• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
leninnek: dá se to tak říct, bydlela jsem u přítele rok a neco a ted vlastne naproti v baraku, takze tu bydlim skoro 2roky.....ale jak jsem chodila do prace tak jsem byla porad v praci a nebo s manzou doma,ven jsem nikam nechodila...vicemene znam par kluku (vetsinou manzovy kamosi) a holky co jsem znala odsud tak pred 3-4roky tak s těmi už kontakt nemám, jsou ještě mladší jak já, chodí na školy...dá se říct,že nástupem do práce jsem přišla i o známe, jelikoz jsem byla v praci a volny cas se venovala tenkrat priteli.....takze opravdu krom par kluku nikoho neznam :slight_smile:
12. lis 2008 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,také vítám nováčky :slight_smile:
Smuffynko,já bydlím v hrabůvce :slight_smile:
13. lis 2008 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky! :grinning:
vítám mezi náma nové skoromanminy.
Raji já taky chodila do Femmu na spin a chystám se tam chodit zase. Jen jak to půjde. :slight_smile: :wink: Potřebuju po porodu zpevnit břicho. :grinning:
13. lis 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi, na spin jsem chodila taky, ale už je to tak 4 roky zpátky....pak jsem chodila na akvaaerobic na bazén a na jogu, měla jsem problémy se zádama. Teď bych potřebovala nějaké cvíčo s posilováním - stepy, bodystyling, nebo tak něco. Nejdřív menší zátěž, aby mě to neporazilo, mám 2 děti....tak aby se jim matka nezrušila na cvičení :grinning:
13. lis 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já bych taky potřebovala. Ten aquaerobik musí být super. Normální aerobic mě nebaví. Já jsm ujížděla na spinu :grinning:
13. lis 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my malou dáváme do zavinovačky skoro pořád, třeba když nemůže uspat, tak mi se ji v tom daří uspat nejrychleji, smuffynko možná bych spíše uvažovala rovnou nad fusákem, většina se dneska dělá tak, že tam máš i otvory do autosedačky, my máme např. takovou, že až bude nikuš větší tak se to dá i prodloužit a to prodloužení je vyšité šusťákovkou, aby tam mohla mít i botičky. uvažovali sme totiž i nad tou zavinovačkou, ale přišlo nám to zbytečné
13. lis 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sára se mi do zavinovajdy nevleze má už 7kilo :grinning:
13. lis 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
denber: fusak budu kupovat s kocarkem ale uvažovala jsem i o te zavinovacce,ale asi bude k ničemu ikdyž je nádherná :slight_smile:
13. lis 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: ,den to má i segra ten fusák a je skvělý koupila ho k peg peregu,ale teď ho má i druhého mimča v quinny,je dobé že se to dá prodloužit a hlavně ty otvory na šraky jsou super já to neměla takže mi občas Máří za jízdy vystupovala :slight_smile:
luc za jak dlouho ti přišly ty stíny asi dva týdny?)už se těším :sweat_smile: )
13. lis 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
smufy zavinovajda není k ničemu ty malé mima fakt touží potěsném ovinutí a to s fusakem nedocílíš
13. lis 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek: mam na mysli tu zavinovajdu do te autosedacky...normal zavinovacky mit budu :slight_smile:
13. lis 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahá já ji mám ted v kočárku a když dám pak fusak a bude klemra dám i tu do sedajdy já ji využívám fakt hodně
maji už mám doma cosik a ještě druhá půlka dojde pudra a paletka sou šupa fakt :wink: sem zvědavá až bude boom nyxu v čr..jako že se bude prodávat tak za kolik to bude mazec :grinning:
13. lis 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maji nezapoměn na tu bázi pod nyxy bez ní to bude držet jen na chvíli a večer nebudeš mít na očích nic :wink:
13. lis 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Vidím že jste toho nakecaly docela dost :wink: . Byli jsme na velkém nakupu, Petra zas malem odvezly :grinning: :grinning: , že ti chlapi tak neradí nakupují :sweat_smile:
Malý spí a já si popíjím kafíčko :slight_smile:
13. lis 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zany u nás taky tak ale já nakupuju hany je doma a čeká na tel. jakmile jsem u kasy volám a přijede naloží odvezem :wink: super kompromis
13. lis 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: to je dobrý nápad ale prý musí na mě dohlížet a trochu mě krotit :sweat_smile: :sweat_smile: a taky bych to asi u kasy nedala vždyť ty ženské jedou jak fretky (nestíhala bych) :wink:
13. lis 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí prý se chystáš do práce? :wink: Určitě by to bylo pro tebe spestření jednou za čas....ale co s kojením? Teda jestli kojíš myslím že jo ne?
13. lis 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já poslední dobou nějak nestíhám :grinning: Jinak už mám za sebou ten NT screening, za týden budou výsledky. Podle velikosti miminka - skoro 6cm jsem ve 12+1 t.t. Jinak ohledně toho cvíča, já chodila pravidelně na aerobick na krytý bazén v Porubě. Momentálně nechodím :wink: ale na pojišťovně jsem dostala nějaké DVD-čko pro těhule, kde je i cvičení, tak snad se k tomu dohrabu. Nevolnosti konečně odpoluly, tak snad už bude jen a jen lépe.
13. lis 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, mam na vas prosbu, kde je nejlepsi plavani s miminkama? a ono se pak asi chodi az od pul roku ze?
A jeste jedna prosba o radu, neznate nekdo nejake cukrarstvi dobre, kde by delali rolady a cukrovi? Ja znam jen aknel v radvanicich. dekuji moc a pekny den, ikdyz je u nas pekne skarede co. :wink:
13. lis 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
weli od 6 týdnů do cca 5-6 měsíců se chodí na vaničky...vaničky jsou Plaváček /Vítkovice), Atom a kenny club
od 5-6 měsíců už velký bazén a to je rybička na sport stadiounu u atomu, pak ten atom taky i plaváček....
zany je to od ledna s kojením uvidím když budu kojit prdím na to nebo odstříkám, ale jinak je u mě sára na prvním místě stále...takže až se to vyvrbí tak uvidíme ono 3 tis za dvě šichty bodnou v rozpočtu
13. lis 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli,mám přímo sousedku z přízemí co je cukrářka a všem z baráku peče cukroví :grinning:
Jinak u nás v Hrabůvce mám dobré zkušenosti na Hlubináku nahoře v mlečnáku :slight_smile:
13. lis 2008 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucenek dekuji moc, mam to poznacene a pak si vyhledam kontakty :wink:
Moni a pece i rolady? a nevis za kolik? a ten mlečnák jak pises tam je cukrarna?
13. lis 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Welinka-taky mam v baráku paní co peče (hodně na zakazky). Pkla mi i na svadbu a klukum každy rok peče dortu na narozeníny. Rolady peče taky a skvělé. Ma to i na focené ty svoje výtvory :wink: :slight_smile:
13. lis 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zanetko a mas nafocene i rolady? a nevis jake dela jestli i s marcipanem a kolik g a za kolik dekuji moc. :wink:
13. lis 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Welinko- nafocené rolady nemám mam jen dorty ale stejně ti bych je nemohla ukázat. My fotky do počitače dáva sestra mi mame ještě stary tip a nemáme vstup pro USB kabel :wink:
Moje celá rodina k ní chodí i moje kamardky a nikdo ještě nenadával. Je to taková naše babička. Má toho tolik že peče každý den.
Uděláti jakou budeš chtít je šikovná. Já si minulý rok navymyšlela pro Petříka vlaček i s mašinkou a udělala ho krásný. :wink:
13. lis 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wel od kud jsi že by ses přijela s ní domluvit a podívat. :wink: a daly by jsme kafčo? :wink: :sweat_smile:
13. lis 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli,to nevím to bych Ti musela zjistit.Ona má malého,takže peče vždycky nějaký den a hodně toho,a já vždycky hlídám,protože sním by se to nedalo.Tedkom mi bude dělat na sobotu dost pro mamču k nározkám a dělá nějaké zákusky pro druhou sousedku taky k nározkám,ale jestli dělá rolády nevím,ale asi jo.
Na té hlubině je cukrárna :slight_smile:
13. lis 2008 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zanetko jsem z hermanic, ja bych to potrebovala na prosinec, nebo proste az porodim tak takovych 7rolad, ale chtela bych vetsi a s marcipanem. to bych se mohla dojet domluvit ze? :wink:
13. lis 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bys mohla- vím určitě že dělá rolady a určitě ti tam dá i marcipán :wink: Cukroví peče ve velkém minuly rok pekla 200 kg :confused: :astonished: :grinning: a výborné měla 21 druhu :sweat_smile:
13. lis 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zanetko a kolik stoji kg cukrovi? a myslis ze jeste prijima objednavky? :slight_smile:
13. lis 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek