Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
lucenekautor
7. lis 2008
ee nebuj 😉 a když jo tak je počurej 😃 😃 😃
georgine
7. lis 2008
jo souhlas jdi do toho nebo jak pise luci 😃
zany1
7. lis 2008
😃 no tak uvidíme!!! dík a dobrou noc!!!
lucenekautor
7. lis 2008
dobrou už tež se idu natáhnout hany je na pivě a mě nemá kdo knajtky namasírovat ]-(
m.o.n.i.k.a
8. lis 2008
Ahoj Holky,Vidím,že se tady ještě spí 🙂
Tady za barákem vykradl zase nějaká ku... auto,byli tady policajti,to už není možné jak jsou ti lidi drzí.
My jdem ted s malým a pejskem na chvíli ven a pak musím vařit,dělám husu s knedlíkem a zelím 😃
Pozvali jsme babičku na oběd tak musím i uklidit,takže dopol.nabité i odpol.k večeru vezem malého k mamči tak se těším na ten klid x-)
Tak se mějte ,zdravím.Užívejte soboty,pááá
maja26
8. lis 2008
tak to máte super obýdek,to má rád i můj ten by mohl jíst jen to 🙂
Moni tady to je stejné minule jsem dokonce vyděla v noci z balkonu jak dva kluci šmejdí u auta a ukradli stěrače což jsem moc nepochopila :-|
m.o.n.i.k.a
8. lis 2008
Máji asi to prodaj do šrotu 😃
Kámošce zase ukradli vnitřek rádia,rádio-tu tatranku měla doma a z palubovky jí vyrvali to do čeho se rádio zapojí a taky nevíme na co to měli,jelikož bez toho rádia je jim to k hov..
Asi to fakt dávají nebo prodají do toho šrotu,bych jim ruce zlámala ]-(
Nic tak já idu,zase později mějse pááá 😉
lucenekautor
8. lis 2008
bré ráno pej má být poslední hezký a relativně teplý víkend 😉
maja26
8. lis 2008
Moni nebo to byly nějaké paka co to dělaj ze srandy a nerozumí tomu,to z naší staré marty nic neukradly protože tam nic nebylo 🙂 akurát jednou vzadu zlomily schválně takovou páčku za kterou se forman otvírá myslím kufr,ale už nemáme ani martu tak se nemusíme strachovat 🙂
lucenekautor
8. lis 2008
maji jaké barvičky sis nakonec vybrala???
maja26
8. lis 2008
lime,white,fanta,walnut,baby pink,black ale neobědnala jsem si štěteček tam jich je hodně a já nevěděla jaký tak to si můžu koupit i tady ne?
lucenekautor
8. lis 2008
maji já mám ty obyš ale sou naprd čekám na nyx č.1 stojí 3doláče a prej to je jiné kafe holky co ho maj si nemůžou vynachválit...baby pink vypadá super lime je moc dožluta než zelena a valnut je krásný teplý odstín
maja26
8. lis 2008
dožluta ty jo no tak snad to nějak skonbinuju a udělám s toho něco pěkného 🙂 ,škoda že neumím na tom ebay to bych si to tam koupila hafo mají tam heské věci,ta paletka co budeš mít ty mi leží v žaludku!!!
lucenekautor
8. lis 2008
no maji tys typ na zlatou ...ne stříbrnou 😉 ta babypink s černou ti bude slušet
maja26
8. lis 2008
lucenku ale nezapomeň že už nemám takové vlasy,ale tmavě hňedé ,ale asi jsem mohla prubnout i zlatou no nic příště 🙂 kdyby mi nebylo líto peněz tak to beru všechno,ale já pako to budu zkupovat částečně
lucenekautor
8. lis 2008
to neva ty jsi typ celkově ne podle vlasů
maja26
8. lis 2008
http://www.nyxcosmetics.com/Main_Pages/Profile_... příště asi obědnám něco z těhle
maja26
8. lis 2008
lucenku ten štětec č.1 není velký?je to ten natěch oficiláních stránkách hned první?
anico
8. lis 2008
ahoj holky jak se mate?
denber
8. lis 2008
ahojky, no teda nestačím dočítat, ste se tu rozepsaly🙂 jakpak se máte, nás zítra čeká malý vílet a dneska kino-deme na Bathory(nebo jak se to píše)-pak poreferuju, co jinak děláte, děti zdravé, u nás teď byla chvilku teplota,ale to byl asi následek očkování.
lucenekautor
8. lis 2008
den a kdo pohlída malou, ty užb vlastně nekojíš co, no to se to pak chodí...já mám utrum
lucenekautor
8. lis 2008
ne amji to je jiný mmt
m.o.n.i.k.a
8. lis 2008
Ahoj holky.
Den ty se máš,taky jsme chtěli jít do kina,ale nakonec jsme doma a uživáme klídečku 🙂
Ráno ten můj vstává na denní 😃
lucenekautor
8. lis 2008
tady to umřelo jdu okoupat rafana 😉
denber
8. lis 2008
ahojky, no-niky je tak z 1/5 na sunarku, hl. v úterky kdy mám školu, holt bohužel nejsem schopna ji nachystat, hlídal děda, babička byla s náma. ve zkratce zhodnocení: znovu bychom na to nešli, je to zajímavé, ale dost krvavé-ale co se dá dělat, doba byla taková. člověk se něco dozvěděl, ale 2x bychom na to nešli. pokud někdo na to chcete jít, děte, ale narovinu koho nebaví historie a historické filmy, nebude nadšen-já sem do toh o blázen.
lucenekautor
9. lis 2008
den z jedné pětiny nebo poloviny? 😃 😃 😃
m.o.n.i.k.a
9. lis 2008
Ahoj holky,
tak vidím,že užíváte neděle a že tady nikdo není.
Já se za chvíli chytám dělat štrůdl,jsem sama malý u babičky a moje drahá půlka v práci,tak si užívám klídečku.
Za chvíli pustím music a budu relaxovat,jé to je supér,nikdo mě neotravuje 😃
Pak jedu do Poruby k mému do práce pro auto a pro malého roštáka,ale vůbec mu nechybíme jak je u babičky ani o nás neví a vždycky se mu nechce domů 😃
Tam si může dělat co chce a babička mu všechno povoluje-tak proto 😃
lucenekautor
9. lis 2008
je tu fakt mrtvo....sára spí před koupáním no to mám radost páč po koupání jde do postýlky
zanetka82
9. lis 2008
Nikdo nikde 😉 😃

Začni psát odpověď...

Odešli