Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
lucenekautor
7. lis 2008
no kukni ne jen na pigmenty ale i na chroime a eyeshadow..a i glittery to se poměješ jké jsou božíííííí
zanetka82
7. lis 2008
Tak tyhle jsou krásné. Ty druhé z té ukazky z realu 😉 x-)

Na celé víčko jsem nanesla NYX chrome eyeshadow odstín beanie, pak do vnitřního koutku trochu MAC pigmentu blue brown a trochu černé Too Faced

Já teda na sobě měla jen asi 4x nějaké stíny. Neumím to s nimi :-N
maja26
7. lis 2008
chceš abych se zrujnovala já bych všechno chtěla ježíííš to je všechno krásné
lucenekautor
7. lis 2008
já strašně ráda někoho maluju nemám jako vizážistiku ale uvažuju o tom...páč těch 8 let nvýtvarky v um. škole jde na mě vidět mám na to cit a ráda to dělám x-)
maji já mám skoro všecko teda polovinu jo
lucenekautor
7. lis 2008
maji ti ukážu bomba paletku co ke mě cestuje vydž
maja26
7. lis 2008
:-o škoda že tu není smajlík jak brečí jinak bych ho tu ze závisti dala ,krása to je uplně no nemůžu mluvit ani psát já chci mít v koupelně takové čačí taky 😞
maja26
7. lis 2008
kolik si za to dala?
lucenekautor
7. lis 2008
na tu paletku se fakt těším....kdybys někam šla tak přijd namaluju tě s tím 😉
maja26
7. lis 2008
no tak to klidně když mi uděláš s ksichtu obličej tak jo 😃
lucenekautor
7. lis 2008
uj paletka 7 dolarů ta zlatá
lucenekautor
7. lis 2008
kurz dolarů byla si v době objednávky 16 nebo 18 kč.....
maja26
7. lis 2008
tak to je dobrá cena za tak pěkné stínečky 🙂
maja26
7. lis 2008
já mám sedm těch stínů tak jsem to počítala 18 kč za dolar asi 216kč což je dobrá cena
lucenekautor
7. lis 2008
no právě v takové kvalitě jinde teda tady neseženeš a za tu cenu to se oplatí udělat objendávku třeba za litr..ale už mi sklapne jelikož mateřina končí od prosince rodičák to budu těnko srát 😃
maja26
7. lis 2008
nevíš jakou banku má ta děvčina co nám to obědnává ať si zjistím už kde zajdu z prašulkama 🙂
maja26
7. lis 2008
no já půjdu za chvilku do práce tak si vždy něco uliju nemusí vědět všechno stařešina moj 😃
lucenekautor
7. lis 2008
čsob koncovka 0300 a le u přepážky za to chcou navíc 50Kč tak at víš byla sjem z toho vykulená
a ted je dolar myslím víc než 18kč nebo ne? no uvidíš
maja26
7. lis 2008
16.784 dolar mám na centrumu tak uvydíme ,to je jedno já to ppočítala 7 . 18= 216 tak nějak
maja26
7. lis 2008
a o tu pajdu se šabnu ze segrou a její švagrovou když už jsem jim to strčila až pod nos 😃
zany1
7. lis 2008
Holky, pamatujete si ještě jak jste byly ve 12. týdnu na NT screening??? Já jdu na něj příští týden a chci se zeptat, kolik se za to vyšetření platí???
georgine
7. lis 2008
nic se nepati..ne?? já teda nepaltila nic
lucenekautor
7. lis 2008
zany NT screening je povinný tudíž se nepatí nic 😉
maji ahá už zas klesá
zany1
7. lis 2008
Holky fakt??? Protože já se dočetla na netu, že je to nadstardantní výkon a tudíž ho pojišťovna nehradí!!! http://www.prenatal.cz/faq.htm
maja26
7. lis 2008
na seznamu je za dvacku tak já nevím,nechám se překvapit 🙂 dobrou noc!a díky lucenku
lucenekautor
7. lis 2008
zany já ho nepatila a chodí se na něj standartně už asi to nemaj aktualizované 😉
maji není zač
zany1
7. lis 2008
Aha, tak díky za info. A kde si na něj byla? Ptám se proto, protože jak jsem byla těhu s Míšou, tak to ještě nebylo.... Mě můj gyn. poslal na fakultku....
zany1
7. lis 2008
Teda přímo do porodnice - tam kde je riziková ambulance....
lucenekautor
7. lis 2008
mě to můj dr dělal v ambulanci u sebe je to klasický uzt jen změří šíjové projasnění, čili zadní část krku tloušťku 😉
zany1
7. lis 2008
Luci aha, no tak snad po mě nic nebudou chtít!!!

Začni psát odpověď...

Odešli