• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Minulý rok měla kg cukroví za 250 kč. Což se mi zdá dobrá cena a fakt je dobré a krásné :wink:
13. lis 2008 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Žanet,nevím jak je to s cenama,ale mamka co si pamatuju dávala za 5 kg cukroví u známé co jí napekla kolem 600,-a bylo to taky výborné 2 kg nám dala,protože my toho moc nesníme :grinning:
13. lis 2008 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zanet ale jo to je dobra cena... se budu muset premluvit a jeste pred porodem tam zajet. kde ze to je? a nemas na ni cislo a nebo je lepsi to asi domluvit pres tebe ze? :unamused:
13. lis 2008 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
taky budu kupovat cukroví stejně je to na zobání a moc na to nejsme takže kilečko dvě bude stačit
13. lis 2008 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
No ja bych si taky vzala to kilecko, protoze na peceni nebude letos cas ale mi jde hlavne o ty rolady pak za porod. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2008 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Weli když si dělala na v té Porubě,neznáš tam náhodou Lenku,má malého Matýska a tedkom taky čekají druhé na 6 prosince má termín a dělala taky praxi na gyndě na fakultce a pak chvíli na nedonošeném oddělení.Ted se vdala v červnu :slight_smile:
13. lis 2008 v 15:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni nevim jakou lenku. Tahle mi to nic nerika. My taky budeme mit Matyska :grinning: Ja sestricky novor.jipky moc neznam, nezname se navzajem vis :wink:
13. lis 2008 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem byla pro malého ve školce a zjistila jsem ti tu cenu rolady. Je velká 31 cm a stojí 140 kč :slight_smile:
13. lis 2008 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha,jmenuje se Lenka Frízová,ted jsem si vzpoměla dribná blondýnka a ted jak je vdaná tak je Chmielová :slight_smile:
Chodila na výšku a měla tam praxi,těch oddělení bylo víc,kde měla praxi,ale zaměřeno na novorozaňata a to gynekol.
To nevadí.
13. lis 2008 v 15:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Hoky,je tady některá z Vás kadeřnice? :confused:
13. lis 2008 v 15:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni tak tu neznam, vubec mi to nic nerika :frowning2:
Zanetko ty jsi uzasna... super sice je mensi ale tak bych nechala udelat vice...ozvi se ti...dekuji :wink:
13. lis 2008 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
myslím že kyky je kadeřnice
13. lis 2008 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je škoda,to nevadí.Na nedonošeném oddělení dělala ještě jedna Lenka,příjmení nevím,už si nevzpomenu,ale ta už byla jako zaměstnanec,ale ted dělá myslím ve Vítkovicích :slight_smile:
a budeš rodit v Porubě jo? :slight_smile:
Jj to vím,že kyky je kadeřnice :grinning:
13. lis 2008 v 15:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Týý brďo, vy jste toho napsaly :confused: :grinning:

Teda já jsem dneska jak přejetá parním válcem, vůbec nic se mi nechce, to počasí je děs, tak akorát na spaní. Malá celý den šíleně řádí, furt do mě kope,dloube a dělá tam kotrmelce nebo já nevím co to tam nacvičuje :grinning: Ještě ke všemu nám zrovna zateplují barák tak tu od 7h od rána vrtají, už mám z toho hlavu jak škopek :angry: Petr je v práci, příjde domů až kolem 20h takže nuda, ani vařit se mi nic nechce, tak udělám smažený sýr a je to :grinning:
Zítra jsem domluvená s kámoškama, jdem do Fontány na pizzu nebo nějaký dobrý salátek, už se těším,bude to asi poslední setkání před porodem, pak jsme domluvené že příjdou až do porodnice :slight_smile: Za týden jdu poprvé na monitor, tak jsem zvědavá :slight_smile:
13. lis 2008 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,ločím se,musím jít žehlit,mám chlapa v Praze jel s klukama s kámošema na koncert Jaen Michael Jare nebo jak se to píše,tak musím toho využít,že tedkom 2 dny nebude doma a malý mi v tuto chvíli ještě chrápe.Mám kupu prádla tak jsem si to roztřídila a něco zase zítra k večeru.
Tak se mějte ahój :slight_smile:
13. lis 2008 v 15:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
lucenku četla jsem že je lepší ta báze na oči od Artdeca než od Manhattan ta prý nevydrží tak dlouho?Tak ty máš zkušenosti já to ještě neměla.
13. lis 2008 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak vás vůbec nestíhám přijela mi segra na týden tak máme doma školku dvě dvouleté princezny a jednu roční a to je sajgon,pořád vaříme ulkízíme,řveme,pijeme kafe j(asi budu mít infarkt segra snese hodně kávy a já deně tak jednu dvě no teď mám 4 :slight_smile: )
13. lis 2008 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky tak se po dlooooooooooouhe době hlásím pořád někde lítám po vyšetření bo mi psaly z nemocnice že se musím dostavit na plícní tak jdu zítra pak na nějakou gastroentologickou či jak se to píše poradnu no mám toho hodně. :frowning2:

Luci jojo já jsem vyučená a mám roční praxi kadeřnice pročpak? :wink:

Jinak jako poslední vítám nové mamušinky jsme je nějak hodně rozrostly. :grinning:
13. lis 2008 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kyky já ne to monika se ptala
maji to netuším já mám manhattan a jsem na stopro spokojená to bych musela zkusit tu z artdeca...abych mohla říct, která je lepší
13. lis 2008 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Měla jsem tu navštěvu :slight_smile: . Tak jsem dala další kafčo.....taky dostanu asi infarkt :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2008 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem tu zas a mám hotovo :grinning:
Ale jsem ko,tak jdu zase něco dělat jinak bych usla a prcek pořád chrápe,je to tím,že je tma a tak si myslí,že je všečer.Ale aspon si v klidu udělám to co potřebuju :slight_smile:
13. lis 2008 v 16:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: zanet tak aspoń nebudu sama,ale mě ještě čeká večer až holky půjdou spát jedno kafe :fearful:
Tak dík Luci však můžu zkusit obě :slight_smile:
13. lis 2008 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau Máji,proč tolik kafé,Vždyť neusneš :grinning:
13. lis 2008 v 16:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Segra je maniak pije kafe z kastrolu :grinning: no tak uvaří i mě a já prostě své nejstarší milované sestřičce neumím říct ne :slight_smile:
Moni chceš se nechat ostříhat tak kyky by tě určo stříhla :slight_smile: to umí hezky
13. lis 2008 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Né ostříhat se nechci :grinning: A jak to víš :sunglasses:
13. lis 2008 v 16:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Maji já stříhat neumím :grinning:
13. lis 2008 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Kyky jaktože né,vždyť si kadeřnice :grinning:
13. lis 2008 v 17:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Pst nemusí to všichni vědět moje vytvory :grinning: jojo umím byla jsem v soutěži extravagantní učesy či jak se to píše :angry:
13. lis 2008 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
kyky ty jsi trochu divná že?
13. lis 2008 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
na jednu stranu mi posíláš fotky jak jsi někoho stříhala,česala pak napíšeš že to neumíš hned na to že to umíš no já mám dost
13. lis 2008 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek