Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
m.o.n.i.k.a
7. lis 2008
Holky jak se sem dávaj ty fotky,jsem antitalent,nemůžu to nikde najít 😃 :-N
lucenekautor
7. lis 2008
maji přes lendy 1 ta si nic navíc neůčtuje oproti lacherce..u ní jsem si vzala celou sadu nyxáčů za 1500Kč i s poštou a lendy mi písla že u ní bych to měla za 650Kč...hýbe se to dle akt ceny dolaru
no maji dá se to tak že zajdeš do banyk kterou příjemce peněz má třeba čsob nadiktuješ číslo účtu a je to 😉
lucenekautor
7. lis 2008
jo báze v dm nebo schlecker prostě tam kde maj manhattan stojan je to černý nebo bílý kelímek..černý je třpytivější, bílý bez...v posdtatě je to jedno těma nyxama to překryješ a stojí cca 169Kč
maja26
7. lis 2008
aha tak děkuji lucenku ty jsi poklad,jak najdu tu lendy 1 ?
maja26
7. lis 2008
Moni klikni na fotáček a nahoře máš napsané moje alba tak klik na to a tam už tě to navede 🙂
georgine
7. lis 2008
tý brdo to je suma... :-o asi budou dobre, ale tolika penez bych zalíčidla asi nepustilapak mi je nekdy ukázes ju?,
maja26
7. lis 2008
oni jedny by měly stát 60 kč alemají 5ml,ale mě by stačily i 4 jenom takové kterýma se maluju pořád,je to moc hezké
lucenekautor
7. lis 2008
jiři jasan prostě moje blbost no....
maji lendy najdeš ve volné diskuzi se jménem nyx pigmenty..... 😉
maja26
7. lis 2008
děkuji!
lucenekautor
7. lis 2008
maji nyx 1 kelímek 5g stojí 4 dolary když bereš celou sadu je to snad 3 doláče za kus písni lendy uvoidíš ona má přehled a nějaké slevy 😉
georgine
7. lis 2008
ale to ti nevyčítám clovek narazí ani nevi, proste me spise sokuje ze to celkove stoji toliko penez a a jesze k tomu potrebujes spoustu serepetiček,bází a tad..
lucenekautor
7. lis 2008
jo já vím prostě jsem ulítla nezjistila jsem si dál, ale chybaa se člověk učí.
To je sice pravda ale to nmnožství a tak všeho minimálně tak ti to vydrží 100ůet 😃
georgine
7. lis 2008
jo tak to mi fakt ukázes at me treba motivujes, tak yjsem pokukovala ale nevyznám se v odstínech
lucenekautor
7. lis 2008
jiři klidně přij a namalujem se 😃 😃 ono to chce i cvik a zručnost páč ty pigmenty sjou jemné jako prachnebo mouka stačí blbě odklepnout a máš to po celé papuli 😃
maja26
7. lis 2008
no už jsem zlákala i segru a její švagrovou 🙂 ,ale celou sadu asi nee nevím co bych dělala s těma šedýma a červenýma 🙂
lucenekautor
7. lis 2008
v sadě červené nejsou 😉 t máš asi blbě barvy nastavené na pc jsou tam fialkkvé hodně růžových jedna jakoby fuchse a trochu do zlatooranžova červený nyx pigment v sadě není ten mám zvlášt jako glitter a vypadá úžasně fakt x-)
georgine
7. lis 2008
no a jaká farba by se hodila na moje okulárie 😃
maja26
7. lis 2008
aha ja se dívala na aukro http://www.aukro.cz/item472341425_nyx_pigment_p...
tady je to ono?
lucenekautor
7. lis 2008
maji jo to je ta sada ale ta červená taková fakt není spíš je to hooodně růžová 😉
jiři na tebe bych šla šedo modrou kombinaci a fialovo hnědou ale jemně 😉 ještě babypink se snow..jemně glitterek a si kočanda 😃
georgine
7. lis 2008
tý brdo.. to sem zvedavá.. já kočka jedine ze zadu s hezkou kytkou na hlave 😃
maja26
7. lis 2008
no já uvažovam nad růžovýma,tou červenou první v ředě co není červená 🙂 ,zelené a bílé a jinak nevím,ta zelená bude asi nej mám teď hnědé vlasy a k mým hnědým očím no no no 😃
lucenekautor
7. lis 2008
ještě by mi na tebe sedly do zlata odstíny ale víc než do zlatohnědé ta zaltožlutá...to víš 8 let výtvarky a cit pro barvy a kombinace to je moje
georgine
7. lis 2008
hmm to je fajn, zlatou já můžu 😃
lucenekautor
7. lis 2008
maji v sadě je jedn 1 zelená tky mi chybí víc zelených páč modré a růžové je tam hafo...zelená jen 1 ]-(
lucenekautor
7. lis 2008
http://www.newforum.cz/makeupbox/viewtopic.php?...
a tady ukázky jak to vypadá v reálu
maja26
7. lis 2008
tak to je krása no už to sepisujem ze segrou 🙂
lucenekautor
7. lis 2008
kukni na ten první odkaz tam z byxu najdeš vše......
m.o.n.i.k.a
7. lis 2008
Máji díky,už jsem si tam nějaké fotečky dala,a nějaké zase dám příště,musím se jít věnovat chlapovy :-N
Tak dobrou 🙂
maja26
7. lis 2008
no už jich máme 13 🙂 některé dvakrát některé třikrát 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli