• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Holky jak se sem dávaj ty fotky,jsem antitalent,nemůžu to nikde najít :grinning: :sweat_smile:
7. lis 2008 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maji přes lendy 1 ta si nic navíc neůčtuje oproti lacherce..u ní jsem si vzala celou sadu nyxáčů za 1500Kč i s poštou a lendy mi písla že u ní bych to měla za 650Kč...hýbe se to dle akt ceny dolaru
no maji dá se to tak že zajdeš do banyk kterou příjemce peněz má třeba čsob nadiktuješ číslo účtu a je to :wink:
7. lis 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo báze v dm nebo schlecker prostě tam kde maj manhattan stojan je to černý nebo bílý kelímek..černý je třpytivější, bílý bez...v posdtatě je to jedno těma nyxama to překryješ a stojí cca 169Kč
7. lis 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak děkuji lucenku ty jsi poklad,jak najdu tu lendy 1 ?
7. lis 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni klikni na fotáček a nahoře máš napsané moje alba tak klik na to a tam už tě to navede :slight_smile:
7. lis 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý brdo to je suma... :astonished: asi budou dobre, ale tolika penez bych zalíčidla asi nepustilapak mi je nekdy ukázes ju?,
7. lis 2008 ve 20:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni jedny by měly stát 60 kč alemají 5ml,ale mě by stačily i 4 jenom takové kterýma se maluju pořád,je to moc hezké
7. lis 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jiři jasan prostě moje blbost no....
maji lendy najdeš ve volné diskuzi se jménem nyx pigmenty..... :wink:
7. lis 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji!
7. lis 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maji nyx 1 kelímek 5g stojí 4 dolary když bereš celou sadu je to snad 3 doláče za kus písni lendy uvoidíš ona má přehled a nějaké slevy :wink:
7. lis 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale to ti nevyčítám clovek narazí ani nevi, proste me spise sokuje ze to celkove stoji toliko penez a a jesze k tomu potrebujes spoustu serepetiček,bází a tad..
7. lis 2008 ve 21:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo já vím prostě jsem ulítla nezjistila jsem si dál, ale chybaa se člověk učí.
To je sice pravda ale to nmnožství a tak všeho minimálně tak ti to vydrží 100ůet :grinning:
7. lis 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to mi fakt ukázes at me treba motivujes, tak yjsem pokukovala ale nevyznám se v odstínech
7. lis 2008 ve 21:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jiři klidně přij a namalujem se :grinning: :grinning: ono to chce i cvik a zručnost páč ty pigmenty sjou jemné jako prachnebo mouka stačí blbě odklepnout a máš to po celé papuli :grinning:
7. lis 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už jsem zlákala i segru a její švagrovou :slight_smile: ,ale celou sadu asi nee nevím co bych dělala s těma šedýma a červenýma :slight_smile:
7. lis 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v sadě červené nejsou :wink: t máš asi blbě barvy nastavené na pc jsou tam fialkkvé hodně růžových jedna jakoby fuchse a trochu do zlatooranžova červený nyx pigment v sadě není ten mám zvlášt jako glitter a vypadá úžasně fakt :dizzy_face:
7. lis 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a jaká farba by se hodila na moje okulárie :grinning:
7. lis 2008 ve 21:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. lis 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maji jo to je ta sada ale ta červená taková fakt není spíš je to hooodně růžová :wink:
jiři na tebe bych šla šedo modrou kombinaci a fialovo hnědou ale jemně :wink: ještě babypink se snow..jemně glitterek a si kočanda :grinning:
7. lis 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý brdo.. to sem zvedavá.. já kočka jedine ze zadu s hezkou kytkou na hlave :grinning:
7. lis 2008 ve 21:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já uvažovam nad růžovýma,tou červenou první v ředě co není červená :slight_smile: ,zelené a bílé a jinak nevím,ta zelená bude asi nej mám teď hnědé vlasy a k mým hnědým očím no no no :grinning:
7. lis 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ještě by mi na tebe sedly do zlata odstíny ale víc než do zlatohnědé ta zaltožlutá...to víš 8 let výtvarky a cit pro barvy a kombinace to je moje
7. lis 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm to je fajn, zlatou já můžu :grinning:
7. lis 2008 ve 21:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maji v sadě je jedn 1 zelená tky mi chybí víc zelených páč modré a růžové je tam hafo...zelená jen 1 :angry:
7. lis 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. lis 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je krása no už to sepisujem ze segrou :slight_smile:
7. lis 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kukni na ten první odkaz tam z byxu najdeš vše......
7. lis 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji díky,už jsem si tam nějaké fotečky dala,a nějaké zase dám příště,musím se jít věnovat chlapovy :sweat_smile:
Tak dobrou :slight_smile:
7. lis 2008 ve 21:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už jich máme 13 :slight_smile: některé dvakrát některé třikrát :slight_smile:
7. lis 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek