• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
jj každý je jiný a každý snese něco jiného :grinning:
Ahoj Evčo,tak jaká je návštěva maminky?Užívá si Itošku :slight_smile:
6. lis 2008 ve 22:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: ,tak já zimu nesnáším tady v Ostravě,ale někde na horách hmm to mi nevadí,ale koupila jsem si teplý kabát na zimu takže já jsem v pohodě i tak :grinning:
7. lis 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
Mám za sebou docela hrozné ráno,malý pokaděný si sundal plínku a sedl si na zem,takže jsem drhla dotedka zem :frowning2:
Teď si uvařím kafčo a pak půjdem ven a nakoupit něco na oběd,ale vůbec netuším co udělám,zdálo se mi o řízkách tak asi řízky :grinning:
Ten můj ještě chrápe,nějak ho musíme dostat z postele.
Chtěla bych odpol.někam na hory,ale vůbec netuším kam :confused:
7. lis 2008 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jse taky uvažovala nad řízkama :slight_smile: ,ale asi udělám stehno z rýží,taky musíme do obchodu :cry:
7. lis 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj moni.to vis mamka je stastna ze vidi malou aspon na tyden
7. lis 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:astonished: já jsem tady byla v deset poslední a už je skoro sedm a tady nikdo? :astonished: :astonished: :astonished: No téééda to je ostuda :confused:
7. lis 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je s vama ze tady zadna nejste
7. lis 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda já bych si taky nechala líbit takový výlet za dcerou :slight_smile: ,no naše malá to má blbé je jedináček a asi bude tak se od maminky nemůže přeci hnout :slight_smile:
7. lis 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já měla mazec den...no ještě organizuju srázecček ale už je to vyřešeno.....takže mám volněni
7. lis 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
budeš mít sraz ze školy? :slight_smile:
7. lis 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne en odsad z diskuze jedem do čech na prodlo. víken ukážu kam :wink:
7. lis 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pěkné to se máte,vypadá to hezky :slight_smile:
7. lis 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no že? bude fajn moc se těším :wink:
7. lis 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to krásné ty postele uplně super,jedete i z manžílkama :slight_smile:
7. lis 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
někdo jo někdo ne....bude to takový koníkovský šrumec super hřiště a pískoviště pro děti no....už se nemůžu dočkat
7. lis 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.. jo bude to super.. uz se tesim
7. lis 2008 v 19:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolik vás tam jede :slight_smile: budete mít pohádkový apartmán jako princezny :slight_smile:
7. lis 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme to ukazovala segře že bychom tam mohly někdy z dětma zajet je to moooc hezké :wink:
7. lis 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jo bude nás plná chalupa :wink:
7. lis 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to hezkje ale trochu z ruky :grinning: :grinning: to vis kdyz už slepičárna tak aspon v luxus prostorech.,.. :grinning: :grinning:
7. lis 2008 v 19:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no jasně aspoň si to užijete,myslím že tam to ani jinak nejde :slight_smile: v takové nádheře :slight_smile:
7. lis 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nebere některá z vás antik. Cilest??? Zbyla mi doma jedna nenačatá krabička - na 3 měsíce - 7/2010. Kdybyste měla některá zájem, tak mi písněte SZ..........
7. lis 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci ty jsi takovy organizator :grinning:
7. lis 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jsem a už je to hotovo..takže klídek pohoda a jen se těšit
7. lis 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anico to je supér,jen at si mamča užívá,my jsme původně chtěli žít jinde než tady taky asi v Itošce,ale pak nám to každý vyvracel,že už tam není takové žití jaké bylo atd.
My se chystáme po Novém roce do Londýna nebo Chicaga,podle toho kde bude od toho mého brácha,dělá tam a žije tam no převážně v Londýně,tak se chceme k němu podívat a už se hrozně těším,ale zároven bojím,protože poletíme a z toho mám strach :slight_smile:
Malej nám už spí tak máme klid,jsem nějaká utahaná a to jsem celý den seděla v autě :pensive:
7. lis 2008 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
znáte někdo ty oční stíny NYX pigmen?Já bych si je chtěla koupit
7. lis 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Taky jsem nějaká utahaná byli jsme na oslavě narozenin a zítra jdeme zase, tentokrát ale na 50. To bude velké. Teď koukám na Zora s Petříkem. Velký Petr s Kubíkem už spí (nějak to nedal a nesedlo mu to :grinning: ) Asi to taky zalomím a dám to do další reklamy :sweat_smile: :wink:
7. lis 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maji já je mám celou sadu ještě glitterya cherry nyx sou bombá ale musíš na teda pod ně koupit oční bázi od manhattanu jinak nebudou držet :slight_smile:
7. lis 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
přes koho to kupuješ lucenku?tu oční bázi koupím i tady v drogerii třeba DM?
Nevíte někdo jak to mám udělat jsem jak pako já vím,ale oni to chcou na učet,já to nechci posílat přes náš nemusí manža vědět vše tak bych chtěla vědět jak se to ještě dělá přes složenku nebo tak nějak ?no neumím :rolling_eyes:
7. lis 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek