Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
misicka85
12. lis 2008
Ahoj holky,
můžu se k vám přidat?? Jsem taky Ostravačka 😉
Písnu něco o sobě: je mi 23, bydlím na Dubině, jsem 2 měsíce šťastně vdaná i když s manžou jsme spolu už 5 let 🙂 V prosinci čekáme naše vymodlené miminko, o které jsme se snažili skoro 2,5 roku, termín mám 21.12 a bude to holčička Adélka 🙂
zanetka82
12. lis 2008
Ahoj.
Jasně že mužeš k nam. 🙂 😉
leninnek
12. lis 2008
ahojte já mám chvíli klidu a pohody 🙂 tatulda šel s malou ven já jsem poklidila a relaxuju venku je pěkně hnusně :-|
A vítám novou skoro maminku 🙂
misicka85
12. lis 2008
Děkuju za přivítání!! 🙂

Holky, to je hnus ta tma venku,že?? Nesnáším zimu, radši mám sluníčko a teplíčko 🙂 Ale na Vánoce se těším, už pečete cukrovíčko?? Já začla v pondělí, mám hotové van.rohlíčky, perníčky a kokosky a v lednici mám těsto na linecké ale dneska se mi už nic dělat nechce tak to nechám na zítra 🙂 Jsem letos začla trochu dřív, i tak už mi to stání u trouby moc dobře nedělá, ale aspoň to budu mít brzo hotovo 🙂
leninnek
12. lis 2008
No mě zima zase tak moc nevadí spíš to že je brzy tma a takové šero :-| cukroví bych chtěla nějaké upéct ale nemůžu se k tomu dokopat ale ještě je chvíli čas......teda misicka den přenášení a máte malou pod stromečkem 😃
misicka85
12. lis 2008
Já si zamlouvám porod na úplněk 12.12. ať jsem na vánoce s malou doma 🙂 😃 😃 No ale jsem zvědavá jak to nakonec dopadne, zamlouvat si můžu co chci,ale jestli bude Adélka tvrdohlavá po mamince tak se bude v bříšku naschvál držet až do ledna :-|
zanetka82
12. lis 2008
Tak mi zima nevadí ale musí byt snih x-)
a na cukroví jsem antitalent. Buchtu, babovku štrudl a kolač to zvladam ale cukroví ee. dělám jen nepečené rafaelo a takové čokoladové kuličky s křupínkama 😃 Jinka mi tady dělá cukrovíčko starší paní (sousedka) která peče vyborně....pekla nam i na svatbu 😉
zanetka82
12. lis 2008
Kde jste? 😞
Dneska mam nějakou depku, ze svojí postavou (nějak mi roste břicho) :-p ]-(
Chodíte někdo někde cvičit, že bych se přidala, hlavně ať to není moc daleko. 😉 😎
zanetka82
12. lis 2008
Dívám se po očku na zprávy a dneska bude v pořadu na vlastní oči smutné téma. O 2 holčičce co má nějakou svalovou artrofií....no bude to docela mazec. Nedovedu si předsatvit něco takového že kolem druhého věku dítěte se sním musíte rozloučit. Má nějakou vzacnou chorobu. 😢 😢 😢
lucenekautor
12. lis 2008
zany asi se na to dívat nebudu fakt sem měkota brečela bych
smuffynka
12. lis 2008
Ahoj holky, smím se přidat? 🙂 Jsem konkrétně z Dubiny a žádnou těhulku či mamču odsud neznám,vlastně z celé Ovy 🙂
majatob
12. lis 2008
krasny vecer vsem, tak jsem vas pomalu docetla.. 😃 misicku zdravim 🙂
ja mam nahodou zimu strasne rada...kdyz je venku snih a mraz a tma a vsude je takovata vanocni atmosfera a vsechno je ozdobeny, nasviceny.....boooze, at uz je to tady 🙂 nevim teda jak vy, ale me zatim moc neprijde, ze budou vanoce, par darku sice mam, ale cukrovi, uklid a tak, to letos asi necham na posledni chvilky..
Zany, nebud smutna, nejses jedina komu roste brisko, obcas si pripadam jak znovu tehotna 😃
zanetka82
12. lis 2008
Ahoj holky.
Majtob....já patřim-la k těm holkám co mohli jest vše. Taky si myslím že jím hodně. Když mě chytne žravka tak si něco dám i o pulnoci. Nikdy jsem ale na sobě nepozorovala že bych měla břicho =-) no to ale teď mám :-p
Nikdy jsem ani nechodila cvičit a samé se mi nechce.....doufám že se někdo přidá 😉
majatob
12. lis 2008
Zany, ja bych chodila hned, ale dubina je z ruky a nestihala bych to s kojenim... 😞 me krome bricha taky nic netrapi, snim toho hrozne moc a nepribiram, ale holt brisko po porodu zustalo.. :-S
misicka85
12. lis 2008
Smuffynko- já jsem taky z Dubiny 😉

Holky s cvíčem se mnou počítejte po porodu,ju?? Takže tak od února 🙂 A kam chcete chodit: aerobic,spinning,pilates, nebo něco jinýho??
zanetka82
12. lis 2008
Já jsem z Vítkovic-chodit budu na cokoliv když mě někdo veme sebou 😃 😃 😃
smuffynka
12. lis 2008
misicka: jéé ahoj 🙂 No jak dočítám, tak už to máš za chvilku, já si ještě počkám, termín mám 28.2.09 🙂 Mohu se zeptat odkud z Dubiny?
misicka85
12. lis 2008
Smuffynko - jestli víš jak je hospoda Černý Kůň a nebo ZŠ Košaře, tak tam, ulice A.Gavlase 🙂 A ty??
smuffynka
12. lis 2008
misicka: Tak to vím přesně, bydlel tam bývalý přítel 😃 já jsem kousek výš jak je diskont Hruska s Unno sportem a Kozel 🙂
m.o.n.i.k.a
12. lis 2008
Žofi,možná to tak každá školka nemá,ale ta co do ní budu dávat malého to tak má,tak to je supér a jsem ráda,že to tak mají.Byla jsem se tam dneska informovat,jsou tady 3 školky a všechny to mají stejně 🙂
denber
12. lis 2008
ahojky, vítám nováčky🙂 taky se chystám cvičit a uvidíme, chtěla bych na nějaké cvičení a potom asi břišní tance. jinak dneska sme byly zase na masážích, ale nebyly klasické masáže, bylo tzv.míčkování, ale moc se mi to nelíbilo, myslím že víc budu mít z internetu. jinak co uvás nového? dotaz: chodily byste cvičit jen v místě svého bydliště nebo i dál, např.do poruby, narovinu: já bych např.na dubinu nedojížděla-je už to moc daleko. porubačky kam chodíte cvičit?
leninnek
12. lis 2008
ahojky tady se dneska ještě nespí 🙂 taky bydlím na Gavlase 😃 a v kozlovi jsem pracovala 😃 no já bych Deny taky asi nedojížděla nikam dál 😉 jsem celkem lenivec
smuffynka
12. lis 2008
leninek: ahoj, koukám že taky bydlíš poblíž 🙂
leninnek
12. lis 2008
ahoj taky no a koukám že se dubina začíná shromaždovat 😃
smuffynka
12. lis 2008
Holky nemáte náhodou některá zkušennost s tou zavinovačkou do autosedačky?
http://www.babymax.cz/zimni-zavinovacka-do-auto...
Jsem ted docela na vazkach zda ji poridut ci ne,jelikoz rodit mam na konci unora a pak bude spis jaro tak at ji vyuziji...na jak dlouho asi je? nekde jsem cetla ze ji mela maminka jen na 2mes nez z toho prcek vyrostl :-|
rajka
12. lis 2008
Den - před těhu jsem chodila cvičit na bazén a do Femmu (kulturák Poklad), teď nechodím nikam, občas hodím chabý výkon doma na dece, ale chystám se, že začnu....asi někam poblíž....buď Femm nebo jenom tady u nás na páťáku do Domu dětí a mládeže
smuffynka
12. lis 2008
a já si furt stěžuji že nepotkam zadnou mamcu ani tehulku na dubine 😃 no ono vlastne asi bych se mela zamyslet,chodim jen do obchodu a zpet,jinak jsm doma, jelikoz nikoho neznam 🙂
leninnek
12. lis 2008
no se zavinovačkou do autosedačky nemám ale normální rychlozavinovačku jsem využila maximálně ale jen sedm týdnů malá se v ní cítila moc dobře ale pak už v ní být nechtěla a ted už se do ní nevleze 😃 ale do auta mi příjde zbytečná a to jezdíme celkem často autem no dá se říct že skoro všude 😃
leninnek
12. lis 2008
smuffynka nebydlíš tu dlouho že nikoho neznáš?
rajka
12. lis 2008
Jo a samozřejmě taky vítám nové Ostravandy do klubu 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli