdykoli...my tam jednou byly dopo, pak odpo...to je na domluvě..a je jak je u bradwaye KB tak je za tím školka nebo škola Mitušova tak za tou školkou...ulici už nevímale navede tě
5. lis 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím no za jednu fotku to není moc,ale jak jsem psala tolik peněz za celek se mi dávat nechce.No nevím nějak to budu muset udělat.Nebo se na to vyprdnu,máme tedka hodně finančních požadavků před Vánoci,kupujem si byt,takže i odhadce nám zdělil,že budem platit do 6000 :frowning2: jsem myslela,že se poliju čokoládou co jsem zrovna pila :sweat_smile:
5. lis 2008 ve 21:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé taky to bydlí kousíček,na Mitušce bydlíme :grinning:
5. lis 2008 ve 21:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
me na cene nezalezi hlavni bude kdyz me vezme.ne necekam druhe jen se ptam kdybych nahodou nekdy cekala.je mi lito ze ja takove fotky nemam .ja mam klasicky ultrazvuk
5. lis 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahá tak to jo....ale to se dělá jen na přání to 3D jinak od svého dr mám taky klasický ultrazvuk....ty 3d dělaj jen za prachy
5. lis 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jestli myslíš 3D ultrazvuk,tak ten je tady nově před 2 a půl rokama to ještě tady nebylo.S kamarádkou jsme se to dozvěděli asi cca rok zpátky možná i víc a za nás jak jsme byli těhu to ještě nebylo,tedkom kámoška je podruhé těhu a už na to šla má to miminko nahrané i na flešce :slight_smile:
5. lis 2008 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - díky, ještě se rozmyslím a když tak ji zavolám...mám ještě tip na jednu fotografku, ale je z FM a má dlouhé objednávací doby - několik měsíců.....podle ulice to najdu, jinak čoveče, kde je Brodway nevím :confused:
5. lis 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak na ceně by mi taky nezáleželo,kdyby mi ten můj nekupoval na Vánoce auto,já jemu hodinky a do toho ten byt.No jedno s druhým prostě :slight_smile:
Evuš tak jak tady budeš se ozvy,bydlím od paní fotografky kousek a můžem skočit na kafčo.Posílala jsem ti to číslo a ty nic :confused:
5. lis 2008 ve 22:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raji,nevím odkus jsi,ale víš jak je zastávka Hotelový dům Hlubina v Hrabůvce?1 Zastávka za umob jih a jak jedeš tramvají směr Dubina tak po levé straně je Broadwej.To určitě uvidíš je to tady velkým napsáno :wink:
5. lis 2008 ve 22:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
me nic moni neprislo to vis ze se ozvu
5. lis 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,tak kdyžtak Ti pošlu přímo číslo na mobil,nebo chceš to icqečkové?
5. lis 2008 ve 22:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nic jdu do pelechu dobrou
5. lis 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou luci uslysime se zitra
5. lis 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dej mi na mobil poslu ti muj
5. lis 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máš vzkaz
5. lis 2008 ve 22:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni - to je vedle Špalíčku?? tak to vím, já si to když tak najdu podle ulice na netu :wink: dík
5. lis 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Špalíček je kousek dál.Od špalíčku půjdeš k poliklinice a od polikliniky směrem na hlubinu,jak tam jsou ti tamani,pak drogerka,hruška tad. a hned naproti je pizzerie fontána a nahoře Brodwej :slight_smile:
5. lis 2008 ve 22:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO tak to už vím, je to vlastně naproti zastávky 17, že
5. lis 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek