• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
proooč :grinning:
13. lis 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji ty tež nepochopíš legraci :frowning2: no jo to....
13. lis 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ups tam mělo být no jo no...
13. lis 2008 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahááá chlam chlam :grinning:
13. lis 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však za tým,že neumím stříhat byl mega vysmatý smailík :frowning2:
13. lis 2008 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ani já jsem jí teda nepochopila,tak buď umíš nebo né :grinning:
Ale jak si byla na soutěži,tak musíš pěkně stříhat.a vyhrála si? nebo to bylo jen tak
13. lis 2008 v 17:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To byla soutěž mezi 3 praxemi,byly jsme rozděleni na 3 skupiny a každá měla jiného mistra.
A ještě jedna soutěž a to jsem byla s Kristýnkou v bříšku to jsem byla 7 z 20 myslím že nás bylo 20 to už je víc jak 3 roky ty jo si ani nepamatuji :frowning2:
Pak jsem dělala melirko kamarádce jednou přes čepku a podruhé přes alobal a přes alobal bylo hezčí než přes čepku. :angry:
Jinak pořád stříhám švagra,tchána,mého,dědu,bráchu a známe :sunglasses:
13. lis 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš,jaká si šikovná.Tak to aspon k něčemu bylo :grinning:
13. lis 2008 v 17:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni a co - jak to s tebou vypadá??? Už je ti lépe???
13. lis 2008 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ty dlouhé zimní večery mě fakt ubíjí!!!! Už nevím co s tou naší uličnicí vymýšlet!
13. lis 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to taky vadí jen vymýšlí blbosti a já se pak můžu uřvat :confounded:
13. lis 2008 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji, přesně tak. Dnes si Míša popsala prupiskou nové žluté tepláky - celou jednu nohavici, které jsem jí včera koupila. No děs.... Stačí chvilka nepozornosti a oni něco vyvedou! :frowning2:
13. lis 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZANY A TO BUDEŠ MÍT VE DVOJKO :grinning:
13. lis 2008 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsou vám děti mezi 16 a 18h takove mrzuté vsteklé a vymyšlejí co udělají? :frowning2: Nebo Kyky a Miška jsou jediné? :confounded:
13. lis 2008 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žany zatím nic.Spát se mi chce pořád,točí se mě v hlavě pořád,ale to bude asi tím,že mám nízký tlak.A že v noci vstávám občas k malému a ráno už brzy bantujeme.V pondělí si jdu kupovat calibrum baby plan co mi poradila dr.kvůli kyseliny listové a budeme se pokoušet dál.Teď jsou jen samé starosti a stresy,tak uvidíme :slight_smile:
13. lis 2008 v 17:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, no tak to už nějak zmáknem ne??? Jedno nebo dvě :grinning:

Kyki, u nás je to to samé....
13. lis 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska byly holky celý den mrzké taky to vypadalo jako v Londýně tma a tak celkově hnusně,buď ráda že Miška už je větší segra to má skvělé dva roky a rok a to je děs,vůbec ji to nezávidím celý dečn se nezastaví,vaří,vitírá,uklízí,pere,a pořád dokola ta starší ukazuje mladší blbosti které nesmí dělat no jsem ráda že mám jedno už bych asi vysela
13. lis 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, tak držím palečky!!! Já taky brala baby plan, ale až jsem zjistila, že jsem těhu.
13. lis 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zany však ten můžeš po celý první trimestr ááá koukám ty už jsi v druhém :grinning:
13. lis 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, Míša bude mít tři až se narodí druhé. Takže to bude určitě v pohodě. Půjde do školky a nějak to zvládnem! Však Kyki nám taky může vyprávět jak se to dá zvládnout!!!
13. lis 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, už beru centrum. No letí to!
13. lis 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chjo před rokem jsem byla 4tt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejhorší je když chlap jezdí každý den domů až večer to má segra no náš taťka jezdí až v pátek ale já už si zvykla mám svůj rytmus,i když kdyby dělal do tří tak by mi to asi nevadilo :grinning:
13. lis 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany děkuji moc.No ten baby calibrum plan je více druhů,ten co já budu brát tak je před otěhotněním a v 1 trimestru a druhý druh je v druhém trimestru atd.No ono to bude celkem namáhavé jen v tom,že k tomu mimču vstáváš a kojíš a pak přes den funguješ pro to druhé starší,jak je to miminko ještě se to dá,můžeš se venovat staršímu,protože miminko stejně hodně prospí.Pak jak to roste je to víc na palu,ale ten věkový rozdíl už je fajný,protože si ten starší vyhraje s menší jak jsou přeci jen 2 je to lepší :slight_smile:
13. lis 2008 v 17:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic ženy jdem koupat a krmit divou zvěř tak papá :slight_smile:
13. lis 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdybych byla v pohodě je to brnkačka,ale teď co skoro každý den jezdím na různá vyšetření je to o pusu jo no :frowning2:
13. lis 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji čau a pořádně je nakrm at nejdou spát hlady :grinning: :wink:
13. lis 2008 v 17:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky fičím chystat véču.... Kyki, hlavně se opatruj a přeju ať ti všechny vyšetření dopadnou dobře!!! Moni, já si vždy přála tříletý odstup, prozatím to vyšlo, tak teď jen v pohodě donosit a odrodit!!!
13. lis 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj to jsem si taky přála,ale máme zpoždění,takže bude odstup větší :slight_smile: Jinak páá
13. lis 2008 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já vás zdravím. Eli mi hlídá babi, tak mám chvilku. Tak my už ode dneška nesmíme kojit. :frowning2: Eli mi tak zničila bradavky, že už to nejde, tak je teď na Nutrilonu. :rolling_eyes:
13. lis 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek