• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahoj holky,
můžu se k vám přidat?? Jsem taky Ostravačka :wink:
Písnu něco o sobě: je mi 23, bydlím na Dubině, jsem 2 měsíce šťastně vdaná i když s manžou jsme spolu už 5 let :slight_smile: V prosinci čekáme naše vymodlené miminko, o které jsme se snažili skoro 2,5 roku, termín mám 21.12 a bude to holčička Adélka :slight_smile:
12. lis 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Jasně že mužeš k nam. :slight_smile: :wink:
12. lis 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte já mám chvíli klidu a pohody :slight_smile: tatulda šel s malou ven já jsem poklidila a relaxuju venku je pěkně hnusně :unamused:
A vítám novou skoro maminku :slight_smile:
12. lis 2008 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju za přivítání!! :slight_smile:

Holky, to je hnus ta tma venku,že?? Nesnáším zimu, radši mám sluníčko a teplíčko :slight_smile: Ale na Vánoce se těším, už pečete cukrovíčko?? Já začla v pondělí, mám hotové van.rohlíčky, perníčky a kokosky a v lednici mám těsto na linecké ale dneska se mi už nic dělat nechce tak to nechám na zítra :slight_smile: Jsem letos začla trochu dřív, i tak už mi to stání u trouby moc dobře nedělá, ale aspoň to budu mít brzo hotovo :slight_smile:
12. lis 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě zima zase tak moc nevadí spíš to že je brzy tma a takové šero :unamused: cukroví bych chtěla nějaké upéct ale nemůžu se k tomu dokopat ale ještě je chvíli čas......teda misicka den přenášení a máte malou pod stromečkem :grinning:
12. lis 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si zamlouvám porod na úplněk 12.12. ať jsem na vánoce s malou doma :slight_smile: :grinning: :grinning: No ale jsem zvědavá jak to nakonec dopadne, zamlouvat si můžu co chci,ale jestli bude Adélka tvrdohlavá po mamince tak se bude v bříšku naschvál držet až do ledna :unamused:
12. lis 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi zima nevadí ale musí byt snih :dizzy_face:
a na cukroví jsem antitalent. Buchtu, babovku štrudl a kolač to zvladam ale cukroví ee. dělám jen nepečené rafaelo a takové čokoladové kuličky s křupínkama :grinning: Jinka mi tady dělá cukrovíčko starší paní (sousedka) která peče vyborně....pekla nam i na svatbu :wink:
12. lis 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste? :frowning2:
Dneska mam nějakou depku, ze svojí postavou (nějak mi roste břicho) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
Chodíte někdo někde cvičit, že bych se přidala, hlavně ať to není moc daleko. :wink: :sunglasses:
12. lis 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dívám se po očku na zprávy a dneska bude v pořadu na vlastní oči smutné téma. O 2 holčičce co má nějakou svalovou artrofií....no bude to docela mazec. Nedovedu si předsatvit něco takového že kolem druhého věku dítěte se sním musíte rozloučit. Má nějakou vzacnou chorobu. :cry: :cry: :cry:
12. lis 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zany asi se na to dívat nebudu fakt sem měkota brečela bych
12. lis 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, smím se přidat? :slight_smile: Jsem konkrétně z Dubiny a žádnou těhulku či mamču odsud neznám,vlastně z celé Ovy :slight_smile:
12. lis 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasny vecer vsem, tak jsem vas pomalu docetla.. :grinning: misicku zdravim :slight_smile:
ja mam nahodou zimu strasne rada...kdyz je venku snih a mraz a tma a vsude je takovata vanocni atmosfera a vsechno je ozdobeny, nasviceny.....boooze, at uz je to tady :slight_smile: nevim teda jak vy, ale me zatim moc neprijde, ze budou vanoce, par darku sice mam, ale cukrovi, uklid a tak, to letos asi necham na posledni chvilky..
Zany, nebud smutna, nejses jedina komu roste brisko, obcas si pripadam jak znovu tehotna :grinning:
12. lis 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Majtob....já patřim-la k těm holkám co mohli jest vše. Taky si myslím že jím hodně. Když mě chytne žravka tak si něco dám i o pulnoci. Nikdy jsem ale na sobě nepozorovala že bych měla břicho :confused: no to ale teď mám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nikdy jsem ani nechodila cvičit a samé se mi nechce.....doufám že se někdo přidá :wink:
12. lis 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany, ja bych chodila hned, ale dubina je z ruky a nestihala bych to s kojenim... :frowning2: me krome bricha taky nic netrapi, snim toho hrozne moc a nepribiram, ale holt brisko po porodu zustalo.. :confounded:
12. lis 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smuffynko- já jsem taky z Dubiny :wink:

Holky s cvíčem se mnou počítejte po porodu,ju?? Takže tak od února :slight_smile: A kam chcete chodit: aerobic,spinning,pilates, nebo něco jinýho??
12. lis 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem z Vítkovic-chodit budu na cokoliv když mě někdo veme sebou :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
misicka: jéé ahoj :slight_smile: No jak dočítám, tak už to máš za chvilku, já si ještě počkám, termín mám 28.2.09 :slight_smile: Mohu se zeptat odkud z Dubiny?
12. lis 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smuffynko - jestli víš jak je hospoda Černý Kůň a nebo ZŠ Košaře, tak tam, ulice A.Gavlase :slight_smile: A ty??
12. lis 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
misicka: Tak to vím přesně, bydlel tam bývalý přítel :grinning: já jsem kousek výš jak je diskont Hruska s Unno sportem a Kozel :slight_smile:
12. lis 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofi,možná to tak každá školka nemá,ale ta co do ní budu dávat malého to tak má,tak to je supér a jsem ráda,že to tak mají.Byla jsem se tam dneska informovat,jsou tady 3 školky a všechny to mají stejně :slight_smile:
12. lis 2008 ve 21:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, vítám nováčky:slight_smile: taky se chystám cvičit a uvidíme, chtěla bych na nějaké cvičení a potom asi břišní tance. jinak dneska sme byly zase na masážích, ale nebyly klasické masáže, bylo tzv.míčkování, ale moc se mi to nelíbilo, myslím že víc budu mít z internetu. jinak co uvás nového? dotaz: chodily byste cvičit jen v místě svého bydliště nebo i dál, např.do poruby, narovinu: já bych např.na dubinu nedojížděla-je už to moc daleko. porubačky kam chodíte cvičit?
12. lis 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tady se dneska ještě nespí :slight_smile: taky bydlím na Gavlase :grinning: a v kozlovi jsem pracovala :grinning: no já bych Deny taky asi nedojížděla nikam dál :wink: jsem celkem lenivec
12. lis 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
leninek: ahoj, koukám že taky bydlíš poblíž :slight_smile:
12. lis 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj taky no a koukám že se dubina začíná shromaždovat :grinning:
12. lis 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemáte náhodou některá zkušennost s tou zavinovačkou do autosedačky?
http://www.babymax.cz/zimni-zavinovacka-do-autosedacky-emitex-20072008-detske-zbozi-2525.html
Jsem ted docela na vazkach zda ji poridut ci ne,jelikoz rodit mam na konci unora a pak bude spis jaro tak at ji vyuziji...na jak dlouho asi je? nekde jsem cetla ze ji mela maminka jen na 2mes nez z toho prcek vyrostl :unamused:
12. lis 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den - před těhu jsem chodila cvičit na bazén a do Femmu (kulturák Poklad), teď nechodím nikam, občas hodím chabý výkon doma na dece, ale chystám se, že začnu....asi někam poblíž....buď Femm nebo jenom tady u nás na páťáku do Domu dětí a mládeže
12. lis 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já si furt stěžuji že nepotkam zadnou mamcu ani tehulku na dubine :grinning: no ono vlastne asi bych se mela zamyslet,chodim jen do obchodu a zpet,jinak jsm doma, jelikoz nikoho neznam :slight_smile:
12. lis 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no se zavinovačkou do autosedačky nemám ale normální rychlozavinovačku jsem využila maximálně ale jen sedm týdnů malá se v ní cítila moc dobře ale pak už v ní být nechtěla a ted už se do ní nevleze :grinning: ale do auta mi příjde zbytečná a to jezdíme celkem často autem no dá se říct že skoro všude :grinning:
12. lis 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
smuffynka nebydlíš tu dlouho že nikoho neznáš?
12. lis 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a samozřejmě taky vítám nové Ostravandy do klubu :slight_smile:
12. lis 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek