• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Žofiku kterou????Tu dřevěnou?Mám jí ve sklepě.... :grinning:
18. srp 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata,tak celý výkend bylo hnusně a teď tam svítí slunko :confounded: asi by se ty výkendy měly přehodit :confused:
18. srp 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky.. nemáte dneska čas na kecando v porubě?? třeba kolem 14hodiny??? :grinning:
18. srp 2008 v 09:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wellinko - připomínáš mi jednu vysmátou, vysokou a sympatickou sestřičku, která se chodila ptát na značky kočárků a ve volných chvilinkáh surfila na netu a hledala je ... např. Peg Perego :slight_smile: je to tak nebo se pletu? :wink:

Holky, my s Val plaveme od 2 měsíců - nejprve vaničky, od 4 měsíců bazén a je to super a Valuši se ve vodě líbí :grinning:
18. srp 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bufinko, jojo je to tak..tys u nas lezela i na sledovani? ja si presne podle fotky nedokazu vybavit, ale asi bych si presne vzpomela....to je super..nakonec mame jane slalom pro tak uvidime jak budeme spokojeni. a ty chodis Bufi kam k detske dr? :wink:
18. srp 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak jaký byl víkend? u nás třídící- věci, kt.sem myslela, že bude mít Niky velké-má akorát, spoustu už má malých-no šílený. dotaz: došla vám už mateřská? my ještě ee:frowning2:
18. srp 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky přeji všem dobré ránko :slight_smile: . tak dneska to vypadpá že bude konečně krásně , už mi to chybělo sluníčko , teplíčko :wink: .
18. srp 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
den mě taky ještě nedošla,ale oni to někdy posílájí později já ani nevím chodí to manžovi na učet tak já to nějak nesleduju :slight_smile: ,ale není tam teď jsem se dívala
18. srp 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji - děkuju. sem si říkala, zda se to někde nebloklo a nebudu muset to vylítávat
18. srp 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to někdy nonde až po dvacátém to víš na to oni mají čas,ale chraň abys ty jim měla polsat peníze tak to musí být přesně :wink:
18. srp 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Bufi-kam chodíš na plavání?
Chtěla bych začít chodit tak od října,jaké máte holky zkušenosti?
Našla jsem na netu,že se plave v Porubě na Sareze,v Atomu,v Imperiálu a ve Vítkovické nemocnici,tak bych potřebovala poradit co a jak.
Jsem z Poruby,tak jsem si myslela na Sarezu,ale zrovna o ní jsem slyšela,že nic moc.
18. srp 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
iwulik, to je dobrý dotaz-taky by mě to zajímalo. kdybys náhodou něco zjistila tak to tu prosím napiš:slight_smile: já udělám totéž. maji to máš recht, ale co se dá dělat..........bohužel nic:frowning2:
18. srp 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme chodily plavat do keny v porube.. na vanicky, a pak na bazen na kryták v porube..

iwuliku, myslim ze budes muset spise vyresit kde jsou vstricni a vymeni ti treba hodinu, protoze v Kenny clubu to nemeni a musis dát nahrádníka - coz je na pytel a kvuli nemoci to taky nemeni..
když chces chodit v rijnu je docela mozne ze bude malá nemocná takze je elspi si to porychtovat..jeste jsem slysela neco o vítkovicích..ale nevim kde to presne bylo.. já spise uvazuji o cviceni - chtela jsem se zeptat v Jantaru, jestli maji dviceni od 6mesicu tak uvidim...
18. srp 2008 v 11:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kykus jo myslela jsem tu dřevěnou, já bych si ji nakonec vzala. A máš i povlečení? :slight_smile:
18. srp 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Venku je krasně :slight_smile: děti pravě ukladam ke spanku :wink: :slight_smile:
Dneska jsem byla na trhu v zabřehu pro rajčata a papriky. Budu dělat lečo. Večer mě čeka maraton :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Jířo ja bych rada šla, škoda že jsem se nepodívala na konika dříve ale kluci jdou teprve teď spat a kdoví kdy se vzbudí.
Zítra už zase jedeme na chatu tak nevím my se asi nesetkáme :grinning: :grinning:
18. srp 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo je ktomu i povlečení.... :wink:
18. srp 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych chtěla chodit taky na bazén s malou,za chvilku bude zima a venku to bude na pytel tak bych si zaplatila permicy na bazén,ale samotné se mi moc nechce chodit a vy tu máte většinou mrňata,segra se mi odstěhovala tak nevím :unamused:
18. srp 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééééééé tak to by bylo super :grinning:
18. srp 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my chodíme plavat do Atomu a super, pokud budete chtít kontakt, písnu číslo
18. srp 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lemurek jo napis..super dekuji :slight_smile:
18. srp 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky jak tak koukám tak tady už nikdo není. :frowning2: Nějak se nemůjkžu v poslední době trefit do doby kdy tady někdo je.Snad se mi to povede :slight_smile:
18. srp 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
wini určitě jo. jaký máte začátek týdne. já si připadám naprosto kaput a to sem skoro nic nedělala. kdy ste dávaly holkám náušničky, uvažuju-že to niky dám 2-3měsíc, spíše k tomu 3. co sem tak slyšela i známé tak to tak většinou dávají-jak ste na tom vy?
18. srp 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
den: tak já ti asi nepomůžu, ale myslím si že 3 měsíce jsou ideální :slight_smile: :wink:
19. srp 2008 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,nevíte některá jestli se dostanu do špalíčku v hrabůvce s kočárkem nahoru?nabo je tam jenom schodiště? díky
19. srp 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!my jsme nechali malé nastřelit naušnice asi v šesti měsících,protože naše doktorka na to pořád neměla čas.Tak manža zašel tady k nám do kosmetického salonu paní udělala pich pich a bylo to :slight_smile: .Já bych ji dala mnohem dřív kdyby nám to doktorka nezdržovala.Dokonce jsem už slyšela,že někde to píchají přímo v porodnici,ale to nevím jestli to není zas moc brzo :slight_smile:
19. srp 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tigr dostaneš se z kočárem jsou tam nájezdy mezi tou hernou a obchodem kde prodávají adidas,nike..... boty :wink:
19. srp 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Den-jsem domluvená s doktorkou,že malé píchne náušnice ve 4 měs.až bude mít za sebou nějaké očkování.
Už se na náušničky těším,protože se pořád někteří ptají jestli to je chlapeček,což by nebylo divné,kdyby malá na sobě neměla růžové šaty :grinning: Kluka bych asi do růžové neoblíkla :grinning:
19. srp 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja dík-chystám se tam do sekáče,malý nějak rychle povyrostl :wink:
19. srp 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
iwu to dělaly i mě malá byla v růžovo vínovém kočárku a růžově oblečená a někdo přišel a řekl mi "to je chlapeček" :grinning: :grinning: :grinning: tak co na to říct
19. srp 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no člověk nikdy neví :grinning:
19. srp 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek