• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
autor
ee nebuj :wink: a když jo tak je počurej :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo souhlas jdi do toho nebo jak pise luci :grinning:
7. lis 2008 ve 22:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no tak uvidíme!!! dík a dobrou noc!!!
7. lis 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrou už tež se idu natáhnout hany je na pivě a mě nemá kdo knajtky namasírovat :angry:
7. lis 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,Vidím,že se tady ještě spí :slight_smile:
Tady za barákem vykradl zase nějaká ku... auto,byli tady policajti,to už není možné jak jsou ti lidi drzí.
My jdem ted s malým a pejskem na chvíli ven a pak musím vařit,dělám husu s knedlíkem a zelím :grinning:
Pozvali jsme babičku na oběd tak musím i uklidit,takže dopol.nabité i odpol.k večeru vezem malého k mamči tak se těším na ten klid :dizzy_face:
Tak se mějte ,zdravím.Užívejte soboty,pááá
8. lis 2008 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máte super obýdek,to má rád i můj ten by mohl jíst jen to :slight_smile:
Moni tady to je stejné minule jsem dokonce vyděla v noci z balkonu jak dva kluci šmejdí u auta a ukradli stěrače což jsem moc nepochopila :unamused:
8. lis 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji asi to prodaj do šrotu :grinning:
Kámošce zase ukradli vnitřek rádia,rádio-tu tatranku měla doma a z palubovky jí vyrvali to do čeho se rádio zapojí a taky nevíme na co to měli,jelikož bez toho rádia je jim to k hov..
Asi to fakt dávají nebo prodají do toho šrotu,bych jim ruce zlámala :angry:
Nic tak já idu,zase později mějse pááá :wink:
8. lis 2008 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bré ráno pej má být poslední hezký a relativně teplý víkend :wink:
8. lis 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni nebo to byly nějaké paka co to dělaj ze srandy a nerozumí tomu,to z naší staré marty nic neukradly protože tam nic nebylo :slight_smile: akurát jednou vzadu zlomily schválně takovou páčku za kterou se forman otvírá myslím kufr,ale už nemáme ani martu tak se nemusíme strachovat :slight_smile:
8. lis 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maji jaké barvičky sis nakonec vybrala???
8. lis 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lime,white,fanta,walnut,baby pink,black ale neobědnala jsem si štěteček tam jich je hodně a já nevěděla jaký tak to si můžu koupit i tady ne?
8. lis 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maji já mám ty obyš ale sou naprd čekám na nyx č.1 stojí 3doláče a prej to je jiné kafe holky co ho maj si nemůžou vynachválit...baby pink vypadá super lime je moc dožluta než zelena a valnut je krásný teplý odstín
8. lis 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dožluta ty jo no tak snad to nějak skonbinuju a udělám s toho něco pěkného :slight_smile: ,škoda že neumím na tom ebay to bych si to tam koupila hafo mají tam heské věci,ta paletka co budeš mít ty mi leží v žaludku!!!
8. lis 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no maji tys typ na zlatou ...ne stříbrnou :wink: ta babypink s černou ti bude slušet
8. lis 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenku ale nezapomeň že už nemám takové vlasy,ale tmavě hňedé ,ale asi jsem mohla prubnout i zlatou no nic příště :slight_smile: kdyby mi nebylo líto peněz tak to beru všechno,ale já pako to budu zkupovat částečně
8. lis 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to neva ty jsi typ celkově ne podle vlasů
8. lis 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.nyxcosmetics.com/Main_Pages/Profile_CES.htm příště asi obědnám něco z těhle
8. lis 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenku ten štětec č.1 není velký?je to ten natěch oficiláních stránkách hned první?
8. lis 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jak se mate?
8. lis 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, no teda nestačím dočítat, ste se tu rozepsaly:slight_smile: jakpak se máte, nás zítra čeká malý vílet a dneska kino-deme na Bathory(nebo jak se to píše)-pak poreferuju, co jinak děláte, děti zdravé, u nás teď byla chvilku teplota,ale to byl asi následek očkování.
8. lis 2008 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
den a kdo pohlída malou, ty užb vlastně nekojíš co, no to se to pak chodí...já mám utrum
8. lis 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne amji to je jiný mmt
8. lis 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Den ty se máš,taky jsme chtěli jít do kina,ale nakonec jsme doma a uživáme klídečku :slight_smile:
Ráno ten můj vstává na denní :grinning:
8. lis 2008 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady to umřelo jdu okoupat rafana :wink:
8. lis 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, no-niky je tak z 1/5 na sunarku, hl. v úterky kdy mám školu, holt bohužel nejsem schopna ji nachystat, hlídal děda, babička byla s náma. ve zkratce zhodnocení: znovu bychom na to nešli, je to zajímavé, ale dost krvavé-ale co se dá dělat, doba byla taková. člověk se něco dozvěděl, ale 2x bychom na to nešli. pokud někdo na to chcete jít, děte, ale narovinu koho nebaví historie a historické filmy, nebude nadšen-já sem do toh o blázen.
8. lis 2008 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
den z jedné pětiny nebo poloviny? :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak vidím,že užíváte neděle a že tady nikdo není.
Já se za chvíli chytám dělat štrůdl,jsem sama malý u babičky a moje drahá půlka v práci,tak si užívám klídečku.
Za chvíli pustím music a budu relaxovat,jé to je supér,nikdo mě neotravuje :grinning:
Pak jedu do Poruby k mému do práce pro auto a pro malého roštáka,ale vůbec mu nechybíme jak je u babičky ani o nás neví a vždycky se mu nechce domů :grinning:
Tam si může dělat co chce a babička mu všechno povoluje-tak proto :grinning:
9. lis 2008 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je tu fakt mrtvo....sára spí před koupáním no to mám radost páč po koupání jde do postýlky
9. lis 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdo nikde :wink: :grinning:
9. lis 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek