• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
autor
chvilu čučnou na to a pak daj razítko a jdeš se objednat na sálek tam to opíchnou a vyříznou nebuj nebolí ale ta doba na sálek trvá fakt dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2008 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
:confused: :confused: ježiši to mi musejí řezat? Já myslela že se to dělá už nějak jinak :grinning: :grinning: Bojím bojím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2008 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a jak jinak???? :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2008 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
No já myslela že se to nějak palí nebo nějak zmrazí....ja vůbec nevím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2008 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
pálí jo? chceš aby se aktivovali případné rakovinné buňky? ne vyříznout a čau pipi ani to neucítíš :wink:
10. lis 2008 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo a jak oni poznají že to není rakovinotvorné? :confused: taky pouze okem? To se nebere ani žadný vzorek? :sweat_smile:
10. lis 2008 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zany Ip to vyřízlé znamínko pošlou na histolku :wink:
10. lis 2008 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj.
Kde jste? Tak jsem se teď vrátila od dr. a dostala jsem žadanku a mam si vybrat buď Na fakultku na plastiku nabo do hrabůvky na nějakou soukromou. Odstraní mi to leasrem :wink: .
Jdu něco dělat :slight_smile:
11. lis 2008 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to bude na poliklinice v Hrabůvce taky se tam zajdu obědnat mám na krku znamínko a už jsem ho škrábla a Mařenka mi ho furt chce chytat tak je to nebezpečné :confounded:
11. lis 2008 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
any super jdi na laser :wink:
11. lis 2008 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Pujdu do Hrabůvky stejně tam jdu za 14 dní k zubařce tak se tam stavím :wink:
11. lis 2008 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
Tady zase nikdo :sweat_smile:
Já mám vše hotové,ráno jsme byli venku,pak jsem vařila,malý mi usnul a ještě jsem si poklidila a ted mám chvíli klid a nudím se :pensive:
Chtěla jsem se natáhnout,ale to prdím,protože sem pak ještě víc utahaná a nic se mi nechce :zipper_mouth:
Dnes je zase krásně,ale ráno bylo pěkně chladno :confused:
11. lis 2008 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
moni ani nemluv, ráno sem jela k dr. a do školy a blbec sem si táhla svetr, kabát-no prostě super. jinak ti závidím, že máš vše hotové. já bych se teď nejradši natáhla a spala, ale sme s nikuš samotné a ona má zrovna kecavou, takže to nehrozí.....
11. lis 2008 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
fuja už bude jen huř bééééé zima vylezu až duben, květen
11. lis 2008 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
den my byli venku ještě odpol.a to měl i červené líčka a zmrzlé ruce a to jsme byli chvíli a byl navlečený,není jak doma,mě to nevadí,jen kvůli malému at třeba nenachladne :grinning:
Ted jsem se dozvěděla,že mi malého vezmou do školky až v září má v dubnu 3 a mateřskou mám do 3 let,mají to teda pěkně na houby,jsem myslela,že berou jak dovrší věku a to ho musím ještě rok předem nahlásit,tudiž tedkom na jaře.Kdybych to věděla už ho hlásíl tento rok na jaře. :angry:
11. lis 2008 v 18:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, všechny zdravím a jen těm znamínkám.... tím laserem to není moc dobré, už se nikdy nezjistí, co to vlastně bylo...lepší je nechat to normoš vyříznout a poslat na histolku, pro klid duše...vím o čem mluvím, mám jich pryč asi 5....
11. lis 2008 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo to je fakt
11. lis 2008 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
luci - to víš deformace z popálenin...u nás se dělaly i znamínka...
11. lis 2008 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrou :slight_smile:
11. lis 2008 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
raji každý máme něco...já su přes hlavy ty přes kůži třeba tím laserem že nepůjde udělat histolka by mě nenapadlo.... :wink:
jedu na socku podat papíry na ppm...chjo....já chci mít furt mateřinuuuuuu
12. lis 2008 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci,jaktože si žádáš o ppm až ted?
Ppm se bere od začátku do 6 měs.věku dítěte a od půl roku rodičák. :confused:
12. lis 2008 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni tak to je fajn to mi jako Marii nevemou do školky?Ješte jsem ji nebyla nahlásit nikde myslela jsem že zajdu až se přestěhujem a v květnu má tři roky tak by měla do školky,no tak jestli ji vemou v září tak to bude pěkně na pytel! :rolling_eyes:
12. lis 2008 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,
s tou školkou to teda bude radost....my teda ještě máme čas...ale taky bych pak potřebovala, aby mi malého vzali už v květnu a ne čekat do září. Zaměstnavatel nepočká :angry:
12. lis 2008 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky s tou školkou je to tak, že záleží jestli mají volná místa. Pokud je nemají tak nemůžou vzít nikoho a vezmou vás až od září. Je to bohužel tak, jelikož je hodně dětí a přednost mají předškolní děti, jelikož mají povinné předškolní vzdělávání. :wink:
12. lis 2008 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
moni beru mateřinu od zaměstnavatele proto
12. lis 2008 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jj stou školkou je to na pytel :frowning2:
A v květnu by Vám je nevzali už vůbec,protože všechny školky přes prázdniny otevřené nejsou jen pár.
Dneska jsem se byla tady ptát a je to fakt,tedka v dubnu budu přihlašovat malého a vezmou ho pokud tedy až v září a přes prázdniny mají zavřeno.
Mám ségru 4 letou a jsem se ptala i tatky jak to měli,tak o prázdninách hlídali babičky,jak byli v práci,protože tu jejich měli taky zavřenou,to je na prd.
Aha Luci,já jsem brala půl roku ppm a potom ročičák.
Kamarádka je tak jakoby zaměstnaná,ale na mateřské a taky pobírala od zaměstnavatele půl roku ppm to vyplácí zaměstnavatel a od půl roku se má brát rodičák,no nevím jaktože ty to máš jinak :slight_smile:
12. lis 2008 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Žofi,ve školkách jsou 3 třídy.To máš tak jako,že mají 1,2,3 třídu a pak se jde do školy,takže ti dítko musí vzít i nepředškolní,musí absolvovat všechny 3 třídy,máš to jak na základce.Dnes jsem se byla ptát,ale pokud jak píšeš mají plno,tak musíš to zkusit jinde.Třeba se stane,že přes rok se nějaké dítě odhlásí,že jde jinak do školky,nebo se stěhuje,ale to je méně časté,tak se bere vždy od září. :slight_smile:
12. lis 2008 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky.
Já tu měla dneska od rána mamku, byla u lékaře. Tak jsem vařila trochu si poklidila a umyla jsem si jedno okno :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj to zase vypadalo od té cesty. Malý teď spinká a já mam chvilku. Nevím co budu dělat odpoledne :confounded: venku je dneska hnusně tak se mi tam nechce.Musím ale ve tři jít do školky. Tak se trochu provětráme.
Zítra jde petřík se školkou do loutkového divadla sem zvědavá jestli ho to bude zajímat. :wink:
12. lis 2008 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni: No ono to tak každá školka nemá. Já jsem učitelka v MŠ :grinning: a proto to vím. My máme smíšená oddělení a tak nemusí projít těmi třídami. Podle zákona ale musí rok před nástupem do ZŠ dítě navštěvovat předškolní zařízení. Proto se vždy ještě nechávají nějaká volná místa opo zápise pro předškoláky :slight_smile:
12. lis 2008 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme doma ale mužu říct že je tam fakt hnusně...brr :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už je i takové hnusné šero a chce se mi spát :slight_smile:
12. lis 2008 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek