• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
opravdu 1/5, možná ani to ne. strašlivě málo. pokud se nemusí nedává se. co jinak u vás nového?
9. lis 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
den to nechápu být na jedné pětině mlíka sunaru? vysvětli :astonished:
9. lis 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a mlíko odstříjkáváš? nebo jak to děláte s baštou pro malou když jdeš pryč???,
9. lis 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tady je mrtvo :grinning:
Luci den asi myslí to,že malé dává sunar jen když je pryč,takže jí dávají sunar minimálně,jinak kojí.
Tak jsem to pochopila :slight_smile:
9. lis 2008 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahááá tož su natvrdlá :grinning:
9. lis 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím,asi to tak má.Ona určitě písne a vysvětlí Ti to :wink:
9. lis 2008 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojjjjjjjjjjjjjj holky
9. lis 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni chytrá holka :grinning: ne luci, napsala sem to tak všelijak, niky dostává sunar v úterky-kdy sem ve škole(2-3lahvičky), jinak jen když se mi nějak nestihne vyrobit: jednou sem např.chtěla niky začít kojit a prsa byla ve stavu jakobych zrovna skončila- a ne chtěla začít, tak dostala sunarek. Takže průměrně 3-6x za týden ho dostává
9. lis 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci jaky byl vylet
9. lis 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi jaký výlet? myslíš ten čtvrtek? to jse šli do komenského na 3 hodiny....
10. lis 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Dneska bude ještě den na procházky pak už se to zkazí. :confounded: .Dneska měla přijít kamaradka že půjdeme na zahradu s prťochama a nedorazí. Jde se svojí kamaradkou k porodu. Kamaradka rodí předčasně ale vypada to slibně. Je 35 tyden a je na fifkach převezli jí tam z Vítkovic (byla rizikovka) Tak doufám že to holky zvladnou. :wink:
10. lis 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uf sna d jo vítky rodí od 36tt
10. lis 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zany tak sama na zahradě s klukama? nebo máš náhradní plán???
10. lis 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den,
holky, chodíte některá na plavání do vítkovického areálu ? Myslím, že se to jmenuje "plavání s rybičkou". Jaké máte zkušenosti ? Doporučily byste? Tento týden tam mají zápis. Díky.
10. lis 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Lucí. Jo budu sama na zahradě aspoň na chvíli. Stejně teprve ve 3 jdu pro Petříka do školky a pak půjdem ven, a zese v 5 už je tma. Task co chceš dělat že? Ty dny jsou teď tak krátké :slight_smile:

Ahoj Mindo myslím že pravě Lucenek tam chodí tak ti muže poreferovat a taky moje kamaradka a ta je hodně spokojená. :wink:
10. lis 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mindo já chodím do plaváčka to je za vítk. hřbitovem...v rybičce jsem byla a je to tam malé a nemaj vaničky, ale koukám že máte 6m tak vám to neva

jdu na poradnu pak s jířou na špacír :wink:
10. lis 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pozdrav Jířu :wink: :slight_smile: a ať se vám hezký špacíruje. :grinning:
10. lis 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ju snad nezkosnem
10. lis 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: :confused: :confused: Tak už je na světě :astonished: tak to je mazec jak rychle to šlo. Jmenuje se Anička měří 47 cm a važí 2,30 odhad jím nevyšel ale hlavní je že je vše v pořádku :slight_smile: teď je malá v inkubatoru :wink: :dizzy_face:
10. lis 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé takový drobeček...no jo 35tt hlavně že je vše ok :dizzy_face:
10. lis 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Vůbec nestíhám,pořád něco dělám a už jsem ze všeho ko.
Žany,tak přeji kamarádce hodně štěstíčka a hlavně zdravíčka a hodně sil.Miminko bude v pořádku a hlavně zdravé :slight_smile:
Vím o čem mluvím,malý se nám také narodil dřív a vážil ještě mín jak od té tvé kamarádky a dnes je z něj velký kluk a hlavně zdravý,to byl celou dobu.Takže si myslím,že ani taková drobeček není :wink:
Kamarádka rodila 14 dní přes a její malý měl 49 cm a vážil 2,80.Takže to se mimčo kamarádce dobře narodila,natož,že dřív :dizzy_face:
10. lis 2008 ve 14:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci no meli jste jet do nejakeho pohadkoveho sveta
10. lis 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jedem v květnu ted to zařizuju :wink:
10. lis 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky a kdepak ten pohád.svět je?? u nás je to dneska veselé-na 90%nám rostou zuby a je to děs, malá bobek brečí, očička uplakané, nevyspalá- no málem sem brečela sní. co u vás nového, zítra du na kontrolu s tím palcem, tak snad to bude dobré, už mě nebaví chodit s palcem co je málem větší jak celá noha......
10. lis 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
den je to na vysočině :wink:
my máme za sebou první očko...a sára spí jako andílek ani jsme dnes nekoupali od 18 hod je v postýlce gojgá dudlana a nyná
10. lis 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak už malý celý týden bojuje s rýmou tak snad se to zlepší.Špatně se mu spinká.Budí se mi v noci.Jak má cumlík a tak se mu špatně dýchá nosem . :astonished: Tak jsem dost utahaná jak se k němu budím :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
10. lis 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
win odsávat ani nasivin nepomáhá? nám jo díky němu spíme dobře
10. lis 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.
Tak ja jsem nakonec jela navštívit svoji babičku :wink: :slight_smile: . A zítra se taky chystam k dr. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu na kožní mam takové dvě škaredé znamínka. Jedno na krku a druhé u raminka podprsenky a docela to vadí a někdy i bolí. Tak jsem zvědavá co mi na to řeknou. Ještě že nemusím sebou tahat Kubu. Petr má odpolední tak bude hlídat. :wink:
10. lis 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zany pošlou tě na melanomovou poradnu tak¨m se doktorři je jich asi 5 rozhoudnou jestli to je vadící či nevadící znamínko tudíž jestli ho budeš platit teda to odstranění či nikoli....já to absolvovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě na to poslala moje dr. :confused: a jak dlouho to trvá. to mě budou posílat od čerta k čertu?
10. lis 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek