• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Jdu spát. Dobrou noc :slight_smile:
5. lis 2008 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jj hned naproti. :slight_smile:
5. lis 2008 ve 22:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrou
5. lis 2008 ve 22:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky loucim se musim jet do venezie na nadrazi pro mamku.prijede ke me na navstevu
5. lis 2008 ve 23:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :wink: :grinning: . Tak my se dneska chystáme na poradnu, tak jsem zvědaá kolik jsme přibrali :grinning:
6. lis 2008 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
raji tady je ten foťák :

http://www.mapy.cz/#x=141900663@y=135045581@z=16@mm=FP@sa=s@st=s@ssq=Ostrava,Horn%C3%AD%201492@sss=1@ssp=141203308_134754917_142514028_135805541

denber to co máš ty jsem měla taky neboj to ti uspí a bude to o.k. ani nebudeš vědět co dělá! :wink:
6. lis 2008 v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí
raji je to na levo od bankomatu české spořitelny :slight_smile: tak to najdeš hned :wink:
6. lis 2008 v 07:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Tak máme další den a jak to tak vypadá bude zase teplo jako v čera.Taky jsme tovyužili a byli jsme celé odpoledne venku aspoň se děti vyvětrali.A potom večer v pohodě usnuli :wink: .
6. lis 2008 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
čaute my se chytáme celá rodina do komenského na megapropchajdu..hany si vzal ráno malou a já chrápap do 11h to jsem potřebovala jako sůl :wink:
6. lis 2008 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
My byli ráno venku a nic moc teplo,je chladněji,ale ještě se to dá :slight_smile: Ted jsme poobědvali a malý už spí,tak mám na chvíli klid.
Odpoledne přijede kámoška s malou,tak tady budu mít zase blbinec :grinning:
Jinak Luci,ty se máš,já jsem usla pozdě a ráno brzo jsme vstávali,takže jsem byla úplně hotová,vůbec se mi nechtělo z postele,ale venek mě trochu probral :slight_smile:
6. lis 2008 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: u nás se už taky spinká,ráno tu byla známá s dcerou tak jsem poklidila jen rozházené hračky a mám klid.
Moni nic si z toho nedělej já jsem taky ráno byla brutálně vzbuzená svou dcerou :slight_smile: ještě bych spala :sweat_smile:
6. lis 2008 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Maji
No jo,já teď chodila pozdě spát víš.Takže to ranní vstávání už nedávám :confounded:
6. lis 2008 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jjo já taky večer nemůžu usnout a ráno horko těžko vstávám :pensive:
6. lis 2008 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my jsem se zrovna vrátily od paní doktorky a už jsme zase přibrali. Už máme 3150 g. :grinning: a paní dorktorka nás pochválila jak pěkně přibíráme. No venku je nic moc, ale aspoň neprší, tak se to dá. :wink:
6. lis 2008 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj. :slight_smile:
Dneska je fakt nic moc počasí :confounded: . Moc si nepamatuji Žofí kolik mala važila jak se narodila :sweat_smile: ale asi papa krásně když vás paní dr. pochvalila. My to přijde malo ale to je asi tím že kluci tolik měli jak se narodily (3400) :wink: Holčičky jsou skoro vždycky menší ale jsou i vyjimky :grinning:
6. lis 2008 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj žofinečko , tak to ti malá pěkně přibídá :wink: Hlavní že je zdravá a dobře prospívá.Dneska musím jí t ven koupit malému bundičku tak snad bude venku přujatelně.Hlavní je že neprší. :slight_smile:
6. lis 2008 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Žofi malá hezky přibírá teda už má skoro měsíc a ještě s váží mín než naše malá když se narodila :grinning: my přibíráme každý měsíc kilo :grinning: ale už by se mohla trošku zpomalit s tím přibíráním už dá docela zabrat to nošení :stuck_out_tongue_closed_eyes: dopoledne jsme byli v obchodě a je tam celkem zima tak se mi ani nechce ven ale musím se překonat aspon na hodku
6. lis 2008 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky lidi, sem tu a žiju :wink: :slight_smile: na te chiře bylo děs to čekání a pak umrtvení, teď mi v tom škube a vypadám jak invalida:frowning2: jinak žofi-malá je velká šikulka, neprojdeš se někdy až do poruby nebo napůl, že bychom vás potkaly:slight_smile: já jdu zítra s nikuš na očkování-tak ji taky zvážím, odhaduji že bude mít 5 a 3/4kg, nebo dokonce rovných 6. jinak je to šikula. co ta všechno snese :slight_smile: tak zatím papa
6. lis 2008 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
den taky jsem na tom byla kdysi :grinning: ještě že šla mamka semnou,ovázaly mi ten palec tak,že jsem ho nestrčila do boty tak jsem to domů odskákala :slight_smile: ,ale bylo to v pohodě.Segřa na to trpí tak chodí pravidelně na pedikůru protože se ji to dělalo pořád tam si koupila nějakou vodičku za pětset a už je to dobré,ale chodí pořád pravidelně pro jistotu aby měla celé nožky krásné :grinning:
6. lis 2008 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Den já byla dneska v Porubě u dr. a byla jsem i včera ne lenince. Když nakojím tak mi vydrží venku dlouho spinkat, takže v poho. :wink: :grinning:
6. lis 2008 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem dneska byla s malým venku a vypadá to že nám procházky skončili malej je nemocnej má rýmukašel a a teplotu .A do toho nás ještě trápi zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: .To se asi v noci nevyspím to budu mít záhul :grinning: .Snad to nebude nic vážnějšího ,ale zůstane jenom u nachlazení. :slight_smile:
6. lis 2008 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Wini- taky mám teď kluky nemocné "rýma a kašel řadí ťeď všude" V noci je to nejhorší Kubík se davý hlenami a navzajem se budí když kašlou na přeskáčku. :wink: :slight_smile:
6. lis 2008 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jak tak koukám tak nás je více.No jo to je to podzimní období .Chvilku je zima a potom zase teplo. :astonished:
6. lis 2008 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
win teplo už nebude..teda já su zimomřivec....do 15c musím nosit štrample nad 16C v poho..jinak chytnu zámět ,očáku a jsem ko
6. lis 2008 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Čaute :slight_smile:
Mě zima nevadí,jsem střelec,takže jsem se v zimě narodila,jen mi vadí,že je brzy tma :frowning2:
Dneska přišla kámoška až ve čtyři a už jsem svítila v obyváku :confounded:
6. lis 2008 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já zimu osobně nenám ráda neumíme se mijetělo zahřát a pořád se třepu.tak jsme na tom podobně lucenek.
6. lis 2008 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak dneska musel malého uspat tatínek malého nemohl usnout u mě ,ale jak si ho tatínek pochoval tak byl za pár minut úplně mimo.TO budu mít dneska krušnou noc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2008 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
To se klepe každý i já :slight_smile: Ale nevadí mi :wink:
6. lis 2008 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to mi to vadí a velice já o sobě tvrdím že jsem se měla narodit někde na jihu kde je stále teplo a ne tady. :grinning:
6. lis 2008 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky
6. lis 2008 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek